Вхід

Алік Болдїн через напади видалив свій аккаунт в Твіттері

08.12.2021
Алік Болдїн через напади видалив свій аккаунт в Твіттері

Актор видалив свій Твіттер-аккаунт через пару днів після того, як дав інтерв'ю каналу ABC стосовно трагедії, яка сталася, на зйомках фільму "Раст" трагедії.

Нагадаємо, в жовтні на зйомках вестерну "Раст" в Нью-Мексіко Алек Болдуін, відіграючи сцену, вистрілив з реквізитного пістолета у бік камери. Пістолет мав бути заряджений холостими патронами, але в ньому з невідомих досі причин виявилися патрони бойові. В результаті пострілу був поранений режисер і загинула оператор Галина Хатчінс.

Довгий час Болдуін не давав інтерв'ю. Нещодавно ж актор поговорив з журналістом каналу ABC і сказав, що не вважає себе винним в смерті Галини Хатчінс і що згідно із законом він також не несе відповідальності за подію.

Мабуть, інтерв'ю викликало вкрай негативну реакцію користувачів. Через декілька днів і Алек Болдуїн, і його дружина, яка весь цей час підтримувала чоловіка, видалили свої аккаунти в Твіттері.

Нагадаємо також, що кілька чоловік, працюючих на проекті "Раст", заявило, що знімальний процес був дуже погано організований, що ніхто не дотримувався заходів безпеки і що зокрема Болдуін любив постріляти на майданчику просто так.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: