Вхід

Моя мама

Mia madre

Моя мама 16+

Країна, рік:Італія, Франція, 2015

Жанр: мелодрама

Режисер:Нанні Моретті

Сценарист:Нанні Моретті , Валиа Сантелла ... Нанні Моретті , Валиа Сантелла, Франческо Пікколо

Продюсер:Нанні Моретті , Доменіко Прокаччі ... Нанні Моретті , Доменіко Прокаччі, Олів'є Пере

Актори:Маргеріта Буй, Джон Туртурро Баррі Хаггінс , Джулія Лаццаріні, Беатріс Манчіні, Стефано Аббати ... Маргеріта Буй, Джон Туртурро Баррі Хаггінс , Джулія Лаццаріні, Беатріс Манчіні, Стефано Аббати, Енріко Ианнелло, Ганна Беллато, Тоні Лаудадио, Лоренцо Джоиелли

Прем'єра в Україні:31.03.2016

Світова прем'єра:16.04.2015

Тривалість:1 год. 46 хв.PT1H46M

6,7
48 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
IMDb: 6,8

Знімаючи новий фільм, Маргарита покладає великі надії на запрошеного на головну роль знаменитого і абсолютно нестерпного американського актора. Поки знаменитість розважає всіх на знімальному майданчику, до робочих проблем Маргарити додаються ще й сімейні: її мати потрапляє до лікарні. З часом Маргарита виявляє дивні речі, якими було наповнине життя матері, про які головна героїня і не підозрювала.

Цікаві факти про фільм "Моя мама":

"Моя мама" брала участь в основному конкурсі Каннського кінофестивалю і була відзначена призом екуменічного (християнського) журі, який традиційно нагороджує фільми про загальнолюдські цінності. Після прем'єрного показу стрічка Моретті удостоїлася 8-хвилинної овації.

Автор картини, Нанні Моретті – один з головних режисерів сучасної Італії, лауреат "Золотої пальмової гілки" за сімейну драму "Кімната сина". "Моя мати" багато в чому є автобіографічним фільмом, в якому режисер розмірковує про свою професію і творчу "кухню". Ці риси дозволили критикам говорити про схожість фільму з культовим "8 1/2" Фредеріко Фелліні.

Українська прем'єра стрічки відбулася в рамках щорічного фестивалю "Тиждень італійського кіно".


Відгуки про фільм Моя мама 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: