Закрыть
Наверх Наверх

Астрал: Последний ключ
Insidious: The Last Key

7,1 
273 голоса
Оценить:
IMDB 5,7/10

Страна, год: Канада, США, 2018

Жанр: триллер, ужасы

Режиссёр: Адам Робител

Сценарист: Ли Уоннелл

Продюсер: Джейсон Блум

Элис РайнерМелисса РейнирСпекс

Актёры: Лин Шэй, Джош Стюарт, Спенсер Лок, Хавьер Ботет, Кирк Асеведо ...

Премьера в Украине: 18.01.2018

Мировая премьера: 03.01.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 15 362 932

Мировые кассовые сборы, $: 167 885 588

Продолжительность: 1 ч. 43 мин.PT1H43M

Новый эпизод жизни экстрасенса, которая умеет выходить на связь с давно умершими людьми. На этот раз ей придется вернуться в свой родной дом, чтобы встретиться с призраками из прошлого и раскрыть страшную тайну.

Интересные факты о фильме "Астрал: Последний ключ":

- Фильм является четвертой частью хоррор-франшизы "Астрал".

- Впервые в истории франшизы "Астрал" к постановке фильма не имеет отношения ни оригинальный режиссер Джеймс Ван, ни постоянный сценарист серии Ли Уоннелл, который был режиссером предыдущей части "Астрал 3" (2015).

- Изначально релиз фильма был запланирован на октябрь 2017 года, но Blumhouse отложили его на январь 2018-го, решив выпустить осенью "Счастливого дня смерти" (2017).

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 17.01.2018 10:36

Атракціон жахів
Жанр «жахастиків» можна назвати одним з найбільш успішних в контексті касових перспектив – при співвідношення між не самим високим рівнем затрат (і, зрозуміло, ризиків) і прибутком може складати колосальні значення. Тому і народились цілі ряди франшиз, такі як…

Атракціон жахів
Жанр «жахастиків» можна назвати одним з найбільш успішних в контексті касових перспектив – при співвідношення між не самим високим рівнем затрат (і, зрозуміло, ризиків) і прибутком може складати колосальні значення. Тому і народились цілі ряди франшиз, такі як «Анабель», «Закляття», численні варіації на тему маніяків та міфічних істот – як, наприклад, Джейсон з «П’ятниця, 13». Загалом, деякою спільною рисою є певний набір образів і символів, які і лягли в основу мегапопулярної франшизи «Астрал» - «Астрал-4» (Insidious: The Last Key), за сценарій якої взявся сценарист стрічки «Пила», а також перших двох частин «Астралу» - Лі Уоннелл (котрий був актором у другій, третій, та поточній четвертій частинах фільму), диригував режисуру – Адам Робітел.
В основі сюжету стрічки лежить чергове розслідування героїні минулих частин франшизи - Еліс Райнер, проте частково об’єктом вона виступає сама. Телефонний дзвінок – і ось вона, літня жінка вирішує розібратись з справою дитинства, коли жила в родині милої чуйної матері, що поважала дар доньки бачити духів, і жорстокого батька, самодура та п’янички – наглядача тюрми. При приїзді їй доведеться зустрітись у прямому і переносному сенсі з привидами минулого, Еліс допоможуть її вірні друзі Спекс, якого зіграв сам автор сценарію, та Такер, - жінка знайде свого брата Крістофера, його доньок, разом вони покарають зло і відновлять давно загублені родинні зв’язки.
Власне, якщо дивитись то «Астрал-4» - це просто ідеально зроблений фільм «американських жахів» з його традиційною системою символів та елементів сценарію, що виглядає ідеально підігнаним по лекалам жанру – провінційне містечко «одноетажної Америки», родина, де за гарним фасадом відбуваються жахливі речі, «магічне жіноче» - «дівчинка – жінка-медіум». Сам авторський і акторський колектив живе цим жанром, тому зробити класичну та страшну історію «атракціону жахів» для нього не складало аніяких проблем, лишень часто здається що зроблено це було «без вогника» - мабуть, щоб орієнтуватись на масову аудиторію і не відштовхнути таким потрібним тут епатажем. Операторська робота базового рівня, також без намагання привнести віртуозність, і в чомусь здалась теж глибоко простою, як містечко, куди повертається з друзями героїня. Рівень гри акторів, здалось, кращий ніж загальний рівень самої стрічки, тому впоратись з образом Еліс Райнер акторці Лін Шей не складало особливих зусиль, так само як і Лі Уоннеллу і Енгуса Семпсону в образах Спекса та Такера відповідно.
«Астрал-4» в своїй формі – це традиційний, як попкорн та кока-кола, мюзикл та «кадил лаки», образ США, класичний «атракціон жахів», закони якого давно відомі всім, проте, як «чортове колесо» на ярмарку, збирає юрми прихильників та величезні касові збори. Стрічку можна рекомендувати для широкої аудиторії, проте якщо вам дійсно хочеться не обтяжувати свою свідомість чимось більш-менш серйозним, а просто – розважитись.
Недзельницький Андрій

Атракціон жахів
Жанр «жахастиків» можна назвати одним з найбільш успішних в контексті касових перспектив – при співвідношення між не самим високим рівнем затрат (і, зрозуміло, ризиків) і прибутком може складати колосальні значення. Тому і народились цілі ряди франшиз, такі як…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 16

Отзывы о фильме Астрал: Последний ключ

всего - 6
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Ждала около двух месяцев этот фильм, посмотрев – огорчилась. Увы. На раз посмотреть нормально, но ожиданий не оправдал.

ответить

Хуже фильма не видел давно... Хоть и люблю Астрал

ответить

Отвратительный фильм!!! Настолько халтурно сделанного ужастика я еще не видел не разу! Никак особо не вяжется с 1 и 2 частью, которые были просто на высоте. Не рекомендую. Оценка 2 из 10 за слэшеры в начале и иногда середине фильма!

ответить

Фильм хорош, только развязка не много подпортила впечатление о фильме. Рекомндую.

ответить

Я прям жду жду жду. Обажаю эту франшизу. Лишь бы не так как с "Пиратами" вышло.

ответить

и все же первые 2 части намного поярче

ответить
Смотрите также
Репродукция Натуральные упыри День мертвецов: Родословная
фантастика, триллер star 6,8
комедия, боевик, ужасы star 6,7
ужасы star 6,1

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее