Наверх Наверх

Страшные истории для рассказа в темноте
Scary Stories to tell in the dark

6,6 
112 голосов
Оценить:
IMDB 6,2/10

Страна, год: США, Канада, 2019

Жанр: ужасы

Режиссёр: Андре Овредал

Сценарист: Дэн Хейгмен, Кевин Хейгмен ...

Продюсер: Гильермо дель Торо, Шон Дэниэл ...

ТоммуРой

Актёры: Зои Маргарет Коллетти, Майкл Гарза, Гэбриел Раш, Остин Абрамс, Дин Норрис ...

Премьера в Украине: 08.08.2019

Мировая премьера: 08.08.2019

Кассовые сборы в Украине, грн.: 2 526 734

Мировые кассовые сборы, $: 94 881 780

Продолжительность: 1 ч. 48 мин.PT1H48M

Группа молодых людей пытается разгадать тайну нескольких загадочных и невероятно жестких смертей, которые произошли в их городке.

Интересные факты о фильме "Страшные истории для рассказа в темноте":

- Кинолента основана на серии книг "Страшные истории для рассказа в темноте", опубликованной в 1980-х годах, написанной Элвином Шварцем и иллюстрированной Стивеном Гаммеллом.

- Главные герои в фильме – подростки. Создатели уделили особое внимание для поиска походящего молодежного актерского состава. 

- Идея постера основана на рассказе Гарольда, который показан в третьей книге.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 12.08.2019 13:49

Історії американської провінції
Так, ще раз і ще раз можна зауважити, що в сучасному масовому кіномистецтві на першій лінії знаходяться стрічки, «заточені» під касовий успіх. Так, блокбастери, «коміксні картини» втілюють найпередовіші досягнення комп’ютерної графіки, в них грають актори першої величини…

Історії американської провінції
Так, ще раз і ще раз можна зауважити, що в сучасному масовому кіномистецтві на першій лінії знаходяться стрічки, «заточені» під касовий успіх. Так, блокбастери, «коміксні картини» втілюють найпередовіші досягнення комп’ютерної графіки, в них грають актори першої величини – проте їх драматургія і сценарії настільки виверені, що в них зникає дух новаторства і імпровізації. Режисерам і акторам доводиться експериментувати в інших жанрах, таких, як жахастики. Один з таких і стали «Страшні історії для розповіді у темряві» режисера Андре Овредала, а одним з співавторів сценарію став легендарний Гільєрмо дель Торо. Сама стрічка на українському ринку представлена компанією MMD, а ознайомитись автор зміг за підтримки київської філії СінемаСіті, занурившись в прохолодному залі в атмосферу динамічних подій…
Отже, 1968 рік, невеличке американське містечко. В країні – вечір виборів, проте для групи «ботанів» – це «зірковий час» помсти «мажорам». Рятуючись від останніх, підлітки – Стелла, Оггі, і Чак, знайомляться з Рамоном і потрапляють в занедбаний маєток. Там, вони знаходять книгу, яка «пише» оповідання, що збуваються. Для героїв розгадати таємницю власниці фоліанту – Сари Беловз, дочки фабрикантів– справа не тільки цікавості, а і виживання.
Загалом, ми маємо цікаву, динамічну стрічку, звичайно, з майстерним відтворенням часів початку 70-х. Так, це період згортання воєнної кампанії у В’єтнамі, і окрім явної боротьби підлітків за своє життя, ми відчуваємо і подих часів антивоєнного руху, іншого щабелю боротьби світла і темряви – власне, відчуття змін і є родзинкою стрічки. Можна відзначити вмілу роботу з кольором, декораціями, сам сценарій розбитий на глави-це і є «оповідання». При всьому цьому автор не намагався ускладнювати життя глядачу – ми легко впізнаємо напрацювання, знайомі по тому ж «Дзвінку» та «Страшилкам» Роба Леттермана. Автор не епатує натуралізмом, навпаки події створюють атмосферу детективної адвентюри. Так, ми зустрінемось і зі страшним опудалом, і моторошною атмосферою божевільні, відчуємо життя в консервативному маленькому містечку – хоча, загалом, це і є досить звичні класичні американські образи.
Гра акторів цілком відповідає настрою картини, вони не переграють,-і це стосується і першого, і другого планів.
Щодо висновку. Так, «Страшні історії для розповіді у темряві» не можна назвати дитячою стрічкою, проте для підлітків вона буде гарним пригодницьким фільмом. Більш старший глядач оцінить саму атмосферу міста, яка теж не доведена до гротеску, а відображає реалістичний дух тих часів – часів змін. Стрічка не претендує на монументальність нового Лабіринту Фавна, проте приємна своєю легкістю і надією на краще. Отже – нова глава книги написана!
Недзельницький Андрій

Історії американської провінції
Так, ще раз і ще раз можна зауважити, що в сучасному масовому кіномистецтві на першій лінії знаходяться стрічки, «заточені» під касовий успіх. Так, блокбастери, «коміксні картини» втілюють найпередовіші досягнення комп’ютерної графіки, в них грають актори першої величини…

+3 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 20

Отзывы о фильме Страшные истории для рассказа в темноте

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Королевы криминала Берлин, я люблю тебя Смерть и жизнь Джона Ф. Донована
фантастика, драма, боевик, криминал star 6,8
драма, мелодрама star 6,2
драма star 6,0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее