Закрыть
Наверх Наверх

Секьюрити
Security

6,4 
27 голосов
Оценить:
IMDB 5,9/10

Страна, год: США, 2017

Жанр: боевик

Режиссёр: Ален Дерошер

Сценарист: Тони Мошер

Продюсер: Джеффри Гринштейн

Эдуардо "Эдди"ЧарлиВенсМейсон

Актёры: Антонио Бандерас, Бен Кингсли, Габриэлла Райт, Кунг Ле, Лиам Макинтайр ...

Премьера в Украине: 03.08.2017

Мировая премьера: 04.03.2017

Бюджет, $: 15 000 000

Продолжительность: 1 ч. 31 мин.PT1H31M

Бывший работник спецслужб находит себе работу охранником в торговом центре на окраине города. В его первую ночную смену в двери врывается обезумевшая от страха девочка, сбежавшая от полиции, где она значилась важной свидетельницей по делу об убийстве. Полицейский кортеж был разгромлен, и теперь ее преследуют бандиты, которые не остановятся ни перед чем, чтобы устранить свидетеля.   

Интересные факты о фильме: "Секьюрити":

- Фильм стал американским дебютным проектом для тайваньского актера Дзиро Вана.

- Это вторая совместная работа Антонио Бандераса и Бена Кингсли, ранее они играли вместе в драме "Рыцарь кубков" (2015).

- Съемки проходили в Болгарии.

Рецензии к фильму

всего - 1
AVA
Andrey Nedzelnitsky 05.08.2017 01:06

Мій універмаг-моя фортеця
Сучасний бойовик вже набагато відійшов від тих канонів, що знали їх поціновувачі «аction film» 90-х. Так, вони стали більш розлогими, масштабними, в них стало менше гострих кутів у наприклад постановці перестрілок та бійок, проте бажання звернутись до,…

Мій універмаг-моя фортеця
Сучасний бойовик вже набагато відійшов від тих канонів, що знали їх поціновувачі «аction film» 90-х. Так, вони стали більш розлогими, масштабними, в них стало менше гострих кутів у наприклад постановці перестрілок та бійок, проте бажання звернутись до, фактично, класики – залишилось. І ось ми маємо свіжий, серпня 2017 року, фільм «Секюриті» режисера Алена Дерошера, що розповідає, мабуть, класичну з класичних історію - «в осаді зграї».
Отже, сюжет настільки простий, повністю зрозумілий навіть з трейлера: колишній військовий, береться за професію, що не відповідає його статусу профі – іде в нічну охорону торгівельного центру, з мінімальною платнею, просто нічого іншого він не може знайти. В цей же час маленька дівчинка, що є свідком по справі банди, разом з охоронним конвоєм стає об‘єктом нападу з боку власне «Банди «Три шістки», і єдина її надія – супермаркет. Саме сутичку непідготовленого персоналу, який очолює людина-військовий з одного боку та найманцями з іншого ми і бачимо в даній стрічці.
Власне, як було зазначено вище, цей фільм є даниною 90-м. Проте її автори як можна сказати, взяли з тих «золотих часів» лише набір типових кліше – в сенсі діалогів, сюжетної лінії та поворотів сюжету, проте загалом все це здається лише реконструкцією, а не повновісним, детальним твором. Сміливі, ефекті ходи, що були реалізовані талановитим акторським складом, цікаві, драматичні сцені, іноді ламаються зовсім недолугими і абсурдними випадами, типу біганиною «гарних» героїв впритул перед «поганими», які не можуть влучити з відстані двох-трьох метрів… Музичний супровід, непогана операторська робота, як класичні сцени боротьби, хитрощів тих чи інших виглядають непогано, так, це стара добра школа, проте влучно припасувати ці «цеглинки» автори так і не змогли.
Акторський склад. Звісно, цей фільм роблять два актори – Бен Кінгслі у ролі Чарлі, та Антоні Бандерас у рол Едуардо «Едді» Дікона. Так, вони втілюють дві різні філософії – підлості та шляхетності, повні антагонізму між собою. Досить цікаво слід відзначити, що актори другого плану тут цілком на рівні, вони дуже влучно розкривають визначені їм ролі – не блідих тіней, проте і не супергероїв
Як підсумок. «Секюриті» виглядає як дуже середній фільм, якому все-таки дають додаткові бали виконавці головних ролей. Його можна радити лише як фільм «між справами», який також можна дивитись не особливо концентруючись – ба, навіть в такому випадку ви отримаєте лише більше задоволення.
Недзельницький Андрій

Мій універмаг-моя фортеця
Сучасний бойовик вже набагато відійшов від тих канонів, що знали їх поціновувачі «аction film» 90-х. Так, вони стали більш розлогими, масштабними, в них стало менше гострих кутів у наприклад постановці перестрілок та бійок, проте бажання звернутись до,…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1

Кадры к фильму

всего - 27
Секьюрити фильм Секьюрити фильм с Антонио Бандерас Антонио Бандерас в фильме Секьюрити Бен Кингсли в фильме Секьюрити  в фильме Секьюрити лучшый кадр фильма Секьюрити смотреть кадр к фильму Секьюрити все кадры фильма Секьюрити новый кадр к фильму Секьюрити интересные моменты фильма Секьюрити кадры из Секьюрити кадры из фильма Секьюрити Секьюрити кадры Секьюрити картинки фото из Секьюрити фото из фильма Секьюрити фото к фильму Секьюрити Секьюрити фото первые кадры из фильма Секьюрити фотографии Секьюрити Секьюрити кадры из фильма фото из фильма Секьюрити бесплатно картинки из Секьюрити картинки к фильму Секьюрити фото Антонио Бандерас из Секьюрити Антонио Бандерас в Секьюрити

Отзывы о фильме Секьюрити

всего - 7
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:
AVA

Фильм понравился, пойти стоит))

ответить
AVA

Харизма у Антонио безусловно есть !!!!

ответить
AVA

Фільм сподобався. Легкий, дивиться на одному подиху.

ответить
AVA

Супер, задоволена. Антоніо грає чудово, красунчик!

ответить
AVA

Мені фільм сподобався. Антоніо неперевершений, як завжди. Отримала задоволення від перегляду. Раджу

ответить
AVA

фильм слабый, много ляпов.

ответить
AVA

сюжет не новый...для обычного человека боевик

ответить

Смотрите также

Аватар 4
Avatar 4
Раздолбаи
Bastards
Тор: Рагнарёк
Thor: Ragnarok
Безбашенные
Renegades
DZIDZIO Контрабас
DZIDZIO Контрабас
На драйве
Baby Driver
Матрица времени
Before I Fall
Спарк: Герой вселенной
Spark: A Space Tail
Анубис
Anubis