Закрити
Наверх Наверх

Влада
Vice

7,1 
168 голосів
Оцінити:
IMDB 7,2/10

Країна, рік: США, 2018

Жанр: байопік

Режисер: Адам МакКей

Сценарист: Адам МакКей

Продюсер: Вілл Феррелл, Меган Еллісон ...

Дік ЧейніЛінн ЧейніДжордж БушДональд РамсфелдМері ЧейніКурт

Актори: Крістіан Бейл, Емі Адамс, Сем Рокуелл, Стів Карелл, Елісон Пілл ...

Прем'єра в Україні: 21.02.2019

Світова прем'єра: 12.12.2018

Бюджет, $: 40 000 000

Касові збори в Україні, грн.: 5 190 913

Світові касові збори, $: 76 073 488

Тривалість: 2 год. 12 хв.PT2H12M

Історія сходження американського віце-президента Діка Чейні. Колишній глава нафтової корпорації, Чейн стає правою рукою Джорджа Буша-молодшого та затятим прибічником війни в Іраку.

Цікаві факти про фільм "Влада":

- В основі сюжету фільму "Влада" - біографія Діка Чейні, колишнього віце-президента США.

- Для ролі у фільмі Крістіану Бейлу довелося значно набрати вагу та поголитися.

Рецензії до фільму

всього - 2
Andrey Nedzelnitsky 13.02.2019 16:32

Історія віце-президента
Жанр політичного фільму, кіно досить популярний і, як кажуть, «в пошані». Загалом, кіно галузь створила в цьому напрямі ряд стрічок, і тих, що стосуються історії - як культова «Вся президентська рать», сучасний «Секретне досьє», і ще «незавершених подій»…

Історія віце-президента
Жанр політичного фільму, кіно досить популярний і, як кажуть, «в пошані». Загалом, кіно галузь створила в цьому напрямі ряд стрічок, і тих, що стосуються історії - як культова «Вся президентська рать», сучасний «Секретне досьє», і ще «незавершених подій» - фільм Майкла Мура «Фаренгейт 9/11» - всі вони звертаються до традиції сучасної американської бюрократії. Режисер і сценарист Адам МакКей взявся за тему політикуму США – висвітливши історію цієї країни через постать віце-президента Діка Чейні, вправного гравця, такого собі «сірого кардинала» - у стрічці «Влада», яка отримала вісім номінацій на Оскар
Отже, стрічка веде своє повствування Курта – вигаданого персонажа, ветерана війни в Афганістані та Іраку. Такий вибір, думаю, був обумовлений тим, щоб уникнути можливих звинувачень в упередженості (в українському кіно такий прийом був використаний, наприклад, у картині «Будинок «Слово») і зробити історію більш легшою для сприйняття. Загалом, основна її мета – зобразити образ людини, її особисту біографію, яка переплетена з історією країни, «наддержави» що робила найвищі ставки на світовій арені.
…Історія Діка розпочинається у 1963– коли він зіткнувся з ультиматумом дружини, коли в нього був вибір-або алкоголь, або… Це «або» привело його до Білого Дому у якості стажера, до виру його інтриг, де навіть невдачі сприяли подальшим кар’єрним успіхам. Неймовірне відчуття матерії політики дозволяло йому штурмувати нові і нові політичні сходинки, збільшувати власні статки – і кінець-кінцем стати «тіньовим президентом» при Джорджі Буші-молодшому.
Загалом, цю стрічку, з цільним і «впевненим» сценарієм, відрізняє певна монументальність задуму, вона торкається багатьох сучасних нам політиків - Дональда Рамсфелда (Стів Каррел), Коліна Пауела (Тайлер Перрі), Кондолізи Райс (Ліза Гей Хэмилтон), охоплює одні з ключових подій історії США – від Вотергейта до вторгнення в Ірак та Афганістан. Звісно, стрічка начеб-то засуджує засоби американської політики, проте і задає питання – «А чи може бути інший шлях у наддержави?»; автор часто вдається до гротеску і контрасту. Окремо слід виділити гру Крістіана Бейла в ролі Діка Чейні, який спеціально трохи погладшав заради ролі, і розкрив образ однієї з найвпливовіших людей в історії – не тільки країни, а і світу.
Загалом, як висновок. Звісно, цю картину з багатьма алегоричними мазками можна назвати більш «американською», проте її можна порадити усім, хто цікавиться «кухнею» бюрократії Америки, країни яка для досягнення свого титулу «наймогутнішої» ефективно використовує усі можливі засоби.
Недезльницький Андрій

Історія віце-президента
Жанр політичного фільму, кіно досить популярний і, як кажуть, «в пошані». Загалом, кіно галузь створила в цьому напрямі ряд стрічок, і тих, що стосуються історії - як культова «Вся президентська рать», сучасний «Секретне досьє», і ще «незавершених подій»…

+3 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю
Yevhen Sadoviy 13.02.2019 14:00

Якщо Ви бачили-пам'ятаєте «Гру на пониження», де в якомога більш популярній формі постановники намагалися пояснити суть іпотечної та загалом фінансової кризи у США 2007-08, то тут і режисер той же, і актор, і стиль, просто про політику і знову на…

Якщо Ви бачили-пам'ятаєте «Гру на пониження», де в якомога більш популярній формі постановники намагалися пояснити суть іпотечної та загалом фінансової кризи у США 2007-08, то тут і режисер той же, і актор, і стиль, просто про політику і знову на реальних подіях.

Переклад назви з «Віце» в оригіналі на «Владу» вдалий і більш точно відображає ідею, що намагався донести режисер і він же автор сценарію МакКей (McKay). Так, начебто про конкретного діяча йдеться, але алгоритм сходження, росту кар’єри політика і їхня кінцева мета можна екстраполювати на будь-яку країну в будь-якій історичний період. Честь і хвала американцям, що вони вміють поставити такий сатиричний фільм про свою політичну систему, про нині живих політиків із чіткими висновками та цифрами в кінці.

Мінімум спойлерів:
На прикладі сходження до посади найбільш впливового віце-президента США Діка Чейні ми побачимо різні хитросплетіння віддалено схожі на ті, що в «Картковому будинку». Будуть проставлені різні «фішечки», до яких потім знову повернемося. Роль дружини у сходженні до політичних висот. Можливо випущено мотивацію такої беззастережної любові симпатичної самодостатньої героїні Емі Адамс до малообіцяючого неперспективного питущого чоловіка, але тут не мелодрама. Закадровий голос інколи з’являтиметься як персонаж-оповідач і це нас інтригуватиме, бо ж якось автор мусить пояснити, що той тут робить. Це буде забавно. Сильна сторона фільму з-поміж інших – алегорії, прямі натяки, показ паралельного, інколи натуралістичного стану/ситуації. Кумедна тонка лінія альтернативного розвитку подій з альтернативним же кінцем - можливо краще було б, якби герой в житті займався ось цим)) Але про це годі, побачите. Ставиш собі питання (мн.) – навіщо Чейні йде то у виконавчу владу, то на виборну посаду? Що керує такими людьми? Цікаво, що на допрем’єрному показі люб’язно влаштованому дистриб’юторською кінокомпанією «Voльgа Україна» були присутні чинні вітчизняні політики, депутати. Можливо кінопогляд на політику зі сторони піде їм на користь в їхній роботі та турботі про виборців. Західна преса пише, що Іванка Трамп з чоловіком рано залишили сеанс на якомусь курорті. Можливо кудись поспішали.

Про гру акторів - всі бездоганно. Грим супер. Копіювання міміки, "невербалки" реальних діячів 10 балів. Бейл може виграти ще не одну нагороду як і минулого року Гарі Олдмен, ввійшовши в образ іншого відомого політика...

Рекомендую встигну переглянути картину до 24 лютого, якщо любите потім вболівати за конкретних представників у номінаціях на Оскар. Якщо ж ні, то впевнений, що картина триматиметься у прокаті щонайменше до кінця березня.
9 балів

Якщо Ви бачили-пам'ятаєте «Гру на пониження», де в якомога більш популярній формі постановники намагалися пояснити суть іпотечної та загалом фінансової кризи у США 2007-08, то тут і режисер той же, і актор, і стиль, просто про політику і знову на…

+3 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 16

Відгуки про фільм Влада

всього - 10
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Фильм на все 8 из 10. Актёрский состав, включая бесподобную роль Кристиан Бэйла 10 из 10. Браво! Чёрный юмор и политика - коктейль смывающий всю иронию. )

відповісти

Фильм очень классный, но только для взрослых людей, кто любит включить мозги во время просмотра. В фильме сохранены не только настоящие имена политиков, но и в точности их внешность, манеры, мимика. Фильм всем, кто любит анализировать современную историю.

відповісти

Толковый фильм! Почаще надо такие показывать про наших "любих партнерів"!

відповісти

жанр: бойопик - это что то новое

відповісти

это фильм-биография. жанр совсем не новый.

відповісти

Отличный фильм, глубокий, с черным юмором. Конечно, не для школоты.

відповісти

Подобные фильмы я бы включала в программу политологии в универах. Есть о чем подумать. Но прям в кинотеатр идти на него смысла нет.

відповісти

Фильм такое/ на любителя/ + очень много имен которые Нам ничего не говорят/ людям не знающих историю сша не покатит

відповісти

Трейлер не відкривається. Спробувала 3 браузери!!!

відповісти

У Вас, скоріш за все, включена блокуюча програма - спробуйте її відключити.

відповісти
Дивіться також
За п'ять кроків до кохання Щось не так з тобою Ван Гог. На порозі вічності
драма, мелодрама star 7,5
драма, комедія star 6,0
байопік star 4,9

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше