Наверх Наверх

Королевы криминала
The Kitchen

6,8 
156 голосов
Оценить:
IMDB 5,4/10

Страна, год: США, 2019

Жанр: фантастика, драма, боевик, криминал

Режиссёр: Андреа Берлофф

Сценарист: Андреа Берлофф

Продюсер: Андреа Берлофф, Майкл Де Лука ...

КлерКэтиГабриэль О'МэллиРуби

Актёры: Элизабет Мосс, Мелисса МакКарти, Донал Глисон, Тиффани Хэддиш, Джеймс Бэдж Дэйл ...

Премьера в Украине: 08.08.2019

Мировая премьера: 08.08.2019

Кассовые сборы в Украине, грн.: 2 716 951

Продолжительность: 1 ч. 42 мин.PT1H42M

Жены нью-йоркских бандитов в бедном районе Манхэттена - "Адской кухне" - в 1970-х продолжают криминальный бизнес своих мужей после того, как тех арестовывают.

Интересные факты о фильме "Королевы криминала":

- Это режиссерский дебют Андреа Берлофф.

- Билл Кэмп появится в этом фильме и фильме "Джокер" (2019), которые будут выпущены друг за другом в течение месяца. Оба фильма являются адаптацией DC Comics.

- Кинолента является первым крупным проектом для Тиффани Хаддиш.

- Это вторые совместные съемки Билли Кэмпа и Брайана Д'Арси Джеймса, ранее они снимались в "Большой игре" (2017).

- Мелисса Маккарти и Марго Мартиндейл уже снимались вместе в фильме "Большой Босс" (2016).

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 09.08.2019 00:33

Жінки на пекельній кухні

Так, трендом сучасної культури, і особливо – кінематографу, став той факт, що образ жінки, з другорядного персонажу, «призу» герою-чоловіку, вийшов на перші, ключові ролі. Для режисера і сценариста Андреа Берлоффа внагоді стала серія коміксів Vertigo «Кухня»…

Жінки на пекельній кухні

Так, трендом сучасної культури, і особливо – кінематографу, став той факт, що образ жінки, з другорядного персонажу, «призу» герою-чоловіку, вийшов на перші, ключові ролі. Для режисера і сценариста Андреа Берлоффа внагоді стала серія коміксів Vertigo «Кухня» авторів Оллі Мастерс і Мінг Дойл, і який знову зобразити роль прекрасної статі в сфері організованої злочинності у стрічці «Королеви криміналу» (The Kitchen).
Сюжет переносить нас у 70-ті роки ХХ сторіччя в район Нью-Йорка «Пекельна кухня», коли невдале пограбування обернулось для трьох його учасників-чоловіків трирічним терміном ув’язнення. Їх дружини, - Кеті Бреннан, Рубі О'Керролл, та Клер Волш – вийшли з тіні, і почали вправно застосовувати «вивчене» від благовірних мистецтво «організованої злочинності», а також взяти реванш за роки поневірянь в якості домашньої обслуги, витримуючи образи і навіть ті чи інші форми домашнього насильства. Леді вправно беруть під свій контроль район, словом і кулею доводячи свою правоту, проте головна битва буде за особисту свободу-загалом, доводячи що їх «кухня» - не тільки домашня…
Що можна безумовно відзначити в позитивному сенсі – це справді відтворену атмосферу 70-х. Так, вона є повсюди – і в «плівковому», саме так, як в стрічках того періоду, малюнку, відмінним підбором декорацій-у кожній дрібниці, навіть у вправній роботі з світлом і тінню в кадрі, саме атмосфері «гангстерського» кіно. Нажаль, усю «красу» візуального малюнку автори не змогли розкрити у сценарії, елементи якого не можуть похвалитись ідеально зшитими елементами. Автор, так, як гаряче симпатизує героїням і жіночим персонажам взагалі, так само з пристрастю він показує чоловіків в образах лінивих, хтивих, зарозумілих, майже гротескних образах. Єдиний випадок – це Габріель О'Моллі (Доналл Глісон) – бандит, що виконує брудну роботу «бригади», і то, при цьому в нього, при всій своїй холоднокровній жорстокості, здається, більше янгольського (майже виправдовуючи своє «релігійне» ім’я), аніж чоловічого. Також у вади можна записати деяку загальну затягнутість, все-таки схематичність сходження кримінального тріо на верхівки структур організованої злочинності.
Гра акторів. Власне, образи Кеті Бреннан, Рубі О'Керролл, та Клер Волш – що їх виконали Мелісса Маккарті, Тіффані Геддіш, Елізабет Мосс – це образи зовсім різних жінок, що «вибили» право на своє місце в жорстокому світі чоловіків. Перша – майже щаслива домогосподарка, проте яка була на других ролях в сім’ї, другу благовірний принижував психологічно, а з третьої – Клер – ще знущався фізично. Власне, саме це і сформувало їх методи дій в мафії – від бажання компромісу і співчуття до сліпої люті… Персонажі другого плану чудово розкривають атмосферу 70-х, що можна записати в плюси стрічки.
Як висновок. Власне, «Королеви криміналу» - цікаве кіно, з відмінно відтвореною атмосферою сімдесятих, проте якій заважає дуже вже яскравий контраст між яскравими жіночими і блідими чоловічими персонажами. При всьому цьому «Королеви криміналу» знайдуть свого глядача серед прихильників кінематографу /того/ часу, серед яких є і автор цих рядків – і бажаючим здійснити в нього необтяжливий екскурс.
Недзельницький Андрій

Жінки на пекельній кухні

Так, трендом сучасної культури, і особливо – кінематографу, став той факт, що образ жінки, з другорядного персонажу, «призу» герою-чоловіку, вийшов на перші, ключові ролі. Для режисера і сценариста Андреа Берлоффа внагоді стала серія коміксів Vertigo «Кухня»…

+3 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 5

Отзывы о фильме Королевы криминала

всего - 2
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Бред

ответить

Жесткий фильмец. Не характерный для Мелиссы МакКарти. В целом норма морали в этой ленте колеблется на грани.

ответить
Смотрите также
Берлин, я люблю тебя Страшные истории для рассказа в темноте Смерть и жизнь Джона Ф. Донована
драма, мелодрама star 6,2
ужасы star 6,6
драма star 6,0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее