Закрити
Наверх Наверх

Доктор Стрендж 3D
Doctor Strange

9,0 
460 голосів
Оцінити:
IMDB 7,5/10

Країна, рік: США, 2016

Жанр: пригоди, фентезі

Режисер: Скотт Дерріксон

Сценарист: Томас Дін Доннеллі, Джошуа Оппенхаймер ...

Продюсер: Кевін Файгі, Вікторія Алонсо ...

Доктор Стрендж Карл МордоКрістін ПалмерНікодемус УестстарійшинаКецилій

Актори: Бенедикт Камбербетч, Чіветель Еджіофор, Рейчел МакАдамс, Майкл Стулбарг, Тільда Суінтон ...

Прем'єра в Україні: 28.10.2016

Світова прем'єра: 03.11.2016

Касові збори в Україні, грн.: 66 392 259

Світові касові збори, $: 677 718 395

Тривалість: 1 год. 55 хв.PT1H55M

Новий фільм кіновсесвіту Marvel розповідає про хірурга Стренджа, який після автокатастрофи втрачає всі свої навички і зважується на перевтілення у могутнього чаклуна. Стрендж відправляється у подорож до Шамбали, щоб поринути у світ магії.

Цікаві факти:

- Кіноробота стала 14 фільмом кінематографічного всесвіту "Marvel" виробництва "Marvel Studios".

- Кінострічка перебувала в розробці з 1986 року.

- Режисерське крісло в 1992 році отримав Уес Крейвен, у 2001 році було оголошено, що писати сценарії та знімати фільм буде Девід С. Гойер. У 2008 р. на режисерське крісло претендував Гільєрмо дель Торо. У 2014 р. список претендентів виглядав так: Марк Ендрюс, Джонатан Левін, Микола Арселя, Скотт Дерріксон, Ендрю Стентон і Дін Израэлайт. У підсумку постановкою фільму зайнявся Скотт Дерріксон.

- Бенедикт Камбербетч став першим кандидатом на головну роль, але ледь не вибув з проекту через участь у театральній постановці "Гамлета". Для ролі акторові довелося пройти через виснажливі тренування.

- Перш ніж стати Верховним магом, головний герой Стівен Стрендж пройшов навчання у Східних монастирях. Бенедикт Камбербетч провів рік, займаючись викладанням англійської мови в буддійському монастирі в Індії. Актор розповів, що цей досвід серйозно вплинув на його життя.

- Це перший фільм, де головним героєм виступає доктор Стрендж, проте його присутність можна було помітити і в попередніх фільмах.

- На роль Старійшини розглядалися Морган Фрімен, Кен Ватанабе і Білл Найі.

- Деякі зйомки проходили в Непалі.

Рецензії до фільму

всього - 5
Елена Ушакова 07.11.2016 17:14

Доктор Стрендж – захватывающая история о великом нейрохирурге, жизнь которого перевернулась после жуткой аварии, в которой он выжил, но получил травмы несовместимые с продолжением врачебной практики. Чтобы излечиться и вернуться на свое рабочее место он перепробовал много техник лечения, но…

Доктор Стрендж – захватывающая история о великом нейрохирурге, жизнь которого перевернулась после жуткой аварии, в которой он выжил, но получил травмы несовместимые с продолжением врачебной практики. Чтобы излечиться и вернуться на свое рабочее место он перепробовал много техник лечения, но ни одна не помогала. И вот на очередном сеансе, когда его вера иссякла, он узнает историю исцеления больного, на выздоровление которого врачи уже и не рассчитывали. Встретившись с ним лично, Стивен Стрендж принимает решение последовать примеру и обратится к монахам за исцелением. Но он и не подозревал, что ждет его за дверями тайной обители. Его мировоззрение меняется полностью, из скептика он превращается в мыслителя и учится работать со своими внутренними скрытыми способностями. Как оказалось, Стивен был очень хорошим учеником с огромным потенциалом возможностей. Его любознательность привела к тому, что он постигает науку довольно быстро и оказывается в нужное время в нужном месте и находит способ предотвратить захват планеты темными силами.
Всю свою жизнь Стрендж посвятил спасению человеческих жизней - сначала на операционном столе, проводя сложнейшие операции, позже - спасение всего человечества и Земли в целом. Он становится примером для всех – самое главное для него – это борьба со злом во всех его проявлениях.
Сюжет развивается быстро. Игра героев слаженная, каждый из них вжился в роль, как буд-то всю свою жизнь был тем человеком, чью роль он играет в ленте.
Если Вы любите фантастику, остроумный юмор и завораживающую игру актеров с выполнением трюков и море спецэффектов, это фильм для Вас!

Доктор Стрендж – захватывающая история о великом нейрохирурге, жизнь которого перевернулась после жуткой аварии, в которой он выжил, но получил травмы несовместимые с продолжением врачебной практики. Чтобы излечиться и вернуться на свое рабочее место он перепробовал много техник лечения, но…

+2 / -1
Рецензія була корисною?
Читати повністю
Andrey Nedzelnitsky 07.11.2016 00:34

Магія давнини, магія сучасності...

Фільми за мотивами коміксів, основний сюжет яких зазвичай базуються на епохальних битвах добра та зла, самі по собі виступають «бійцями» титанів мегаімперій Marvel та DC Comics. Власне, «Доктор Стрендж» режисера Скотта Дерріксона є чотирнадцятою стрічкою Кінематографічного…

Магія давнини, магія сучасності...

Фільми за мотивами коміксів, основний сюжет яких зазвичай базуються на епохальних битвах добра та зла, самі по собі виступають «бійцями» титанів мегаімперій Marvel та DC Comics. Власне, «Доктор Стрендж» режисера Скотта Дерріксона є чотирнадцятою стрічкою Кінематографічного всесвіту Марвел, і об‘єктом уважного дослідження її фанів. Хоча, звісно, більшість глядачів, не знайомих з магією світу коміксів, буде цікавитись «Доктором Стренджем» як пригодницькою картиною, у царині спецефектів та виконавцем головної ролі – Бенедіктом «Шерлоком» Камбербетчем. Отже, - нас чекає захоплива пригода у світ технологій та магії.
…Головний герой фільму – доктор Стівен Стрендж, один з гуру хірургії: він проводить операції найвищої складності, є прагматичною і впевненою у собі людиною. Поряд з цим, адепти сил темряви Кецилій і його послідовники викрадають з бібліотеки Старійшин сторінки з магічним заклинанням, для того щоб прокласти дорогу в земний світ володарю темряви. І одного разу – коли доктор потрапляє в автокатастрофу, яка ставить хрест на його кар‘єрі – за пошуками майбутнього, приїхвши до Непалу він потрапляє в Камар Тадж, де йому потрібно зіткнутись з добром, злом, зробити вибір, оволодіти мистецтвом магії сили і часу…
Композиційно і структурно «Доктор Стрендж» - відмінний у своєму «рецептурному складі» блокбастер. Тут достатньо і спецефектів, і гумору, що пов‘язує світ давньої мудрості і сучасні елементи буденності. Достатньо і акторської майстерності виконавців, сценарні складові тут майстерно припасовані. В силу специфіки сюжету, дія розгортається в більшості в напівтемряві, хоча з вкрапленнями соковитих кольорових сцен, - особливо вражають снопи золотих іскор, що їх плетуть головні герої – в якості заклинань та як зброю. Якщо говорити про враження більш стисло, то фільм вийшов не особливо заумним, проте емоційно, стилістично-візуально, та змістовно насиченим. Власне, один з небагатьох представників блокбастерів, в яких ключову роль у розв‘язці протистояння з силами зала, і окремо - Дормаму, володарем Темного Світу, -є питання саме переваги в царині не грубої сили, а саме сили волі та людської наполегливості, і – людяності.
Гра акторів. Картина, на щастя, вийшла не фільмом лише фільмом Бенедікта Камбербетча – британський актор, хоч і повністю розкривається в якості багатогранного персонажу, проте гармонійно вписується в загальний акторський ансамбль. Дуже колоритною, що справила на мене враження, в ньому є роль Старійшини, що її виконала Тільда Суінтон – вона є мудрою наставницею Стренджа, проте в кінці-кінців перевагою доктора є його багатогранність – у одночасному звертанні до науки – і до магії. Антогоніста Кецилія втілив Мадс Миккельсен – він теж є суперечливим персонажем, що прийняв темну сторону, вбачаючи у ній певний рятунок людства.
Музичний, звуковий супровід повністю відповідає візуальному наповненню стрічки, відчуває усі її інтонації, почуття героїв та перепитії сюжету.
Отже, як висновок. «Доктор Стрендж» - це той фільм, який краще побачити, аніж прочитати безліч оглядів. Однозначно він сподобається поціновувачам пригодницького кіно, з збалансованим кількістю візуального та змістовного складу, з якісною акторською грою. Все-таки він не містить особливо глибоких одкровень, проте може бути тим фільмом, про який не пошкодуєте – і навіть захочите передивитись у дисковому виданні.
Недзельницький Андрій

Магія давнини, магія сучасності...

Фільми за мотивами коміксів, основний сюжет яких зазвичай базуються на епохальних битвах добра та зла, самі по собі виступають «бійцями» титанів мегаімперій Marvel та DC Comics. Власне, «Доктор Стрендж» режисера Скотта Дерріксона є чотирнадцятою стрічкою Кінематографічного…

+4 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю
Амина 31.10.2016 16:36

Доктор Стрэндж спасает не только мир, но и киностудию «Marvel Studios» от выпуска очередного посредственного нечто!

Благодаря таланту и опыту доктора Камбербэтча, а также его ассистентов Тильды Суинтон, Мадса Миккельсена и Рэйчел МакАдамс, операция под названием «Выпустить что-то новое и…

Доктор Стрэндж спасает не только мир, но и киностудию «Marvel Studios» от выпуска очередного посредственного нечто!

Благодаря таланту и опыту доктора Камбербэтча, а также его ассистентов Тильды Суинтон, Мадса Миккельсена и Рэйчел МакАдамс, операция под названием «Выпустить что-то новое и интересное и порадовать фанатов «Marvel», которым сага о Мстителях уже порядком надоела», прошла успешно. Конечно, львиная доля заслуги в этом принадлежит сценаристам, режиссеру, композитору наконец-то! Но, первое, что хочется отметить, это всё же актёрский состав. Ребята из «Marvel» сделали очень умный ход, пригласив на главные роли старую гвардию актёров. Окажись на их месте кто-то молоденький и смазливый (да что там, кто-то другой!), фильм бы многое потерял. Прежде всего, пострадала бы его драматическая составляющая. Но к счастью мистер Бенедикт знает, как подлить драмы в огонь.

Вышло серьёзней, вышло мрачнее, вышло убедительнее и интересней. Главное преимущество «Стрэнджа» это то, что фильм отличается от предыдущих творений «Marvel». Первым на эту тропу стал «Человек-муравей», который заметно разнился по стилю от семейства «Мстителей». «Стрэндж» в этом плане ушёл ещё дальше. Конечно, не обошлось без привычных фирменных штампов «Marvel» : юмор, который временами хорош, а временами вызывает недоумение на лице, необоснованный пафос – куда же без него, один только плащ чего стоит (но этот момент удачно обыграли), ну и, разумеется, сам факт, что опять история сводится к спасению мира. До «Marvel» я даже не подозревала, сколько разнообразных вариантов апокалипсиса существует для нашей планеты. Складывается впечатление, что каждый инопланетный монстр или Бог в этой вселенной, или каждый нацист-психопат с планеты Земля мечтают оправить наш мир в тартарары. В итоге к этому привыкаешь и перестаешь всерьёз воспринимать происходящее. Да и чего собственно переживать – ребята из комиксов всех нас спасут. Вот только острота сюжета от этого теряется. Но к «Стрэнджу» это не относится.

«Стрэнджу» удалось удивить! Местами экранизация комикса буквально граничит с научной фантастикой. Местами и «Матрица» вспоминается, местами и «Гарри Поттер», ну и конечно никак не отделаться от образа Кристофера Нолана, чей прищуренный взгляд так и кричит: «Где-то я это видел!» Нет, «Стрэндж» это не пародия и не плагиат. Он вобрал в себя лучшее, что было ранее как от «Marvel», так и от вышеупомянутых титанов киновселенной. А теперь представьте: блестящий актёрский состав, толковый сюжет, пара глубоких мыслей, и не забывайте о спецэффектах! От спецэффектов в паре с научной-фантастикой, ещё и в паре с отличным саундтреком аж дух захватывает!

Всё ещё думаете, стоит ли смотреть? Определенно стоит. Получилось у «Marvel Studios» снова проявить себя? На все 100%! Удивительно и приятно. Всем приятного просмотра.

Доктор Стрэндж спасает не только мир, но и киностудию «Marvel Studios» от выпуска очередного посредственного нечто!

Благодаря таланту и опыту доктора Камбербэтча, а также его ассистентов Тильды Суинтон, Мадса Миккельсена и Рэйчел МакАдамс, операция под названием «Выпустить что-то новое и…

+4 / -1
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 2
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Інші трейлери фільму Доктор Стрендж

Кадри з фільму

всього - 32

Відгуки про фільм Доктор Стрендж

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Фердинанд Self/less. Ціна безсмертя Пікселі
комедія, сімейний star 8,1
фантастика, трилер, драма star 8,1
фантастика, комедія star 7,8

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше