Вхід

Май далеко - май добре

As far as possible

Май далеко - май добре 0+

Країна, рік:Україна, 2020

Жанр: документальний

Режисер:Ганна Ярошевич

Прем'єра в Україні:07.10.2021

Тривалість:1 год. 11 хв.PT1H11M

Рейтинг очікування:100% (5 голосів)

8,1
10 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Молодий німець Мішель, захоплений природою України, переїжджає до Карпат. Він починає розводити в горах карпатських буйволів, що опинилися на межі зникнення. Хлопець мріє весь час присвячувати улюбленій справі, але змушений постійно повертатися до Німеччини, де допомагає із сімейним бізнесом. За його відсутності буйволи без належного догляду починають хворіти. До цих проблем додаються ще й негаразди в особистому житті:  дівчина Мішеля не впевнена, що зможе прожити все життя виховуючи дітей у віддаленому карпатському селі.

Цікаві факти про фільм "Май далеко - май добре":

- Навесні картина отримала приз Андрія Матросова від організаторів Фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Офлайн-прем’єра фільму відбулася на 50-му ювілейному КМКФ "Молодість" у межах спеціальної програми "Це справжнє життя" від Docudays UA. Стрічка мала міжнародну прем’єру в Італії на фестивалі Cervino Cinemountain. Триває участь у закордонних фестивалях (Makedox у Македонії, Beldocs у Сербії, фестивалях CinEast, New Renaissance Festival London тощо).

- Фільм бере участь у Національному конкурсі кінофестивалю Kharkiv MeetDocs і конкурсі документальних фільмів фестивалю операторського мистецтва "Кіноко". Є фільмом-відкриттям Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF).

- Також у 2020 році фільм отримав підтримку Українського інституту на міжнародну промоцію в межах програми PROmotion

Відгуки про фільм Май далеко - май добре 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: