Закрыть
Наверх Наверх

Секьюрити
Security

6,4 
27 голосов
Оценить:
IMDB 5,7/10

Страна, год: США, 2017

Жанр: боевик

Режиссёр: Ален Дерошер

Сценарист: Тони Мошер

Продюсер: Джеффри Гринштейн

Эдуардо "Эдди"ЧарлиВенсМейсон

Актёры: Антонио Бандерас, Бен Кингсли, Габриэлла Райт, Кунг Ле, Лиам Макинтайр ...

Премьера в Украине: 03.08.2017

Мировая премьера: 04.03.2017

Бюджет, $: 15 000 000

Продолжительность: 1 ч. 31 мин.PT1H31M

Бывший работник спецслужб находит себе работу охранником в торговом центре на окраине города. В его первую ночную смену в двери врывается обезумевшая от страха девочка, сбежавшая от полиции, где она значилась важной свидетельницей по делу об убийстве. Полицейский кортеж был разгромлен, и теперь ее преследуют бандиты, которые не остановятся ни перед чем, чтобы устранить свидетеля.   

Интересные факты о фильме: "Секьюрити":

- Фильм стал американским дебютным проектом для тайваньского актера Дзиро Вана.

- Это вторая совместная работа Антонио Бандераса и Бена Кингсли, ранее они играли вместе в драме "Рыцарь кубков" (2015).

- Съемки проходили в Болгарии.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 05.08.2017 01:06

Мій універмаг-моя фортеця
Сучасний бойовик вже набагато відійшов від тих канонів, що знали їх поціновувачі «аction film» 90-х. Так, вони стали більш розлогими, масштабними, в них стало менше гострих кутів у наприклад постановці перестрілок та бійок, проте бажання звернутись до,…

Мій універмаг-моя фортеця
Сучасний бойовик вже набагато відійшов від тих канонів, що знали їх поціновувачі «аction film» 90-х. Так, вони стали більш розлогими, масштабними, в них стало менше гострих кутів у наприклад постановці перестрілок та бійок, проте бажання звернутись до, фактично, класики – залишилось. І ось ми маємо свіжий, серпня 2017 року, фільм «Секюриті» режисера Алена Дерошера, що розповідає, мабуть, класичну з класичних історію - «в осаді зграї».
Отже, сюжет настільки простий, повністю зрозумілий навіть з трейлера: колишній військовий, береться за професію, що не відповідає його статусу профі – іде в нічну охорону торгівельного центру, з мінімальною платнею, просто нічого іншого він не може знайти. В цей же час маленька дівчинка, що є свідком по справі банди, разом з охоронним конвоєм стає об‘єктом нападу з боку власне «Банди «Три шістки», і єдина її надія – супермаркет. Саме сутичку непідготовленого персоналу, який очолює людина-військовий з одного боку та найманцями з іншого ми і бачимо в даній стрічці.
Власне, як було зазначено вище, цей фільм є даниною 90-м. Проте її автори як можна сказати, взяли з тих «золотих часів» лише набір типових кліше – в сенсі діалогів, сюжетної лінії та поворотів сюжету, проте загалом все це здається лише реконструкцією, а не повновісним, детальним твором. Сміливі, ефекті ходи, що були реалізовані талановитим акторським складом, цікаві, драматичні сцені, іноді ламаються зовсім недолугими і абсурдними випадами, типу біганиною «гарних» героїв впритул перед «поганими», які не можуть влучити з відстані двох-трьох метрів… Музичний супровід, непогана операторська робота, як класичні сцени боротьби, хитрощів тих чи інших виглядають непогано, так, це стара добра школа, проте влучно припасувати ці «цеглинки» автори так і не змогли.
Акторський склад. Звісно, цей фільм роблять два актори – Бен Кінгслі у ролі Чарлі, та Антоні Бандерас у рол Едуардо «Едді» Дікона. Так, вони втілюють дві різні філософії – підлості та шляхетності, повні антагонізму між собою. Досить цікаво слід відзначити, що актори другого плану тут цілком на рівні, вони дуже влучно розкривають визначені їм ролі – не блідих тіней, проте і не супергероїв
Як підсумок. «Секюриті» виглядає як дуже середній фільм, якому все-таки дають додаткові бали виконавці головних ролей. Його можна радити лише як фільм «між справами», який також можна дивитись не особливо концентруючись – ба, навіть в такому випадку ви отримаєте лише більше задоволення.
Недзельницький Андрій

Мій універмаг-моя фортеця
Сучасний бойовик вже набагато відійшов від тих канонів, що знали їх поціновувачі «аction film» 90-х. Так, вони стали більш розлогими, масштабними, в них стало менше гострих кутів у наприклад постановці перестрілок та бійок, проте бажання звернутись до,…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 27

Отзывы о фильме Секьюрити

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите в кинотеатрах
Аватар 4 Раздолбаи Тор: Рагнарёк
фантастика, боевик, приключения, фэнтези star 5,2
комедия star 5,5
драма, боевик, фэнтези star 9,1

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее