Закрыть
Наверх Наверх

Солнцестояние
Midsommar

5,5 
142 голоса
Оценить:
IMDB 7,2/10

Страна, год: США, 2019

Жанр: триллер, ужасы

Режиссёр: Ари Астер

Сценарист: Ари Астер

Продюсер: Патрик Андерссон, Ларс Кнудсен ...

Дани АрдорМаркКристиан Хьюз

Актёры: Флоренс Пью, Уилл Поултер, Джек Рейнор, Уильям Джексон Харпер, Лив Мяёнес ...

Премьера в Украине: 01.08.2019

Мировая премьера: 03.07.2019

Кассовые сборы в Украине, грн.: 1 280 713

Мировые кассовые сборы, $: 35 864 555

Небольшая группа туристов отправляется на отдых в Швецию. По дороге они оказываются в шведской деревне, где проводится летний фестифаль, который завершится страшным обрядом.

Интересные факты о фильме "Солнцестояние":

- Мидсоммар — праздник летнего солнцестояния в Швеции, который отмечается в ближайшую после 19 июня субботу.

Рецензии к фильму

всего - 2
Mariia Ter 01.08.2019 12:57

Шокуючий, сюрреалістичний, химерний шедевр

Хочу почати з попередження. Якщо ви прихильник популярних фільмів жахів, то "Сонцестояння" ймовірно вам не сподобається. Цей фільм зовсім не схожий на "Закляття" чи йому подібні, тут немає несповіданих моментів, які можуть налякати. Фільм дуже повільний.…

Шокуючий, сюрреалістичний, химерний шедевр

Хочу почати з попередження. Якщо ви прихильник популярних фільмів жахів, то "Сонцестояння" ймовірно вам не сподобається. Цей фільм зовсім не схожий на "Закляття" чи йому подібні, тут немає несповіданих моментів, які можуть налякати. Фільм дуже повільний. Тут немає стандартний прийомів, якими нас зазвичай лякають у фільмах жахів. Фільм не лякає, а шокує.

Флоренс П'ю абсолютно феноменальна. Це неймовірно, як завдяки такій реалістичній грі акриса може тримати увагу глядачів. Думаю це найкраща акторська гра, яку я бачила в фільмі цього жанру.

А сценарій і режисура Арі Астер, це те, що робить фільм таким особливим і відокремлює від інших фільмів цього жанру. Сюжет розгортається дуже повільно, методично та моторошно. Сюжет сюрреалістичний і тривожний.

Думаю, що думки глядачів стосовно цього фільму розділяться на позитивні і негативні. Фільм доволі складний, тому щоб оцінити його якомога краще варто переглянути щанайменше 2 рази.

Також хочу візначити, що фільм "Сонцестояння" назвичайно жорстокий та кривавий. Тому варто бути готовим до такого.

Шокуючий, сюрреалістичний, химерний шедевр

Хочу почати з попередження. Якщо ви прихильник популярних фільмів жахів, то "Сонцестояння" ймовірно вам не сподобається. Цей фільм зовсім не схожий на "Закляття" чи йому подібні, тут немає несповіданих моментів, які можуть налякати. Фільм дуже повільний.…

+3 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью
Andrey Nedzelnitsky 30.07.2019 12:15

Повернення до витоків
Так, історична машина еволюції суспільства – яка може бути досить неоднорідною і в масштабах однієї країни – тема досліджень майже усіх напрямів науки. Завдяки можливостям кінематографу ми можемо побачити, як в сучасному світі (маючи на увазі модель…

Повернення до витоків
Так, історична машина еволюції суспільства – яка може бути досить неоднорідною і в масштабах однієї країни – тема досліджень майже усіх напрямів науки. Завдяки можливостям кінематографу ми можемо побачити, як в сучасному світі (маючи на увазі модель західної цивілізації) можна культивувати осередок, наприклад, тоталітарного режиму – як у стрічці «Експеримент» (Experiment) Олівера Хіршбігеля. Режисер і сценарист Арі Астер взявся за спробу відтворити осередок первісної «рунічної» культури в сучасному світі – в американо-шведській картині «Сонцестояння» (Midsommar)-хоч, звісно, це не перша спроба «приблизно такого» сюжету у кінематографі. Стрічка представлена компанією Volga Ukraina – і вийде у широкий прокат з першого серпня.
Отже, студентка коледжу Дені Ардор страждає і від власного біполярного розладу, і від сімейної трагедії –у важку хвилину її підтримує хлопець, вчений Крістіан. Одного разу, вони (з друзями) приймають запрошення поїхати з Нью-Йорку в шведське селище, що живе за укладом первісної громади – на свято сонцестояння. Саме тут, людям сучасності випадає можливість «повернутись до витоків» у Хорзі шведського Хельсінгланда -так, це саме справжнє язичеське суспільство. Проте, і гармонійне співжиття з спільним вихованням дітей, і духовні практики з препаратами, що розширюють свідомість, вишивана одежа, рунічні книги, і чиста природа, - повітря, їжа, вміння вплести в побут декі плюси цивілізації – мають свій зворотній бік.
Власне, «Сонцестояння» в більшості – це не в прямому сенсі хорор протистояння добра і зла, скоріше як деяке розвінчання ідеалізованого погляду на «етнічну» культуру в прямому втіленні, а не спробою відтворити в театральному плані – звісно, з любов’ю і повагою (аналогічно можна було б взяти за основу те ж «лицарське» Середньовіччя). Навіть у стрічці відчувається легка іронія – а чи справді сучасна людина хотіла б потрапити в суспільство з даними правилами гри – як ритуал «відправки на пенсію» або ритуал кохання, або…. І поряд з цим автор виглядає безстороннім – він не засуджує, скоріше дає можливість тверезо поглянути у вічі історії.
Що можна додати. На відміну від більшості голлівудського кіно, тут все-таки більше відчувається перевага європейської традиції. Так, це досить неквапливий темп, проте при цьому сюжет не має прогалин; автор майстерно працює з символами - вони неначе натякають на подальший розвиток сюжету…. «Сонцестояння» - дуже естетична стрічка, автори майстерно працюють з кольором, з кадром, і головне, що все у картині відбувається, вибачте за каламбур – природньо.
Акторська гра – так, акторам і першого, як наприклад Флоренс П’ю та Джека Рейнора, що розкрили персонажів Дені Ардор і Крістіана Х’юза, і другого – в епізодах, і особливо в образах мешканців селища – вдалось показати зіткнення двох світів – в якому виживе тільки один
«Сонцестояння» не можна назвати жахастиком в прямому сенсі – скоріше, він демонструє наскільки наші уявлення про минувщину відрізняють від «реального стану справ». Проте, його можна порекомендувати людям з естетичним поглядом – а фольклористам внести і свої зауваження.
Недзельницький Андрій

Повернення до витоків
Так, історична машина еволюції суспільства – яка може бути досить неоднорідною і в масштабах однієї країни – тема досліджень майже усіх напрямів науки. Завдяки можливостям кінематографу ми можемо побачити, як в сучасному світі (маючи на увазі модель…

+5 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Солнцестояние

Кадры к фильму

всего - 11

Отзывы о фильме Солнцестояние

всего - 9
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Я дійсно не раджу людям це дивитись, бо там немає діалогів, немає логіки, просто показується життя людей, що з'їхали з глузду всі разом.А, так, ще всі постійло ловлять приходи.Немає нормального завершення. Хочете нормально провести час - ОБХОДЬТЕ ЦЕ КІНО

ответить

З моєї точки зору фільми жахів не повинні бути жахливими через такі кадри, що визивають нудоту. Я згодна з тими людьми, що вважають фільм жахливим не через те, що він відповідає цьому жанру, а через те, що фільм нудний настільки, що хочу все перемотати.

ответить

Люди відкрийте очі! Фільм про непорозуміння людей, підняті дійсно важливі теми. Зрада коханій людині, втрата близьких, стресові ситуації. Хто погано ладнає із своєю головою, той і не зрозуміє.

ответить

Мне интересно, в каком году планирует его залить в интернет? Уже почти два месяца, как была мировая премьера. А нет ничего, обычно пиратская съемка появляется через несколько дней после выхода, а тут все тянут зачем?

ответить

Кино очень слабое - реально купилась на яркий трейлер)Кому понравилось - смотрите фильм "Бивень" - он на порядок качественней и интересней) А тут просто режиссер немного душевнобольной (раньше такое либо лечили, либо расстреливали).Либерализм)

ответить

Фільм жахливий. Таке враження, що над ним працювали соціопати (настільки ретельно зняті кадри жорстокості). Має ж бути якась цензура!!! Як взагалі можна таке показувати... Даремно витрачений час.

ответить

Цікаво чого ви очікували, коли йшли на фільм жахів і чому взагалі вирішили на нього піти?

ответить

Трейлер цікавий. І більш нічого.

ответить

- фільм жахів - "фільм жахливий!" що тут скажеш...

ответить
Смотрите также
Королева сердец Паразиты Форсаж: Хоббс и Шоу
триллер star 6,5
триллер, драма, комедия star 6,8
приключения, экшн star 7,3

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее