Вхід

Попелюшка (опера)

Країна:Іспанія

Жанр: вистава

Режисер:Жуан Фонт

Актори:Джойс ДіДонато, Хуан Дієго Флорес, Ітхаро Ментхака, Христина Обрегон, Бруно де Симоне

Прем'єра в Україні:20.10.2015

Тривалість:2 год. 45 хв.PT2H45M

7,3
3 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Великий оперний театр Лісеу", Барселона
Джоаккіно Антоніо Россіні


"Не пропустіть виключний виступ Джойс ДіДонато і Хуана Дієго Флорес в адаптації чарівної історії Попелюшки на музику Россіні", - зазначив Джеймс Зохра на сайті "Opera Today" у своєму відзиві на улюблену комічну драму Россіні "Попелюшка". Цей спектакль Барселонського Великого оперного театру "Лісеу" іскрить неперевершеними вокальними талантами феноменальних співаків. Своєю здатністю легко і невимушено брати високі ноти і одночасно пристрасно виконувати "розмовний" спів Россіні харизматичний Флорес раз доводить, що він був народжений співати Россіні.
Меццо-сопрано, американка ДіДонато, не тільки неймовірно приваблива, але і обдарована артистка, яка в своєму виконанні граціозно й невимушено переходить від легкого піаніссімо до бурхливих пристрастей. У 2007 році відома бельканто пані ДіДонато отримала нагороду імені Беверлі Стіллз від Метрополітен-опера.
В результаті ко-продукції Хьюстонским Великої опери, Уельської Національної опери в Кардіффі і Женевського Великого театру з театром "Лісеу" ця міжнародна постановка дійсно може похвалитися своїм багатонаціональним складом. Патрік Саммерс "диригує із запальною пристрастю" ("Opera Today") і отримує повну віддачу від першокласних виконавців цієї постановки. Режисер Жуан Фонт та режисер постановник-костюмер Жуан Гіллен не дають аудиторії сумувати, надягаючи танцюристів у веселі костюми щурів. Яскраві костюми і винахідливі світлові ефекти - від Альберта Фауни.

Інформація про виставу:
Диригент: Патрік Саммерс
Режисер: Жуан Фонт
Виконавці: Джойс ДиДонато / Хуан Дієго Флорес / Итхаро Ментхака / Христина Обрегон / Бруно де Сімоне
Кількість актів: Опера на 2 акти
Тривалість вистави: 2 год 45 хв
Мова виконання: італійська

Відгуки про фільм Попелюшка (опера) 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: