Вхід

Ада Роговцева назвала росіян маніяками: їх можна зупинити, тільки вбивши

11.05.2022
Ада Роговцева назвала росіян маніяками: їх можна зупинити, тільки вбивши

Відома радянська й українська акторка Ада Роговцева порівняла росіян з маніяками, яких можна зупинити, тільки вбивши. Зірка наголосила, що після побаченого на Донбасі та інших областях України, не відчуває до громадян РФ нічого, окрім гніву та бажання проклинати.

Також, на думку артистки, нелюди переходять межу, погрожуючи світові ядерною броєю. Такий коментар пролунав в інтерв'ю.

На питання, чи наважаться росіяни використати зброю масового ураження чи все ж оберуть співіснування з світом, знаменитість порівняла їх з маніяками.

"Ти знаєш, от є маніяк. Він ріже дитину, ґвалтує, а потім спокійно вертається додому до своїх дітей, до жінки, іде на роботу. А наступного разу знову бере хлопчика або дівчинку і ґвалтує та ріже. Його можна зупинити, тільки вбивши. Отак і тут. Це все – як хвороба маніяка", – пояснила Ада Роговцева.

Акторка пояснила, що шантаж ядерною зброєю – не межа зла, що готові заподіяти Україні нелюди, а вже "замежжя".

Навіть попри багаторічну роботу та проживання в Росії, зірка запевнила, що ті жахи, які вчинила російська армія в її рідній країні, не можна пробачити.

"Тільки гнів і прокльони! Більш нічого. У мене ж не просто зв'язки. Я там працювала 60 років. Був час, коли мене в Росії любили більше, ніж в Україні. Шанували, любили, все-все було! Але так, як вони ставляться до мого народу, до моєї культури, до моєї історії, моєї землі – я пробачити не можу", – йдеться в коментарі.

Точкою неповернення для себе Ада Роговцева назвала 2014 рік, коли диктатор Путін дозволив собі окупувати східні області України та розв'язати локальну війну.

"У мене межа була 2014 рік. Я ж усі ці роки була там, на передовій, в окопах. Всі ці роки, постійно. Я знаю, про що кажу. Із 14-го року я ховаю рідних мені людей, українців. Я вмираю разом з ними. Тому для мене ця війна – продовження тієї. Через те я навіть не пам'ятаю перших днів", – сказала українка.

Джерело: obozrevatel.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: