Закрыть
Наверх Наверх

Семейное ограбление
Mes trésors

6,7 
47 голосов
Оценить:
IMDB 5,5/10

Страна, год: Франция, 2017

Жанр: комедия

Режиссёр: Паскаль Бурдьо

Сценарист: Кароль Жакобби

Продюсер: Клементе Мисерез

Патрик

Актёры: Жан Рено, Рем Кериси, Камиль Шаму, Бруно Санчес, Фамке Янссен ...

Премьера в Украине: 26.01.2017

Мировая премьера: 04.01.2017

Кассовые сборы в Украине, грн.: 3 836 683

Продолжительность: 1 ч. 31 мин.PT1H31M

Главные героини – сестры Кароль и Кэролайн, выросшие порознь – встречаются впервые в жизни на праздновании дня рождения их родного отца Патрика – грабителя высшего класса. Патрик спланировал амбициозное ограбление, а помочь ему в нечистом деле должны его дочери.

Интересные факты:   

- По словам режиссера, он не собирался браться за постановку фильма, однако изменил свое решение после прочтения сценария. 

- На одну из ролей рассматривалась Фамке Янссен, однако в итоге она выбыла из проекта. 

- Эскизы маскарадных костюмов главного героя создавались режиссером вместе с художниками прямо на съемочной площадке. 

- Рем Кериси был приглашен на съемки в фильме без кастинга и прослушиваний после того, как Бурдо восхитила его игра в фильме "Париж любой ценой" (2013).

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 29.01.2017 02:00

Нескромна чарівність злочину.
Це генетика.
(Сімейне пограбування, режисер Паскаль Бурдьо)
Французська комедія… Так, це окремий жанр, в кіномистецтві він відзначається яскравістю, щирістю, рельєфністю персонажів, він вписав яскраві золоті сторінки в історію світового кінематографу. Ми любимо і старі класичні картини з…

Нескромна чарівність злочину.
Це генетика.
(Сімейне пограбування, режисер Паскаль Бурдьо)
Французська комедія… Так, це окремий жанр, в кіномистецтві він відзначається яскравістю, щирістю, рельєфністю персонажів, він вписав яскраві золоті сторінки в історію світового кінематографу. Ми любимо і старі класичні картини з Луї де Фюнесом, рідними стали стрічки з П‘єром Рішаром, в кінці 90-х обожнювали «Таксі», і ось зараз естафету перейняв режисер Паскаль Бурдьо з фільмом «Сімейне пограбування» (Mes trésors).
Сюжет фільму можна назвати класичним з багатьох причин. Це і типова історія про зустріч батька, з дітьми, яких він навіть не бачив, і втілення історії про «сіру мишку» та «вогняну пантеру», і, звичайно, про кримінальну спадковість на родинному ґрунті. Так, скромна, талановита програміст Кароль і яскрава, елегантна дрібна крадійка Каролін – дві повні протилежності: перша сором‘язливо веде флірт з колегою-програмістом Фредом, в той час як Каролін – вправно цупить гаманці на аристократичних прийомах. І так би їх шляхи не перетнулись, якби не зустріч з батьком – Патріком, якого «кинув» колега, - і отже він жадає відплати, зірвати великий куш у вигляді скрипки Страдіварі, і – мабуть – знайти спільну мову з доньками?
Отже, забігаючи наперед і не педантично розглядаючи таку дійсно веселу комедію, можна сказати – фільм вдався. Вдався він всім – а особливо щирістю і легкістю, яких так не вистачає в голлівудських комедіях, часто з екстремальним гумором. По-перше, це відмінно приготований сюжет. Бачимо, як дві різні жінки – Кароль та Каролін, проходять шлях від награного несприйняття одна одної, що є, як ми розуміємо, лише пошуком дружби - до об‘єднання у злочині, їх батька Патріка – який знає жіноче єство бажання яскравого – в вміло, крім пошуку взаєморозуміння з дочками, скажемо так – використовує їх, хоча так само щиро вгадується, що він радий новому сімейному єднанню. І все це – в круговерті яскравого і заможного гірськолижного курорту Крушавель, що блищить діамантами кольє та снігу… Можна порадіти багатству емоцій, що їх вклали актори у картину, декораційному різноманіттю, вдалій операторський роботі, і взагалі – щирому та весело-авантюрному настрою стрічки. Додам, що за словами режисера він спочатку не хотів братись за фільм – проте якість сценарію переконала його в зворотному. Гумор фільму часто торкається делікатних тем, іноді він майже наївно-дитячий, іноді це розіграш «комедії ситуацій» - проте все в цьому кіно збалансовано, без єдиного натяку на вульгарність, гармонійний і веселий...
Гра акторів, що зіграла тріо – Патрік, Кароль та Каролін – заслуговує на найкращі похвали. Це і Жан Рено, зірка світового класичного кіно – вклав все зі свого таланту в образ авантюрного та звабного чоловіка, Рем Кресі зіграла спокусливу авантюристку, а Каміль Шаму – такого собі «ботана», в якій жила генетична ниточка потягу до пригод.. Ані головні герої, ані актори другого плану ні краплі не «переграють» - за що фільм отримує додатковий плюс.
Як висновок. Фільм «Сімейне пограбування» - це відмінний і веселий фільм, що вправі може носити титул «французька комедія». Ба навіть більше – він настільки вдалий, що його залюбки можна переглянути не один раз, той фільм, що приємно візуально «згадати».
Недзельницький Андрій

Нескромна чарівність злочину.
Це генетика.
(Сімейне пограбування, режисер Паскаль Бурдьо)
Французська комедія… Так, це окремий жанр, в кіномистецтві він відзначається яскравістю, щирістю, рельєфністю персонажів, він вписав яскраві золоті сторінки в історію світового кінематографу. Ми любимо і старі класичні картини з…

+6 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 20

Отзывы о фильме Семейное ограбление

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите в кинотеатрах
Украденная принцесса: Руслан и Людмила Припутни Никчемный я 3
комедия, мультфильм, приключения star 8,6
комедия star 7,1
фантастика, комедия, боевик, мультфильм, приключения, семейный star 8,5

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее