Вхід

Анджеліна Джолі може втратити опіка над дітьми

14.06.2018
Анджеліна Джолі може втратити опіка над дітьми

Несподіваною інформацією поділилися інсайдери TMZ : виявляється, Анджелина Джоли небезпечно близька до того, щоб втратити фізичної опіки над дітьми - якщо вона в найближчому майбутньому не піде на компроміс з Брэдом Питтом і не дозволить йому частіше бачитися з дітьми.

Інсайдери стверджують, що суддя, який веде справу про розлучення зоряної пари, вважає, що шістьом дітям Анджеліни і Брэда "шкідливо", що Джоли продовжує "вставляти палиці в колеса" Питту, який хоче бачитися з дітьми не на таких суворих умовах, як зараз. Суддя навіть вніс нове правило: тепер Брэд може дзвонити дітям по мобільному телефону і обмінюватися з ними повідомленнями як завгодно і коли завгодно, без нагляду з боку Джоли.

Також за рішенням суду на літні місяці встановлені нові правилаТак, Питт на 10 днів в середині червня побачить дітей в Лондоні (там Анджеліна зараз знімається в "Малефисенте 2"), причому спілкуватися одночасно він зможе тільки з 1-2 дітьми впродовж 4 годин в день і у присутності дитячого психолога. А ось у кінці липня діти відправляться назад за океан до Брэду і житимуть з ним в Лос-Анджелесі протягом тижня - причому в цей період Анджеліні буде дозволено дзвонити їм тільки 1 раз на день.

Єдине виключення - 16-річний Мэддокс, на якого усі ці правила не поширюються: син зоряної пари сам повинен вирішити, скільки часу він хоче проводити з батьком.

Джерело: 24news.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: