Вхід

Ночі Хоррора

Ніч хорору

Ночі Хоррора 18+

Країна, рік:США, Австралія, 2015

Жанр: жахи

Режисер:Джоел Едгертон , Скотт Дерріксон ... Джоел Едгертон , Скотт Дерріксон , С. Роберт Каргілл

Тривалість:6 год. 5 хв.PT6H5M

7,8
5 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

З 11 по 13 вересня у восьми містах України пройдуть НОЧІ ХОРРОРА від визнаного гуру жанру Джейсона Блума, автора таких відомих франшиз, як "Астрал" і "Паранормальне явище".

Будуть представлені три фільми: Сіністер 2 (2015), Сіністер (2012) і Подарунок (2015).


СІНІСТЕР 2
Бійся того, у що грають твої діти
Друга частина успішного хоррора, що зібрала у світовому прокаті більше $100 млн., розповідає про молодого шерифа, який вирішив продовжити розслідування серії таємничих вбивств, описаної в першій частині фільму, з-за яких свого часу втратив життя його друг, сержант Еліссон Освальф.
Розслідування приводить його до ферми, де він знайомиться з дружньою сім'єю– близнюками Заком, Діланом і їх матір'ю Кортні, які втекли від знущань їх жорстокого батька. Кожен день, проведений в цьому будинку, може стати останнім днем, як і для всіх, хто жив тут до них і потрапив в поле зору самої смерті – нещадного демона Багула.

СІНІСТЕР
Побачив його не врятується
Разом з родиною автор детективів поселяється в невеликому містечку, в будинку, де майже рік тому розгорнулася  трагедія — були вбиті всі мешканці. Письменник випадково знаходить відеозаписи, які є ключем до таємниці злочину. Але ніщо не дається задарма: в будинку починають відбуватися жахливі речі і тепер під загрозою життя його близьких. Вони зіткнулися з чимось, від чого немає порятунку...

ПОДАРУНОК
Режисерський дебют Джоела Едгертона

Якщо ти покінчив з минулим, це не означає, що минуле покінчило з тобою.

В життя жокея Саймона вривається людина з далекого минулого – його колишній однокласник Гордо. Людина доброзичлива, трохи незграбна, але з великими дивацтвами. До зустрічі з однокласником Саймон і його молода дружина Робін вважали своє життя ідеальним, однак Гордо вносить в життя молодят свої корективи.

Відгуки про фільм Ночі Хоррора 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: