Вхід

Алік Болдуін розповів про підготовку до поповнення

15.03.2018
Алік Болдуін розповів про підготовку до поповнення

Актор з'явився в студії The Tonight Show і розповів ведучому, як йде підготовка до появи чергового спадкоємця. "У нас багато дітей, більше, ніж може вмістити наш будинок, - пожартував Алек Болдуін з ведучим шоу Джиммі Фэллоном. - Я сказав дружині, що з нашою новою дитиною нам доведеться поступити таким чином: поселити його в готелі по сусідству".

Болдуін, якому виповнилося 59 років, і його 34-річна дружина оформили шлюб в 2012 році, вже в серпні 2013 у них народилася дочка Кармен Габріела. Через два роки з'явився на світ син Рафаель Томас, а у вересні 2016 - Леонардо Енджел Чарльз. У Аліка також є дочка Айленд, народжена в шлюбі з Кім Бейсингер. Зараз дівчина з успіхом розвиває модельну кар'єру. При цьому Болдуін розповідає, що його дочка Кармен, якій 4 роки, вже вимагає появи в сім'ї ще однієї дівчинки.

"Вона говорить: нам потрібна ще одна дитина, вдома потрібна ще одна дівчинка, - говорить Алік. - І моя дружина погоджується з нею в тому, що у нас тільки одна дочка, можливо, слід подумати ще про одну".

Болдуін також відмітив, що його дочка росте вражаюче швидко, вже часом виявляється занадто "зайнятий", щоб з'явитися разом з ним де-небудь, а іноді і дає батьку життєву пораду. "Одного разу, коли ми про щось говорили з дружиною і я підвищив голос, дочка подивилася на мене і сказала: "Тато, ти маєш бути тихим, розумним і спокійним". Тоді я подивився на дружину і запитав: "Ви що, об'єдналися проти мене"?".

Джерело: kleo.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: