Закрити
Наверх Наверх

Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі
Largo Winch (Tome 2)

8,9 
109 голосів
Оцінити:
IMDB 6,0/10

Країна, рік: Франція, 2011

Жанр: пригоди

Режисер: Жером Салль

Актори: Шерон Стоун, Ульріх Тукур, Томер Сіслей

Тривалість: 1 год. 40 хв.PT1H40M

Повідомити про вихід фільму у прокат

Ok

Після вбивства прийомного батька Ларго Вінч стає президентом групи компаній "W Group". Але роль управлінця величезної корпорації не підходить Ларго. Він оголошує про продаж "W Group" і створення гуманітарного фонду, який очолить старий друг його батька. У день, коли договір підписаний, Ларго звинувачують в злочинах проти людства і фінансуванні режиму бірманського генерала Міна.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму «Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі» в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 32
Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі фильм Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі фильм с Шэрон Стоун Шэрон Стоун в фильме Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі Ульрих Тукур в фильме Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі Томер Сислей в фильме Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі лучшый кадр фильма Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі смотреть кадр к фильму Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі все кадры фильма Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі новый кадр к фильму Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі интересные моменты фильма Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі кадры из Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі кадры из фильма Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі кадры Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі картинки фото из Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі фото из фильма Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі фото к фильму Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі фото первые кадры из фильма Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі фотографии Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі кадры из фильма фото из фильма Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі бесплатно картинки из Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі картинки к фильму Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі фото Шэрон Стоун из Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі Шэрон Стоун в Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі с Шэрон Стоун фильмы с участием Шэрон Стоун роли Шэрон Стоун роли в кино Шэрон Стоун Шэрон Стоун кадры из фильмов

Відгуки про фільм Ларго Вінч 2: Змова в Бірмі

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше