Наверх Наверх

Уиджи: Происхождение зла
Ouija: Origin of Evil

6,7 
55 голосов
Оценить:
IMDB 6,1/10

Страна, год: США, 2016

Жанр: триллер, ужасы

Режиссёр: Майк Флэнеган

Сценарист: Майк Флэнеган, Джефф Ховард

Продюсер: Майкл Бэй, Джейсон Блум

ЭлисТом

Актёры: Элизабет Ризер, Кейт Сигел, Генри Томас, Лин Шэй, Анналиса Бассо ...

Премьера в Украине: 27.10.2016

Мировая премьера: 20.10.2016

Бюджет, $: 6 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 4 777 527

Мировые кассовые сборы, $: 81 705 746

Продолжительность: 1 ч. 39 мин.PT1H39M

Продолжение мистического хоррора, где страшные эксперименты с дощечкой для спиритических сеансов не закончились. Баловство и заигрывание с духами мертвых, которые, якобы, дадут о себе знать, указывая на доске буквы, приводит к вторжению в наш мир потусторонних сил.

Рецензии к фильму

всего - 1
Недзельницкий Андрей 25.10.2016 00:56

Химерні ігри долі.
Ми всі – так чи інакше – прагнемо заглянути в майбутнє, чи то його плануючи, чи іноді звертаючись до різноманітних ритуалів. Ритуалів, які іноді беруть початок зі зовсім несподіваних «відправних точок» Наприклад, настільна гра «Уіджа», винайдена Елайджей…

Химерні ігри долі.
Ми всі – так чи інакше – прагнемо заглянути в майбутнє, чи то його плануючи, чи іноді звертаючись до різноманітних ритуалів. Ритуалів, які іноді беруть початок зі зовсім несподіваних «відправних точок» Наприклад, настільна гра «Уіджа», винайдена Елайджей Бондом спочатку позиціонувалась як розвага, не пов‘язана з містикою, але пізніше була популяризована в період Першої світової війни Перл Курран як інструмент спілкування з духами (спірітичний інструмент). Звісно, індустрія кінематографу не могла обійти цю цікаву і популярну тему, і ось в 2014 вийшов фільм «Уіджа: Дошка диявола» режисера Стайлза Вайта. Фільм при досить невеликому бюджеті зібрав надзвичайно гарну касу, і ось у 2016 вийшов сіквел «Уіджа: Походження зла», проте за своїм змістом – абсолютно самостійний фільм. За справу взявся режисер, майстер жахастиків, Майк Фленеган, продюсером виступив сам Майкл Бей, а саму стрічку ми розглянемо нижче.
Отже, 1965 рік – родина Зандерів – вдова Еліс з двома дочками – старшокласницею Ліною та малою дівчинкою Доріс ледве зводять кінці з кінцями. «Перебиваються» вони сеансами спіритизму, які є лише виставою перед клієнтами; фінансовий стан все рівно такий, що ось-ось вони продадуть дім за борги. Щоб трохи більш урізноманітнити спектр послуг, мати купляє дошку «Віджа», яку думає трохи «вдосконалити» своїми фірмовими технічними хитрощами. Проте саме молодша Доріс відкриває через неї шлях в небезпечне потойбіччя, вступаючи в небезпечну гру…
Стрічку можна назвати класичним фільмів жахів – тут є і полтергейст, і тематика зв‘язку з потойбічним світом, і монстри з пітьми, і поняття одержимості та таємничого прокляття. Як і в першій частині, сюжет виглядає чітко прописаним, сценарій - підігнаними і збалансованим, без нестиковок насиченим, проте все-таки дуже й дуже невибагливим, хоча і з цікавим рішенням фіналу. Проте – є декілька обставин, які роблять цей фільм дуже й таки цікавим.
Основна – це, мабуть, відмінна стилізація 60-х років ХХ сторіччя США. Власне, як у плані декорацій дрібниць - від деталей одягу до автомобілів тої епохи, до насиченої кольорової гами у стилі фільмів того часу. Операторська робота досить смілива, справжньої її окрасою є драматичні сцени. Також рельєфно переданий трагічні соціальний стан сім‘ї, що живе на межі бідності… Звуковий супровід органічно передає настрій як «сцен жаху», так і епізодів повсякденного життя.
І, звісно - акторська гра. Без перебільшень, головною роллю в цьому фільмі є роль одинадцятирічної актриси Лулу Вілсон, що втілила драматичний образ молодшої Зандер. Через переконливу гру, що доповнюються майстерною операторською роботою, вона грає першу скрипку в оркестрі фільму, показуючи, через які «недитячі» жахи доводиться пройти її героїні, що зіткнулась зі старою забутою таємницею. Мабуть, тому образи Еліс – матері двох сестер, у виконанні Елизабет Різер, та старшої доньки Ліни (Аналіза Бассо), її залицяльника, та священника Тома – вони більш йдуть «у фарватері» гри наймолодшої актриси.
Як висновок. «Уіджа: Походження зла» - це цікавий жахастик «в стилі 60-х» (як наприклад досить свіжа картина «Закляття-2» Джеймса Вана), з переплетенням містики, жахів, та дечому – картина, що підіймає і соціальні питання. Основною цільовою аудиторією будуть поціновувачі класичного набору жахів, а також для тих, хто хоче зануритись у вінтажну атмосферу шістдесятих. Отже - най розпочнеться гра долі!

Недзельницький Андрій

Химерні ігри долі.
Ми всі – так чи інакше – прагнемо заглянути в майбутнє, чи то його плануючи, чи іноді звертаючись до різноманітних ритуалів. Ритуалів, які іноді беруть початок зі зовсім несподіваних «відправних точок» Наприклад, настільна гра «Уіджа», винайдена Елайджей…

+1 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 13

Отзывы о фильме Уиджи: Происхождение зла

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Мстители: Война Бесконечности Пираты Карибского моря: Месть Салазара Демон внутри
фантастика, боевик, приключения, фэнтези star 8,6
комедия, боевик, приключения star 9,3
ужасы star 6,7

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее