Закрыть
Наверх Наверх

Свингеры
Свінгери

5,6 
525 голосов
Оценить:

Страна, год: Украина, 2018

Жанр: комедия

Режиссёр: Андрейс Экис

Актёры: Даша Астафьева, Вячеслав Довженко, Анна Саливанчук, Алексей Вертинский, Оля Полякова ...

Премьера в Украине: 01.01.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 22 166 163

Продолжительность: 1 ч. 30 мин.PT1H30M

Комедийная история о том, когда в браке за 10 лет угасла страсть, а где-то любовник не хочет делать предложение руки и сердца. Одним вечером две киевские пары решили устроить себе парк эмоциональных аттракционов и окунуться в вихрь страстей...

Интересные факты о фильме "Свингеры":

Это украинская адаптация латвийского кинохита 2016 года.

Продюсерами украинской версии кинокомедии стали создатели телепроекта "Світське життя".

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 27.12.2017 12:03

«Випробування ліжком» або Національні традиції свінгерства
Українське кіно, переживаючи новий ренесанс, торує все нові й нові шляхи. Комедія «Свінгери» режисера Андрейса Екіса, яка, доречи, є «українським прочитанням» однойменного латвійського кіно хіта, намагається привнести в національний кінематограф традиції «комедійного дорослого» кіно,…

«Випробування ліжком» або Національні традиції свінгерства
Українське кіно, переживаючи новий ренесанс, торує все нові й нові шляхи. Комедія «Свінгери» режисера Андрейса Екіса, яка, доречи, є «українським прочитанням» однойменного латвійського кіно хіта, намагається привнести в національний кінематограф традиції «комедійного дорослого» кіно, в якому автори доторкнулись і до соціальних мотивів. Що з цього вийшло, ми і побачимо нижче.
Отже, -в шикарній квартирі в центрі столиці - багатого бізнесмена Ігора зводить своїми примхами «дама серця» світська левиця Ілона, випрошуючи ресурси на власну мережу бутиків, що буде представляти її «дизайнерські піжами». В цей час, на окраїні Києва, з чергування повертається лікар-пульмонолог Андрій – і навіть принади вроди Ірини не заводять втомленого чоловіка, який думає про комп’ютерні ігри та захоплення колекціонуванням машинок. Власне, невдоволення і змушує Ігора та Ірину «покарати» свої половинки – заохотити їх до свнігерського вечора: і ось вони зустрічаються в старій «хрущовці». Паралельно розгортається історія Світлани, яка після «невдалого побачення» перелізає до актора-гея Дениса, який є коханцем впливового у мистецькому середовищі – екстравагантного Едуарда… Отже, як складеться доля цих побачень, як ця ніч змінить долі цих людей?
Можна відзначити, що основний момент – гумористична частина – виглядає тут щирою і аж ніяк не притягнутою за вуха. Вправну гру на зіткненні пристрасті і «економічної та соціальної реальності» автори розкрили на максимумі можливостей, проте не залишаючи межі комедії і не драматизуючи її. Щодо пристрасності і чуттєвості стрічки – власне, все-таки це не основний козир, оскільки актори і розвиток подій наче натякають на те, що це така собі оперета, в традиційній для українського кіно театральності, награністю сцен – і в чомусь образів та діалогів. Можна сказати, що в майбутньому для національного кінематографу, якщо воно буде виробляти власну, унікальну кіно школу, а не переходити лише фінансуванням від проекту до проекту – це буде серйозним питанням. А чи це буде голлівудський шлях масової «дорослої комедії», коли навіть відверті жарти та сцени виглядатимуть майже цнотливим утвердженням сімейних цінностей, а чи це буде глибоко чуттєвий і драматичний шлях європейського кіно, з натяком и пристрастю у кожному діалозі, кожній складці губ, кожному ледь помітному поруху тіла… Операторська робота та музичний супровід не претендують на особливу геніальність, хоча зміст і не вимагає якихось подвигів, тим більш очевидно, що особливу надзадачу автори і не ставили.
Гра акторів. Власне, підбір акторського складу був все-таки, якщо звернутись до попереднього абзацу, «заточений» для гумористичного напряму, - і повністю складається з акторів «головного плану», що так само дає стрічці відтінок «театральності». Актори вповні передають соціальні типажі персонажів, що в них закладені… Так, Ольга Полякова зіграла капризну «світську левицю», передавши навіть свій образ на естраді, Михайло Кукуюк втілив образ бізнесмена, що знає собі ціну у стосунках з жінками; образ подружньої пари лікаря Андрія і його дружини втілили актори В’ячеслав Довженко та Анна Саліванчук – людей, почуття яких випробовує наш нелегкий і не дуже багатий побут…Цікаві ролі Даші Астаф’євої та Олексія Вертинського – лінія, що пов’язана з ними майже другорядна, і не досить вправно припасована до основної, проте їх шарм «витягають» і її.
Отже, як висновок. «Свінгери» не претендують на поняття події в українському кіно, проте можуть рекомендуватись як вибір для легкого вечора – і в будь-якому випадку не для «самотнього» глядача. Стрічка достатньо розважить вас та супутника на вечір, - не потребуючи особливої уваги – надихаючи на відвертість і – щирість.
Недзельницький Андрій

«Випробування ліжком» або Національні традиції свінгерства
Українське кіно, переживаючи новий ренесанс, торує все нові й нові шляхи. Комедія «Свінгери» режисера Андрейса Екіса, яка, доречи, є «українським прочитанням» однойменного латвійського кіно хіта, намагається привнести в національний кінематограф традиції «комедійного дорослого» кіно,…

+7 / -2
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Свингеры

Кадры к фильму

всего - 18

Отзывы о фильме Свингеры

всего - 89
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Плюнули на Український кінематограф , як ніхто ніколи.... Україна може зняти чудову комедію, наш менталітет є такий- ми любимопосміятись=) Але це повний провал - сюжету нуль, гра акторів 3,не еротика,не комедія а "брєд сивої кобили".

ответить

Нам очень понравился.Смеялись до слезКонец правда не очень...

ответить

Отстой, просто ппиппец!

ответить

Совсем грусно... буд-то неудачная экранизация 2х абсолютно разных пьес, и в конце решили соединить их, типо чтоб со смыслом все вышло... короче шлак, как бы не печально это было

ответить

ответить

Дивилися в дома з дружиною. Ледве за два рази додивились та й то коли хотіли кудись відлучитись, то на паузу не ставили. Ні сюжету, ні моралі, ні екшена, дві з половиною локації. Але є і позитив: гарна кадри Києва і Астафєвої, пару раз сміялись.

ответить

фильм отстой, но в нем "сверкали" голые сиси Астафьевой и полуголые Поляковой и Саливанчук)))

ответить

Деревенский трэш. Забыть навсегда!

ответить

Де можна подивитися фільм повністю??

ответить

В кіно

ответить

в аду))

ответить

Де можна подивитися фільм повністю??

ответить
Смотрите также
Свингеры 2 Однажды в Германии Ты водишь!
комедия star 4,5
драма, комедия, военный star 4,4
комедия star 7,8

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее