Вхід

Фестиваль Італійського Арт - кіно

Festival of Italian Art - Cinema

Країна, рік:Італія, 2020

Жанр: фестиваль

Прем'єра в Україні:11.11.2021

Тривалість:1 год. 40 хв.PT1H40M

Рейтинг очікування:100% (6 голосів)

0
0 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

В рамках фестивалю буде показано 5-ть артфільмів про абсолютних геніїв Ренесансу, які залишили позачасовий слід в історії світового мистецтва.

На глядачів чекає надихаюча художня подорож по італійському Ренесансу. Вперше на великому екрані через діалог кіно і живопису будуть показані портрети людей, здатних на різкі контрасти, сильні пристрасті і вражаючу сміливість, коли справа доходить до захисту їх ідеалів. Безсмертні особистості, одні з найбільших художників, яких коли-небудь бачив світ, - їх багата мистецька спадщина назавжди увійшла до скарбниці світового мистецтва.
В основу фільмів лягли новітні наукові дослідження: разом з істориками глядачі проаналізують вперше оприлюднені матеріали і дані останніх розкопок.
Ці дивовижні документальні фільми, зняті з використанням самих передових технологій, відтворюють основні скульптурні та живописні твори Буонаротті: Сикстинську капелу, "Пьєту", "Давида", "Мойсея", Вселенський Суд, Базиліку святого Петра у Ватикані, "Мадонну Дони" та інші безсмертні шедеври.
Глядачі розкриють таємницю яку приховує найвідоміший портрет в історії. Чотири жінки, чотири дивовижні історії - хто з них надихнув Леонардо на найвідоміший портрет в історії ?

Фільми фестивалю:

-1- "Мікеланджело. Нескінченність" (Рейтинг IMDB 8.1)
Вік: 12+
Рік: 2018
Жанр: біографічний, документальний
Країна: Італія
Тривалість: 99 хв.
Режисер: Емануеле Імбуччі
Сценарист: Емануеле Імбуччі, Сара Мосетті, Томмазо Стрінаті і ін.
В ролях: Енріко Ло Версо та Івано Марескотті

"Мікеланджело. Нескінченність "- перший арт - фільм про абсолютного генія Ренесансу, що залишив позачасовий слід в історії світового мистецтва, - Мікеланджело Буонарроті. Вперше на великому екрані через діалог кіно і живопис буде показаний портрет людини, здатної на різкі контрасти, сильні пристрасті і вражаючу сміливість, коли справа доходить до захисту його ідеалів. Безсмертна особистість, один з найбільших художників, яких коли-небудь бачив світ, - його багата художня спадщина назавжди увійшла до скарбниці світового мистецтва.

"Мікеланджело. Нескінченність "- цей дивовижний документальний фільм, знятий з використанням самих передових технологій, відтворює основні скульптурні та живописні твори Буонаротті: Сікстинську капелу," Пьєту "," Давида "," Мойсея ", Вселенський Суд, Базиліку святого Петра у Ватикані," Мадонну Доні "та інші безсмертні шедеври.

Від творців "Музеї Ватикану в 3D" і "Кавараджо. Душа і кров ".

-2- "ЛЕОНАРДО ДА ВІНЧІ. НЕЗВІДАНІ СВІТИ". (IO, LEONARDO)
Рік: 2019
Країна: Італія
Жанр: біографія
Тривалість: 90 хв
Категорія: 12+
Режисер: Хесус Гарсес Ламберт
Сценарист: Марчелло Олівьері, Сара Мосетті і ін.
У ролях: Лука Арджентеро, Анджела Фонтана, Франческо Паннофіно, Массімо Де Лоренцо.

Новий візуальний шедевр від творців "Мікеланджело. Нескінченність" та "Музеїв Ватикану в 3D". "Леонардо Да Вінчі. Незвідані світи" - вражаючий художньо-документальний проект, знятий в надвисокому дозволі.
Це унікальна подорож в свідомість Леонардо да Вінчі, легенди світової культури, одного з найдивовижніших геніїв, творця "головною в світі картини" - "Мони Лізи". За допомогою найсучасніших технологій у фільмі відтворюються великі твори і винаходи майстра. У ролі Леонардо да Вінчі - зірка італійського кіно Лука Арджентеро. Лука починав як телеведучий і модель, а провокаційна роль у фільмі "Сатурн в протифазі" Ферзана Озпетека принесла йому світової успіх як акторові. Роль у фільмі "Не такий, як ... хто?" Умберто Картені, номінації на італійський "Оскар" - премію "Давид ді Донателло", "Мрія по-італійськи" Мікеле Плачідо, "Їж, молись, кохай" Райана Мерфі з Джулією Робертс , спектакль "Закоханий Шекспір" - зараз Лука Арджентеро один з найбільш затребуваних кіно- і театральних акторів Італії.

-3- "4 обличчя Мони Лізи" / Identità Monna Lisa
Вікове обмеження: 12+
Жанр: Артдок
Хронометраж: 90 хв.
Країна: Італія
Рік: 2019
Режисер: Лука Тровеллезі Чезана

Опис:

Яку таємницю приховує найвідоміший портрет в історії?
Унікальне дослідження ідентичності портрета - вперше в історії кінематографа.

Незважаючи на значну кількість досліджень, присвячених да Вінчі, його особистість і творчість досі оповиті безліччю загадок. Одна з них - хто насправді став прототипом найвідомішою його картини, "Джоконди"?

Новий документальний арт-фільм "4 обличчя Мони Лізи" (Monna Lisa identity), створений до 500-річчя генія, відкриває завісу цієї таємниці.

Чотири жінки, чотири дивовижні історії - хто з них надихнув Леонардо?
На глядачів чекає надихаюча художня подорож по італійському Ренесансу і чотирьом містам, де жили прототипи Джоконди: Флоренції, Мілану, Урбіно і, нарешті, регіону Базіліката, де знаходиться невідома могила самої Мони Лізи.

В основу фільму лягли новітні наукові дослідження: разом з істориками глядачі проаналізують вперше оприлюднені матеріали і дані останніх розкопок, щоб дізнатися - чиї риси ми бачимо в жінці, яка протягом століть зачаровує мільйони людей. Таємниця ще ніколи не була так близька до розгадки.

-4- "Тінторетто і нова Венеція"
Подорож у світ великого венеціанського художника

Рік: 2020
Країна: Німеччина
Тривалість: 86 хв.
Режисер: Ермініо Перокко.

Картини великого венеціанського художника Тінторетто вражали і майже лякали сучасників. Сезанн вважав, що значення Тінторетто для живопису можна порівняти зі значенням Платона для філософії і Бетховена для музики. Сучасні мистецтвознавці порівнюють роботи Тінторетто з фільмами Крістофера Нолана, відзначаючи незвичну візіонерську силу творів обох авторів. Тінторетто кінематографічний, і розглядати його картини на великому екрані - справжнє задоволення.

-5- "Рафаель. Добрий геній"
Фільм створений до 500-річчя від дня смерті Рафаеля.

Країна: Італія,
Рік: 2020 року,
Жанр: Документальний арт-фільм
Режисер: Лука Тровеллезі Чезана
В ролях: Лука Томіо, Акілле Боніто Олива і ін.
Тривалість: 90 хв.

Документальний фільм, знятий в над чіткій здатності яка переносить глядача на п'ятсот років тому - за часів одного з найбільших художників італійського Відродження: Рафаеля Санті.

Нас чекає надихаюча подорож по світу Рафаеля: від Перуджі, де він був учнем великого Перуджино, до Флоренції, де він спілкувався з Да Вінчі і Мікеланджело, від Рима до Санкт-Петербурга, де в Ермітажі зберігаються кілька шедеврів "принца мистецтв".

Від народження до смерті - саме життя Рафаеля можна вивчати як твір мистецтва.

Мандри до витоків краси починається в герцогстві Урбіно, де Рафаель з'явився на світло і робив перші успіхи в майстерні свого батька Джованні Санті, також чудового живописця. Передчасна смерть батька залишила Рафаеля сиротою в 11 років і вплинула на все його творче бачення.

На підставі раніше неопублікованих даних простежуються всі ключові події життя генія. Коментарі для фільму дали видатні дослідники, реставратори і мистецтвознавці, включаючи легендарного Акілле Боніто Олива - арт-критика, куратора, письменника, теоретика мистецтва, професора Римського університету Ла Сапієнца, Кавалера Ордена мистецтв і літератури.

У "римської" частини фільму глядач побуває в Палаццо Корсіні, а нащадки замовників, з якими працював Рафаель, відкриють двері своїх палаців, які перебувають у приватній власності. У Вічному місті на замовлення Папи Рафаель створив також грандіозні Станці в Ватикані. Відкриваються у фільмі і не настільки відомі його шедеври - наприклад, розписи в церкві Сант-Еліджо-дельї-Орефічі і розпису фасаду Палаццо Спаду.

Відгуки про фільм Фестиваль Італійського Арт - кіно 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: