Вхід

KINOSMENA Short Film Festival ч.1

KINOSMENA Short Film Festival

Країна, рік:Франція, США, Грузія, Україна, 2016

Жанр: фестиваль

Прем'єра в Україні:21.09.2017

Тривалість:1 год. 8 хв.PT1H8M

8,6
10 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Запрошуємо на показ кіноальманаху кращих робіт Мінського міжнародного фестивалю короткометражного кіно "Кінозміна" (Республіка Білорусь, Мінськ – 2016), показ яких пройде в Києві з 21 вересня 2017 року в кінотеатрі "Жовтень".

На Мінський міжнародний фестиваль короткометражного кіно "Кінозміна" в 2016 році надійшло понад 1200 заявок з 90 країн світу. Українські глядачі мають можливість побачити кращі фільми в програмі показу кіноальманаху "Кінозміна", яка складається з двох частин.

Всі фільми мають велику кількість нагород на Міжнародних кінофестивалях, а в Києві фільми будуть показані вперше. Також планується показ в інших містах України, а саме: Львів, Одеса, Харків.

В день відкриття показу в Києві, відбудеться зустріч з знімальною групою з України фільму "Палець", який потрапив на Мінський міжнародний фестиваль короткометражного кіно "Кінозміна", на якій є можливість дізнатися чимало цікавого та особисто задати питання членам знімальної групи. Гостей очікує фотосесія.

Програма показу. Частина перша.

ФРАНЦІЯ
ГОРИЛА / Режисер Tibo Pinsard / тривалість 00:14:05
Голлівуд. 1952 рік. Генрі Корсо представляє публіці підготовлений спеціально для зйомок у фільмах костюм горили. Для фільму "Дженна в джунглях" він повинен залякати головну героїню, яка загубилася в підроблених джунглях. Однак вселити жах в жінку, яка його приваблює, буде особливо важко для чоловіка в костюмі горили.

США
ЧАРЛІ ТА ПОППІ / Режисер Jennifer Potts / тривалість 00:14:25
Зіткнувшись з втратою свого улюбленого діда, молода людина сидить на платформі залізничної станції, де освіжає в пам'яті 20 років спогадів дитинства, відчайдушно шукає спосіб зберегти дух свого діда в живих.

США
ВТЕЧА РУТ / Режисер Thomas Bangert / тривалість 00:09:16
Для неї тихий будинок престарілих перетворився в тюрму: 85-річна Рут повинна вирватися. Вона має ідеальний план - але чи зможе вона перехитрити її заклятого ворога пенсіонера Маковського?

Грузія
МАТИ / Режисер Rati Tsiteladze / тривалість 00:09:55
Мати-одиначка змушена приховувати існування власної дитини через соціальні і культурнї обставини, щоб не стати об'єктом осуду оточуючим суспільством

Білорусь
50000 BYR / Режисер Igor Osmolovski / тривалість 00:15:00
Два випиваки біля магазину випрошують гроші у перехожих на випивку. Коли потрібна сума зібрана, їм на очі потрапляє оголошення бабусі, яка просить повернути її втрачені п'ятдесят тисяч білоруських рублів. Коли вони зустрічаються зі старенькою, виявляється ...

Україна
ПАЛЕЦЬ / Режисер Yuri Karabak / тривалість 00:06:37
Кирило, який працює токарем на заводі, приходить на роботу з моторошним похміллям і шукає що-небудь похмелитися. Не отримавши бажаного, він вирішує звернути виробничу аварію собі на користь.

Відгуки про фільм KINOSMENA Short Film Festival ч.1 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: