Закрыть
Наверх Наверх

Плохие времена в "Эль Рояле"
Bad Times at the El Royale

6,9 
498 голосов
Оценить:
IMDB 7,5/10

Страна, год: США, 2018

Жанр: триллер

Режиссёр: Дрю Годдард

Сценарист: Дрю Годдард

Продюсер: Дрю Годдард, Джереми Латчем

Билли ЛиЭмили СаммерспрингДэниел ФлиннЛарами Сеймур Салливан

Актёры: Крис Хемсворт, Дакота Джонсон, Джефф Бриджес, Ник Офферман, Джон Хэмм ...

Премьера в Украине: 11.10.2018

Мировая премьера: 27.09.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 2 808 271

Продолжительность: 2 ч. 22 мин.PT2H22M

В отеле "Эль-Рояль", расположенном на границе штатов Калифорния и Невада, встречаются семь незнакомцев со своей подноготной. В течение одной ночи им представится возможность исправить свои проступки перед тем как попасть в ад. 

Интересные факты о фильме "Плохие времена в "Эль Рояле"":

- Это вторая совместная работа Криса Хэмсворта с Дрю Годдардом, ранее они вместе работали над фильмом "Хижина в лесу" (2012)

- Сценарий фильма "Плохие времена в "Эль Рояле"" был засекречен и передан продюсерам лично в руки с последующим возвращением копии.

- Для роли в фильме Крис Хемсворт похудел на 10 килограмм.

- Рассел Кроул рассматривался на одну из ролей в фильме.

- Том Холланд и певица Бейонсе также могли сняться в фильме.

- Съемки киноленты "Плохие времена в "Эль Рояле"" проходили в Бернаби и Ванкувере (Канада).

Сеансы в кинотеатрах Киева на субботу 20 октября
Октябрь
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11

Баттерфляй Гатне
Теракот зал
13:30
18:00
22:55
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 11.10.2018 12:04

Готель розплати
Жанр нуару можна вважати самобутнім жанром американського кінематографу. Загалом, це напрям чорно-білого кіно, що зародився в 40-і – на початку 50-х років, що відображав атмосферу песимізму, недовіри, розчарування і цинізму, характерну для західного суспільства під час Другої світової…

Готель розплати
Жанр нуару можна вважати самобутнім жанром американського кінематографу. Загалом, це напрям чорно-білого кіно, що зародився в 40-і – на початку 50-х років, що відображав атмосферу песимізму, недовіри, розчарування і цинізму, характерну для західного суспільства під час Другої світової війни і в перші роки Холодної війни. Друга хвиля захоплення подібною тематикою, після певного періоду економічного піднесення відбулась у першій половині 70-х, на тлі війни у В’єтнамі – проте вже і у кольорі – і отримали назву нео-нуару Так, до цього жанру звертались і пізніше, і ось в 2018 режисер і сценарист Дрю Годдард представив стрічку Погані часи у "Ель Роялі" (Bad Times at the El Royale) в традиціях даного напряму – яка виходить у прокат з 11 жовтня, і яка є представлена компанією UFD.
За основу в даному випадку взятий типовий сюжет, який здасться ніби-то знайомим, про людей, незнайомців, для яких ця поїздка відкриє темні сторінки їх минулого, а для когось – стане роковою. Отже, в готель «Ель-Рояль» приїжджають незнайомці - священик Деніел Флінн, комівояжер Ларамі Сеймур Салліван, хіпарка Емілі Саммерспрінг,співачка Дарлін Світ, власне, це царство молодого конс’єржа, а пізніше до них приєднається лідер напівтоталітарної секти, авантюрист Біллі Лі. Багато з них хто носить маски, а багато кого вже просто зламані життям.
Якщо подивитись, то Погані часи у "Ель Роялі" – це масштабний нарис, зріз США початку 70-х, що постали з кризою безкінечної війни у В’єтнамі, що виснажувала країну. Загалом автор розігрував як і типове «протистояння незнайомців в замкнутому отелі», найближчим з подібних картин можна назвати недавню стрічку «Готель «Артеміда», так і поряд з цим кожен персонаж отримав свою окрему, повноцінну біографію у вигляді окремого сюжету. Автор (власне це той приклад коли режисер реалізовував свій сценарій «на всі 100»)не йшов на компроміси в контексті зробити стрічку компактною, і можна зрозуміти, що значний хронометраж (майже дві з половиною години) тут цілком виправданий. Так, фільм має досить тривалий час розкачки сюжету, і навіть він набуває динамізму, проте все ж так само не починає бути «скомаканим». За цей час ми можемо познайомитись і з культом сект «дітей квітів», і з епохою просто тотального шантажу та контролю, апогеєм якого незабаром стане «вотергейтський скандал», і темних сторін і таємниць людини – розкаяння від неможливості щось змінити, світу «кар’єри через ліжко», домашнього насильства, збочень багатих, впливових і знаменитих. Автор не випустив ні єдиної деталі, можна відзначити важливу роль діалогів, майстерну операторську роботу, стилізовану кольорову гаму під «плівку». Взагалі ми маємо такий собі «нео-нуар» про нео нуар в чистому вигляді…
Гра акторів. Власне, це відмінно підібраний і підігнаний склад акторів, як відомих нам, так і з якими ми знайомі менше. Так, серед «чиї імена у всіх на слуху» - це Дакота Джонсон (хіпарка Емілі Саммерспрінг), Джефф Бріджес у ролі отця Деніала Флінна, або Кріс Гемсворт – лідер секти Біллі Лі; менш знайомі – це Сінтія Эріво, що зігрла співачку Дарлі Світ, і Джон Хемм – успішного комівояжера, що є ніби образом успішного чоловіка 60-х – 70-х… Сам готель є теж ніби діючою особистістю – він ніби символізує занепад старих часів, перед новою епохою..
Як підсумок. Погані часи у "Ель Роялі" – це дійсно визначний, образний нарис США 70-х, що лежить на кордоні (як і сам отель між Каліфорнією та Невадою) між арт-кіно та популярним кіно, буде цікавим для поціновувачів історії Америки, стрічкою для вдумливого глядача, на яку потрібно налаштуватись, посунувши поспіх буденного життя - і яка точно не залишить вас байдужою.
Недзельницький Андрій

Готель розплати
Жанр нуару можна вважати самобутнім жанром американського кінематографу. Загалом, це напрям чорно-білого кіно, що зародився в 40-і – на початку 50-х років, що відображав атмосферу песимізму, недовіри, розчарування і цинізму, характерну для західного суспільства під час Другої світової…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1

Кадры к фильму

всего - 14
Плохие времена в "Эль Рояле" фильм Плохие времена в "Эль Рояле" фильм с Крис Хемсворт Крис Хемсворт в фильме Плохие времена в "Эль Рояле" Дакота Джонсон в фильме Плохие времена в "Эль Рояле" Джефф Бриджес в фильме Плохие времена в "Эль Рояле" лучшый кадр фильма Плохие времена в "Эль Рояле" смотреть кадр к фильму Плохие времена в "Эль Рояле" все кадры фильма Плохие времена в "Эль Рояле" новый кадр к фильму Плохие времена в "Эль Рояле" интересные моменты фильма Плохие времена в "Эль Рояле" кадры из Плохие времена в "Эль Рояле" кадры из фильма Плохие времена в "Эль Рояле" Плохие времена в "Эль Рояле" кадры

Отзывы о фильме Плохие времена в "Эль Рояле"

всего - 14
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

А мені фільм сподобався. Сюжет має мінімум кліше, непередбачуваний та присутня інтрига. Словом - клас!

ответить

Так и не до сидели до конца ....... пару раз засыпал (вечерний сеанс) . Сзади человек вообще заснул , при чем крепко .... Реально оооочень затянут сюжет. Эти резкие , громкие звуки как типа в фильме ужасов только раздражали.

ответить

От куда такая высокая оценка - не понятно. Фильм очень затянут и уныл. Показатель, что абсолютно все кто были в кинотеатре смотрели в телефоны на часы, по нескольку раз. За весь фильм 3 экшн сцены, которые больше похожи на скримеры... Не тратьте время

ответить

п.с. алe трeкі і звук - на висоті!

ответить

Ідeя “Мерзенноі вісімки” Тарантіно, алe сильно розвeдeний водою, слабкий сюжeт та рeжисура, нeдинамічний, сирий. Фінал щe гіршe. Дeякі фільми нe варто дивитись вдругe, а цeй і впeршe нe варто

ответить

Не понятно откуда такие высокие оценки у этого фильма?! Ведь многие по среди фильма вставали и уходили. А те кто остались досмотреть, то у всех было разочарование от сюжета.

ответить

Ти зараз просто описала враження людей від "скаженого весілля".

ответить

Друзья, не тратье время и деньги на эту ерунду, абсолютно нет смысла у фильма, глупый сюжет в котором на протяжении 2.20 ч сплошное кровавое месиво, концовкой была разочарована! Ни о чем просто!

ответить

Криваве місиво - це якраз те що потрібно!

ответить

Если бы оно там было, он был бы хоть немного интересен. Здесь же 2 часа и 10 минут мутной тягомотины и 10 минут кровавых пострелушек. С Димой полностью согласен, это омерзительная восьмерка разбавленная водой. От себя добавлю, что разбавлял гомеопат.

ответить

Самый тупой фильм который я видел за свою жизнь!!!! Я киноман, и очень люблю триллеры, но это гавнище ещё редкое!!!! Во первых это ВЕНСТР а не триллер, а во вторых это говно из говна!!! Я все сказал.....

ответить

А что самое высокоинтеллектуальное , что вы видели ?

ответить

походу яйца судьбы)

ответить

Вау, який акторський склад! Піду на фільм обов'язково.

ответить

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее