Закрити
Наверх Наверх

Українські шерифи
Українські шерифи / OIFF

7,3 
17 голосів
Оцінити:

Країна, рік: Німеччина, Латвія, Україна, 2016

Жанр: фестиваль

Режисер: Роман Бондарчук

Актори: Віктор Кривобородько, Володимир Рудковський, Віктор Маруняк, Микола Яновський, Тетяна Темофєєва ...

Тривалість: 1 год. 25 хв.PT1H25M

Словно птица парит в воздухе сине-желтый флажок, прикрепленный к автомобилю двух "шерифов" из села Старая Збурьевка. Шерифы спасают женщину от анаконды, вселяют бездомного Колю в пустой дом — чтобы он, наконец, стал человеком, оберегают неграмотного Индейца от неминуемого ареста. Непроглядные зимние туманы. На востоке страны идет война. Мужчинам приходят повестки в армию. Дети собирают передачи с консервами и теплыми носками. Наступает весна — и жизнь буяет с новой силой. Шерифы красят в золотой цвет памятник советскому солдату — победителю войны предыдущей. Весной они по традиции празднуют День Победы, хотя к победе в этой войне еще очень далеко.

[RU]

Неначе птах, в'ється у повітрі невеличкий український прапор, прикріплений до автомобіля двох "шерифів", обраних громадою села на півдні України. Шерифи рятують жінку від анаконди, вселяють бездомного Колю в порожню хату – щоб він, нарешті, став людиною, вберігають неписьменного Індіанця від неминучого арешту.
Непроглядні зимові тумани. На сході країни йде війна. Чоловікам приходять повістки в армію. Діти пишуть листи воїнам і збирають передачі з консерваціями й теплими шкарпетками. Настає весна – і життя буяє з новою силою. Шерифи фарбують в золотий колір пам'ятник радянському солдату – переможцеві війни попередньої. Навесні вони за традицією святкують День перемоги, хоча до перемоги в цій війні ще дуже далеко.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Українські шерифи" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 8

Відгуки про фільм Українські шерифи

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Чорна Пантера Голос монстра Лоґан: Росомаха
фантастика, екшн star 6,8
драма, фентезі star 7,3
фантастика, драма, бойовик star 8,8

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше