Вхід

Агент Картер стане новим Капітаном Америка

23.04.2018
Агент Картер стане новим Капітаном Америка

Правда, не в кінематографічному всесвіті Marvel, а в альтернативній комікс-всесвіт. Втім, Кевін Файгі обіцяв великий перезапуск кінофраншизи з новими втіленнями старих супергероїв, так що.

Як ми вже знаємо, Капітан Америка в особі Кріса Еванса попрощається з глядачами після четвертих "Месників". Це означає, що Стів Роджерс передасть свій щит якому-небудь послідовникові. Пеггі Картер була б відмінною заміною, якби не постаріла і не померла (ми бачили її вмираючою бабусею у фільмі "Перший месник: Інша війна").

Проте в Marvel comic Exiles ситуація йде інакше. Автори Саладін Ахмед і Хавєр Родрігес досліджують альтернативний всесвіт Marvel і дозволяють нас побачити старих героїв в нових обставинах.

Зараз вони працюють над випуском, в якому агент Пеггі Картер стане Капітаном Америка з усіма його атрибутами. Правда, Пеггі не американка за походженням (вона англійка), але, за словами креативного директора Marvel Games Біла Розманна, це не повинно бути перешкодою на шляху її становлення в новій якості.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: