Закрити
Наверх Наверх

Zubroffka. Польський хіт (KISFF 2017)
Zubroffka. Польский хит (KISFF 2017)

1,0 
1 голос
Оцінити:

Жанр: збірка короткометражок

Тривалість: 1 год. 35 хв.PT1H35M

Найкращі короткометражні польські фільми від ZUBROFFKA - це особлива вибірка короткометражок, підготовлена #KISFF2017, яка включає в себе найкращі, на думку журі та кураторів, фільми, представлені на МФКК ZUBROFFKA. Запрошуємо Вас у захопливу подорож Польщею та її кінематографом. Сподіваємось, що за переглядом польських фільмів, що аналізують наші проблеми, переживання та звички, щасливі, сумні, іноді навіть меланхолічні миті, що відображають душі польських режисерів, вам вдасться відчути, якими насправді є поляки. Кінофестиваль ZUBROFFKA - це відкритий захід без обмежень, що поважає різноманітність та неподібність - характерні риси регіону Підляшшя, який незмінно збирає митців, відкритих СВІТУ, ЛЮДЕЙ з почуттям гумору, які шанують ПРИРОДУ та її дари. Фестиваль намагається бути платформою для обміну досвідом, ідеями та думками, що дозволить зустрічатися креативним людям Заходу та Сходу. Гостями фестивалю є творці з усіх куточків світу, як майстри своєї справи, так і початківці.

УВАГА! Під час проведення фестивалю посадка глядачів проводиться у вільному порядку, без точного ряду і місця.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Zubroffka. Польський хіт (KISFF 2017)" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм Zubroffka. Польський хіт (KISFF 2017)

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Let's talk about SEX (KISFF 2017) Queer Classics: короткий метр 90-их від Frameline (KISFF 2017) Міжнародний конкурс. Блок 2 (KISFF 2017)
збірка короткометражок star 0
збірка короткометражок star 0
збірка короткометражок star 8,0

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше