Вхід

Не бійся, я з тобою! 1919

Не бойся, я с тобой! 1919

Не бійся, я з тобою! 1919 12+

Країна, рік:Азербайджан, Росія, 2013

Жанр: бойовик, пригоди

Режисер:Юлій Гусман

Сценарист:Юлій Гусман

Продюсер:Мушфиг Хатамов, Тимур Вайнштейн ... Мушфиг Хатамов, Тимур Вайнштейн, Надір Алієв

Актори:Полад Бюль-Бюль-огли, Лев Дуров , Мухтарбек Кантемирів, Ельдар Касимов, Христина Гюльалиева ... Полад Бюль-Бюль-огли, Лев Дуров , Мухтарбек Кантемирів, Ельдар Касимов, Христина Гюльалиева, Михайло Єфремов , Бахрам Багирзаде, Тимур Бадалбейлі, Ігор Золотовицький , Заур Шафієв

0
0 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Дія фільму розгортається під час короткого, але яскравого періоду першої демократичної революції на Сході, в Азербайджані, в 1919 році.

Життя розметало друзів: Теймур став депутатом азербайджанського незалежного парламенту, Рустам служить у Червоній армії, а всіма улюблений Сан Санич нарешті здійснив свою мрію і, оселившись у маленькому будинку на березі теплого Каспійського моря, відкрив школу східних єдиноборств. Друзів розділяють кілометри, межі та ідеології. Але несподівано у Теймура викрадають дочку Ширін. І знову, як і тридцять років тому, три "лицаря без страху і докору" разом, допомагаючи звільнити дівчину і дати можливість двом закоханим людям, Фархаду і Ширін, дітям непримиренних ворогів, знайти своє щастя.

Відгуки про фільм Не бійся, я з тобою! 1919 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Очікувані фільми рейтинг очікування
всі очікувані прем'єри

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: