Закрыть
Наверх Наверх

Оно приходит ночью
It comes at night

5,3 
37 голосов
Оценить:
IMDB 6,2/10

Страна, год: США, 2017

Жанр: триллер, драма, ужасы, детектив

Режиссёр: Трей Эдвард Шульц

Сценарист: Трей Эдвард Шульц

Продюсер: Дэвид Каплан, Андреа Роа

ПолСараКим

Актёры: Джоэл Эдгертон, Кристофер Эбботт, Кармен Эджого, Райли Кио, Келвин Харрисон ...

Премьера в Украине: 31.08.2017

Мировая премьера: 29.04.2017

Бюджет, $: 5 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 739 840

Мировые кассовые сборы, $: 19 280 931

Продолжительность: 1 ч. 31 мин.PT1H31M

События киноленты происходят в лесной глуши, где семья из нескольких человек, скрываясь от страшного хаоса в мире, впускает в свой дом неожиданных гостей.

Интересные факты о фильме "Оно приходит ночью":

- Кинолента стала вторым полнометражным проектом режиссера и сценариста Трея Эдварда Шултца. Его дебютный фильм "Криша" (2015) завоевал 22 номинации и 15 наград на различных кинофестивалях, включая Канны и "На юг через юго-запад". 

- Для Трея Эдварда Шултца киноработа "Оно приходит ночью" стала первым опытом в жанре хоррора.

- Это вторая совместная работа Райли Кио и Кармен Эджого после сериала "Девушка по вызову" (2016).

- Съемки проходили летом 2016 года в Нью-Мексико.


Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 11.09.2017 09:24

Віч-на-віч
Тематика постапокаліпсису (як і взагалі всіх інших фаз «кінця днів» людської цивілізації) виступає однією з центральних тематик сучасного мистецтва — як масового, так і альтернативного, так само розглядаючи його в площинах від екшн-напряму — навіть до комедійного чи ліричного.…

Віч-на-віч
Тематика постапокаліпсису (як і взагалі всіх інших фаз «кінця днів» людської цивілізації) виступає однією з центральних тематик сучасного мистецтва — як масового, так і альтернативного, так само розглядаючи його в площинах від екшн-напряму — навіть до комедійного чи ліричного. Фільм режисера Трея Едварда Шульца “Воно приходить вночі” (It comes at night) вирішує це питання у майже глибоко драматичному напрямі.
Отже, в невеличкому домі живе Пол (Джоел Едгертон), його дружина Сара та їх син-підліток — Тревіс (Келвін Харрісон молодший). Нормальним життя це назвати важко, проте в цій реальності нормальним є той факт, що вночі ставні заколочують, ходити можна лише парами, і в кожен день можна зіткнутись з хворобою, яка просто висмоктує все живе з — живого. Одного разу в їх домівку вдирається незнайомець, і зваживши всі за і проти, Пол приймає непроханого гостя, якого звали Уілл (Крістофер Еббот), з дружиною Кім (Райлі Кіо) і малолітнім сином Ендрю (Гріфін Роберт Фолкнер) під свій дах. Проте нові мешканці не приносять щастя, навпаки, ситуація стає напруженим переплетінням уявних підозр та реальної небезпеки.
Власне, у “Воно приходить вночі” глядач не побачить божевільного драйву, ходячих зомбі, жахливих видів вимерлих міст. Про останнє ми здогадуємось з оповідей персонажів, а натомість нас очікують ряд довгих діалогів, і побут людей, де слабкість може бути фатальною. Точніше, ні, не слабкість — а зіткнення людини з невідворотністю, в який останні крапку скаже не розпорядок безпеки, а можливо якась імовірність вижити. Загалом, це атмосфера, в якій потрібно прийняти, що кожна людина, ще дорога і близька, може бути повністю — морально і фізично викресленою, де життя дорожче за приязнь, де дві голови родин ведуть незримий поєдинок. Загалом, це яскраво передано через картинку з приглушеними темними кадрами, проте в яких майстерно використовуються світло-тіньові переходи. Фільм, за своїм характером не особливо динамічний, скоріше з липкою атмосфера невизначеності, просякнутого інфекцією, буття. В такому ключі, з деякими змінами, можливо було легко реалізувати сценарій життя в умовах репресій, в середньовічному поєдинку людей з чумою або іншого варіанту — коли фактично людина не владна над власною долею, проте всіма силами намагається вижити — як природного інстинкту виживання.
Акторський склад — це загалом всі вищезгадані шість акторів, крім Девіда Пенделтона, що зіграв батька Сари, і “вибуває” на перших кадрах. В надзвичайній, міцній зіграності саме таланту акторів належить основна роль в тому факті, що ми маємо чудову драму, яка виділяється своїм важкою, проте майстерно реалізованою атмосферою — що привабить скоріше поціновувача драматичного мистецтва, аніж фанів «екшн-зомбі».
Як висновок. “Воно приходить вночі” не можна розглядати фільм як в прямому сенсі фільм про «вірус-апокаліпсис», проте як глибоко драматичне кіно контексту погляду людей в очі смерті, відчайдушне, живо тне бажання жити.
Недезельницький Андрій

Віч-на-віч
Тематика постапокаліпсису (як і взагалі всіх інших фаз «кінця днів» людської цивілізації) виступає однією з центральних тематик сучасного мистецтва — як масового, так і альтернативного, так само розглядаючи його в площинах від екшн-напряму — навіть до комедійного чи ліричного.…

+3 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 13

Отзывы о фильме Оно приходит ночью

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Суспирия Полуночное солнце Киборги
триллер, ужасы, фэнтези, детектив star 6,9
драма, мелодрама star 7,5
драма, боевик star 8,1

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее