Закрыть
Наверх Наверх

Путь домой
A Dog's Way Home

8,1 
414 голосов
Оценить:
IMDB 6,7/10

Страна, год: США, 2019

Жанр: приключения, семейный

Режиссёр: Чарльз Мартин Смит

Сценарист: В. Брюс Камерон, Катрин Мишон

Продюсер: В. Брюс Камерон, Гэвин Полон

Белла (озвучка)Гэвин

Актёры: Брайс Даллас Ховард, Эшли Джадд, Эдвард Джеймс Олмос, Александра Шипп, Уэс Стьюди ...

Премьера в Украине: 10.01.2019

Мировая премьера: 10.01.2019

Кассовые сборы в Украине, грн.: 20 801 367

Мировые кассовые сборы, $: 76 087 556

Продолжительность: 1 ч. 36 мин.PT1H36M

Приключения собачки Беллы, которая преодолела свыше 600 километров в поисках своего хозяина. На своем пути она столкнется с различными приключениями и интересными открытиями.

Интересные факты о фильме "Путь домой":

- Сценарий написан по одноименной книге американского писателя Брюса Кэмерона.

- Брайс Даллас Ховард озвучила собаку Беллу.

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 10.01.2019 12:40

Історія подорожі
Можна сказати, що анімалістичний жанр, коли тварина є центральним персонажем твору, притаманний не тільки скульптурі та живопису, а і літературі та кіно. Всі ми знаємо веселий цикл стрічок про сенбернара - «Бетховен», розпочатий режисером Брайаном Левантом; також стрічку,…

Історія подорожі
Можна сказати, що анімалістичний жанр, коли тварина є центральним персонажем твору, притаманний не тільки скульптурі та живопису, а і літературі та кіно. Всі ми знаємо веселий цикл стрічок про сенбернара - «Бетховен», розпочатий режисером Брайаном Левантом; також стрічку, яка вийшла у 2017 році – «Життя і мета собаки» за сценарієм Брюса Кемерона; власне, за твором останнього і знята сімейна драма режисера Чарльза Мартіна Сміта «Шлях додому», яка з 10 січня і розпочне свою дорогу по екранам кінотеатрів України. Символічно, що сам допрем’єрний показ пройшов разом з благодійною акцією прокатника кінокомпанії B&H та фонду допомоги безпритульним собакам Happy Paw; доречи, в США стрічка є частиною кампанії Operation Hero-Animal Bond – адаптації ветеранів армії за допомогою домашніх тварин…
Отже, Лукас – студент-медик, який разом зі своєю подругою Олівією прям-таки закоханий в світ тварин – він з радістю допомагає безпритульним. Одного разу він підбирає Беллу – чарівне цуценя, якк береться виховувати мати хлопця – Террі. Проте обставини складаються так, що він вимушений увезти улюбленицю з міста, а остання, не зрозумівши, розпочинає свою мандрівку додому. Власне від «лиця» собаки, її імені і йде повествування у стрічці, вона наче є оповідачем у своїх нелегких пригодах.
Загалом, зразу можна сказати, (як і вищезгадана «Життя і мета собаки») не самий парадний бік життя США – як і протистояння зоозахисників та забудовників, браконьєрство, соціальних проблем, деякий акцент зроблений і на реабілітації ветеранів Армії США – проте всі ці гострі грані сценарист та режисер вправно виправляють в оптимістично-мінорному ключі. У стрічці реальність переплітається з наївним наданням тваринам «людського» світосприйняття, в ній багато зворушливих моментів, своєрідних міні-історій, які ланцюжком утворюють цільний сюжет. Особливо б наголосив на чудовій дружбі Белли та Малої – пуми, яку врятувала «героїня». Так, ми розуміємо фантастичність подій, проте завдяки майстерності сценаристів ця історія не виглядає традиційно карамельно-слащавою, навпаки вона м’яко розкриває усі ті проблеми, яким протистоять герої. Можна наголосити на просто надзвичайних картинах природи Америки – лісах, рівнинах, горах в різні пори року – стрічка винесена за стіни благополучних кварталів «середнього класу» - у «прекрасний та божевільний світ». Розв’язка виглядає дещо пафосно-американською, хоча це і є той, єдино можливий, хеппі-енд.
Власне, гра акторі. Лукаса зіграв не досить відомий нам актор Йонах Хоер-Кінг – так, це образ юнака, оптиміста, проте який може постояти за себе, чудовий приклад зоозахисника, людини з великим серцем. Його супутницю зіграла Олександра Шипп, а мати – Террі – Ешлі Джадд. Загалом, головні актори і актори другого плану, здається, дещо переграють, для того щоб зробити основний акцент на Беллі – різновиді пітбуля, проте з таким більш м’якими формами, ніж класичний його чистий вигляд. Власне, хоч її пригоди і фантастичні, проте сама історія знає приклади дивних подорожей тварин, і, власне, це дає можливість розкрити весь важкий шлях і – зробити акцент на проблемах і можливостях їх вирішення.
Як висновок. Загалом, історії про мандрівки тварин не є дивиною, як приклад можна назвати відому повість А. П. Чехова «Каштанка», проте у даній стрічці був зроблений акцент на протистоянні сучасних проблем та вічної людяності. Рекомендувати стрічку можна, думаю, з молодшого шкільного віку, і до широких кіл дорослого глядача – зерна милосердя, впевнений, проростуть і у конкретні вчинки.
Недзельницький Андрій

Історія подорожі
Можна сказати, що анімалістичний жанр, коли тварина є центральним персонажем твору, притаманний не тільки скульптурі та живопису, а і літературі та кіно. Всі ми знаємо веселий цикл стрічок про сенбернара - «Бетховен», розпочатий режисером Брайаном Левантом; також стрічку,…

+8 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Путь домой

Кадры к фильму

всего - 15

Отзывы о фильме Путь домой

всего - 6
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Очень красивый и просто замечательный фильм, всем советую кто любит животных

ответить

Фильм жалкая копия прошлогоднего Собачья жизнь,уже сначала понимаешь что будет в конце,постоянные попытки выбить из зрителя слезу жалостливыми сценами,и на десерт два пидора в сюжете.Впечатления очень неоднозначные....

ответить

После просмотра фильма, спешила домой обнять своих собак) Фильм со смыслом, показано отношение людей к животным! Фильм вызывает эмоции, радость и счастье, смех, слезы и переживания, доброту и безусловно, восхищение преданностью четвероногих друзей!

ответить

посмотрели , поплакали, хоят знали, что хороший конец

ответить

Хороший позитивный фильм для семейного просмотра!

ответить

ответить
Смотрите также
Кингс Мен Покемон детектив Пикачу Приключения Мии и белого льва
комедия, боевик, приключения star 9,5
фантастика, приключения, детектив, семейный, анимация star 7,3
драма, приключения, семейный star 8,3

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее