Наверх Наверх

ШОК- Shorts - 2020
ШОК-Shorts - 2020

4,9 
27 голосів
Оцінити:

Жанр: збірка короткометражок

Прем'єра в Україні: 05.03.2020

Тебе складно шокувати, налякати чи змусити почервоніти? Ми приймаємо виклик! Еротика, жахи, безумство та цілковита вседозволеність знову на великих екранах!

З нової програми остаточно викреслено всю скромність та цифру “16+”. Фільми тільки для дорослих, безстрашних та розкутих. Ризикнеш?

Чекаємо на тебе в кінотеатрах. Тільки не кажи потім, що ми не попереджали! Буде дуже дивно...але приємно.

Програма

#1 Пробач мене, моя любове
Іспанія, 2018, еротика, комедія, фантастика, реж. Едуардо Казанова, 7 хв. 20 с.
Ідеальний шлюб, що втілює американську мрію, тріщить по швах. Джекі втомилася прикидатися і приховувати свою справжню пристрасть до того, хто розуміє і відчуває її краще, ніж будь-яка людина на Планеті.

#2 iMedium
Іспанія, 2016, жахи, драма, реж. Альфонсо Гарсія Лопес, 6 хв. 32 с.
Лус втратила будь-яку надію знайти свою зниклу дочку живою. Вона вирішує скористатися мобільним додатком iMedium, який допомагає встановити звя’зок з мертвими людьми.

#3 Феромони
Німеччина, 2016, анімація, реж. Гельмут Брейндер, 1 хв. 2 с.
Які звуки і запахи викликають збудження? А що змушує нас відчувати відразу? А що якщо провести експеримент і спробувати змішати ці два почуття? Буде весело, чи не так?

#4 Чужі ліжка
Іспанія, 2018, драма, реж. Джонай Гарсіа, 14 хв. 59 с.
Лаура переконана в тому, що повноцінне життя не має бути привілеєм лише здорових. Ось чому вона працює сексуальним асистентом для людей з обмеженими можливостями, допомагаючи їм втілювати свої бажання. Тим часом, її хлопець Марко відчайдушно намагається знайти роботу, щоб кохана залишила свою професію.

#5 Рай
Латвія, 2019, музичне відео, еротика, трилер, нео-нуар, реж. Константін Одарст, 4 хв.
Надзвичайно красивий і провокаційний еротичний кліп в стилі нео-нуар для латвійської електро-рок-групи Upsent на пісню Paradise.

#6 Чужий всередині
Іспанія, 2015, фанастика, жахи, драма, реж. Альфонсо Гарсіа Лопес, 6 хв. 8 с.
Ата, досвідчений мисливець, стверджує, що його дружину викрали прибульці. Він переконує свого найкращого друга Тоні допомогти йому організувати рятувальну операцію. Полювання може стати поворотним моментом для них та для всього людства.

#7 З Днем народження, лярво
Великобританія, 2018, драма, жахи, фантастика, реж. Стівен Дорінгтон, 6 хв.
Емма страждає від жахливого цькування в соціальних мережах. В її день народження кожна віртуальна образа стає реальною, і її зовнішність починає змінюватися в гірший бік. Дівчина вирішує вжити серйозних заходів, які стануть катастрофічними для неї і її сім'ї.

#8 Твій останній день на Землі
Іспанія, 2018, фантастика, драма, Марк Мартінес Хордан, 12 хв. 40 с.
Людина в костюмі лиса долає обмеження простору і часу тільки з однією метою: знову побачити свою дружину. Однак, з часом з'ясовується, що його плани значно амбітніші.

#9 Лайк
Італія, 2016, трилер, жахи, реж. Джуліо Манікарді, 19 хв. 56 с.
Таємничий серійний вбивця демонструє моторошне шоу, де він катує і страчує своїх жертв у прямому ефірі, дозволяючи глядачам самостійно вирішити - винна людина, чи ні. Для винесення вердикту потрібно всього лише натиснути лайк.

Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 08.03.2020 23:57

Чорне дзеркало душі
Розмірене життя гарантує людині душевний спокій – проте екстремальні моменти розкривають усі протиріччя нашої сутності. Ці моменти або роблять нас кращими, або руйнують, - і, звісно, знаходять відображення в кінематографі. Тим більше концентрованими емоції екстремального стану потрібно…

Чорне дзеркало душі
Розмірене життя гарантує людині душевний спокій – проте екстремальні моменти розкривають усі протиріччя нашої сутності. Ці моменти або роблять нас кращими, або руйнують, - і, звісно, знаходять відображення в кінематографі. Тим більше концентрованими емоції екстремального стану потрібно змалювати в жанрі короткого метру, коли часу обмаль, а на кону – життя і цікавість глядачів. Компанія KinolifeDistribution, фахівці якої є майстрами компонування антологій, представила на суд глядачів підбірку ШОК Shorts 2020 (Фестиваль провокаційних фільмів) – де намагалась представити усе різноманіття жанру.
Так, загалом, підбірка стрічок вийшла досить строкатою, в якій знайшлось місце і трилеру, і жахам, і фантастиці, і драмі, і чорному гумору, і навіть еротиці. Так, у стрічці «Пробач мене, моя любове», автори вирішили обіграти теорію змови, пов‘язану з інопланетянами, і одного з найзагадковіших вбивств, цілу епоху історії США, в «iMedium» звернулись до операторської методи «аматорської камери» і атмосфери "Відьми з Блер", одночасно іронізуючи над захопленням додатками для смартфонів. Ми знайдемо драму гри долі в «Чужих ліжках», і відчуємо іронічний запах анімаціних «Феромонів»; потрапимо в нуарний музичний «Рай», а в «З Днем народження, лярво» зустрінемся з підлітковим максималізмом. В «Чужий всередині» поринемо в атмосферу жахастиків категорії «В», де атмосфера створюється грою акторів, сміливого в своїй імпровізації сценарію, а не рівнем спецефектів; сміливим в плані імпровізації і стилістиці B-movie є короткометражка «Твій останній день на Землі» - проте граючи на території наукової фантастики.
Як висновок. Так, коли за справу беруться професіонали – глядач не буде розчарованим, проте ще більше – аудиторія, якій ближче стрічки, що лоскочать нерви…
Недзельницький Андрій

Чорне дзеркало душі
Розмірене життя гарантує людині душевний спокій – проте екстремальні моменти розкривають усі протиріччя нашої сутності. Ці моменти або роблять нас кращими, або руйнують, - і, звісно, знаходять відображення в кінематографі. Тим більше концентрованими емоції екстремального стану потрібно…

+1 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 33

Відгуки про фільм ШОК- Shorts - 2020

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
#ящетут Гарячі матусі Однієї чарівної ночі
комедія star 7,1
комедія star 3,6
комедія star 6,2

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше