Вхід

Леонардо да Вінчі: Геній у Мілані (мовою оригіналу)

Leonardo da Vinci: Il genio a Milano

Леонардо да Вінчі: Геній у Мілані (мовою оригіналу) 0+

Країна, рік:Італія, 2016

Жанр: документальний

Режисер:Лука Лучіні, Ніко Маласпіна

Сценарист:Jacopo Ghilardotti, Gabriele Scotti

Продюсер:

Актори:Вінченцо Амато, Крістіана Капотонді , Алессандро Абер, Габріелла Пессіон, Едоардо Натолі ... Вінченцо Амато, Крістіана Капотонді , Алессандро Абер, Габріелла Пессіон, Едоардо Натолі, Паоло Брігу

Прем'єра в Україні:11.01.2018

Тривалість:1 год. 23 хв.PT1H23M

6,3
6 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Геніальний Леонардо да Вінчі жив у Мілані в різні періоди свого життя. Там, приміряючи на себе ролі художника, вченого, винахідника він створив деякі зі своїх найвидатніших робіт, серед яких "Тайна вечеря", що зберігається в церкві Санта-Марія-делле-Ґраціє. Фільм-виставка "Леонардо да Вінчі: Геній у Мілані" створений на основі грандіозної експозиції, присвяченої Леонардо да Вінчі в рамках EXPO в Мілані.

Ця картина — результат 6-річної роботи, розділений на 12 розділів. На великому екрані ми побачимо ґрунтовне дослідження та історію сотень картин митця, у тому числі — легендарної Тайної вечері та Атлантичного кодексу, а також найбільшу колекцію креслень і творів, його сміливі експерименти з технікою та механікою. Окрім цього, перед нашим поглядом предстануть досі невідомі місця, наприклад, оригінальний виноградник Леонардо в Мілані (нещодавно повернутий до життя завдяки дослідженням ДНК), та найсміливіші таємниці генія.

Під керівництвом найбільш досвідчених фахівців своєї сфери ви отримаєте унікальний шанс дослідити життя та творчість одного з найбільших художників за всю історію світу, а завдяки технології 4K — буквально зазирнете всередину всіх механізмів його різноманітного творчого процесу.

Відгуки про фільм Леонардо да Вінчі: Геній у Мілані (мовою оригіналу) 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: