Наверх Наверх

Чому він?
Why Him?

7,3 
217 голосів
Оцінити:
IMDB 6,2/10

Країна, рік: США, 2016

Жанр: комедія

Режисер: Джон Гамбург

Сценарист: Джон Гамбург, Йєн Хелфер

Продюсер: Шон Леві, Бен Стіллер ...

Нед ФлемінгЛерд Мейг'юСтефані ФлемінгБарб Флемінг

Актори: Браян Кренстон, Джеймс Франко, Зої Дойч, Гріффін Глюк, Меган Маллаллі ...

Прем'єра в Україні: 12.01.2017

Світова прем'єра: 25.12.2016

Бюджет, $: 38 000 000

Касові збори в Україні, грн.: 25 136 746

Світові касові збори, $: 118 102 725

Тривалість: 1 год. 51 хв.PT1H51M

Люблячий батько вступає в конфронтацію з багатим і ексцентричним коханим своєї дочки.

Цікаві факти:

- Сюжет кінострічки нагадує британський серіал "Куку" (2012).

- Кіген-Майкл Кі та Зак Перлман знімалися разом у шоу "Кі та Піл" (2012 – 2015).

- Зйомки фільму проходили в Лос-Анджелесі.

Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 11.01.2017 00:25

Родина – понад усе!
Голівуд – воістину казкове місце, справжня фабрика мрій. Дійсно, як не тут оперуючи брутальними поняттями, можуть знімати речі, які утверджують цінності родинного затишку, вірності кохання, і утвердження всього, навколо чого базується поняття «американської мрії». Одним з…

Родина – понад усе!
Голівуд – воістину казкове місце, справжня фабрика мрій. Дійсно, як не тут оперуючи брутальними поняттями, можуть знімати речі, які утверджують цінності родинного затишку, вірності кохання, і утвердження всього, навколо чого базується поняття «американської мрії». Одним з таких майстрів трансформації начеб-то грубих жартів в мову затишку сімейної ідилії можна назвати режисера і сценариста Джона Гамбурга, який вже неодноразово експериментував з «сімейною» тематикою – як ось наприклад, будучи автором сценарію до картин «Знаймоство з батьками» та «Знайомство з Факерами». Звісно, беручись до режисерської та сценарної роботи у фільмі «Чому він?»( Why Him?), автор відомих хітів був, як кажуть, у своїй стихії, а результат ми проаналізуємо нижче.
Отже, сюжет розгортається навколо вічного конфлікту «батьків та дітей», і в контексті, як власної доньки Стефані з батьком - Недом Флемінгом, так і останнього з ймовірним майбутнім зятем – гуру інтернет-платформ Лердом Мейг'ю. В іншій площині – це і конфлікт старої, промислової економіки, як ось бізнесу батька героїні – поліграфічної фабрики, з інтернет-бізнесами – типу доткомів, розробниками додатків для саматрфонів, ігор та програмного забезпечення, - їх філософій, вад та можливого симбіозу.
Дія кінокартини відбувається в особняку Лерда, куди приїжджають Нед з дружиною Барб і молодшим братом героїні – Скотті. Власне, батька зразу «хапає» «удар культурного шоку» - стіни тут розмовляють, в домі нема ані клаптику паперу, наречений Стефані бурхливо виражає свої почуття передаючи свої почуття нецензурно, як це тільки можливо в фільмах, орієнтованих на дорослих. Саме і пошуку «точок дотику» присвячений сам фільм, хоча насправді це пошук діалогу між досить-таки щирими людьми, що зустрічаються на кордоні виробничої, коли все виробництво «переїхало» до Китаю, і пост-індустріальної епох.
Що можна сказати? Фільм виглядає досить-таки цільним за сюжетним та візуальним наповненням, власне вищезгадані проблеми «конфлікту» згадані вище – в лапки ми беремо це означення, оскільки кожна мить прям-таки натякає, що все буде гаразд, що всі ці хвилювання – саме для того щоб розважити глядача, тим більш всі прекрасно розуміють, яким є скарбом – щиро люблячий дочку наречений-мільйонер. Гумор тут, звісно таки – «екстремальний», глядач почує досить мінці слова з екрану – проте, зазвичай, як і кумедні ситуації, це тут лише елемент обрядового «порозуміння». Операторська робота та візуальне, музичне оформлення сцен відповідають дещо гротескному змалюванню так званого конфлікту, втілюючи сценарний задум, якісно, проте не вдаючись до якихось особливих прийомів, вони тут стандартні, для – стандартної американської комедії.
Про гру акторів слід сказати окремо. Виконавець ролі Неда Флемінга - Браян Кренстон - прекрасно відчув усю необхідність підіграти ситуації, він тонко передає грань вдаваного драматизму і самого «конфлікту» жартома, натомість Джеймс Франко, втілюючи образ Нерда, значно переграє. Переграє настільки, що сам вдаваний цинізм та брутальність у висловах стають прям-таки приторним солодким «сімейним» тортом. Найбільш природнім тут виявився образ Стефані, проте власне на фоні «глобального протистояння», він виявляється безхитрісним – і неймовірно душевним – у виконанні акторки Зої Дойч.
Як висновок – «Чому він?», це таки собі «псевдобрутальний» фільм, тематика якого збігається з проблемами, що можливо так чи інакше стикається родина, коли одночасно існує потреба усвідомити необхідність випустити доньку в союз з іншою людиною, і одночасно – прийняти нового члена родини. Цей фільм орієнтований на тих, хто робить нові кроки у житті, а для людей старшого покоління – трошки відчути ностальгію за молодістю, тих, коли, наприклад, хто захоплювався музикою групи Kiss. Незважаючи на засилля «міцних» слів – це фільм все-таки більше ліричний, проте звісно не для дитячої аудиторії,- картина, яку можна просто подивитись експромтом, наприклад, просто випадково прийшовши до кінотеатру.
Недзельницький Андрій

Родина – понад усе!
Голівуд – воістину казкове місце, справжня фабрика мрій. Дійсно, як не тут оперуючи брутальними поняттями, можуть знімати речі, які утверджують цінності родинного затишку, вірності кохання, і утвердження всього, навколо чого базується поняття «американської мрії». Одним з…

+3 / -1
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 2
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Інші трейлери фільму Чому він?

Кадри з фільму

всього - 16

Відгуки про фільм Чому він?

всього - 1
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

супер! мой совет посмотрите

відповісти
Дивіться також
Співай Моє велике грецьке весілля 2 Дитина Бріджит Джонс
комедія, мультфільм, мюзикл star 9,0
комедія star 5,0
комедія, мелодрама star 8,1

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше