Закрыть
Наверх Наверх

Oscar Shorts 2018 Animation

6,4 
35 голосов
Оценить:

Страна, год: Франция, США, Великобритания, Австралия, 2018

Жанр: фестиваль

Премьера в Украине: 15.11.2018

Продолжительность: 1 ч. 13 мин.PT1H13M

Лучшие анимационные фильмы по версии престижной кинонаграды в мире снова покажут на больших экранах Украины!

В этом году вас ждут личные трогательные и впечатляющие истории, который не оставили равнодушными даже суровых киноакадемиков.

Фильмы порадуют как взрослых, так и юных зрителей, ведь в сборник вошли ленты, которые пронизаны ценностями, которые являются общими для всех поколений: доброта, честность, верность, дружба.

Рецензии к фильму

всего - 2
Татьяна Оборонова 24.11.2018 10:01

До уваги глядачів представлено анімаційні короткометражки - номінанти премії “Оскар” 2018 років.Чесно кажучи, сумнівалась, що потрібно витрачати на це час...Згодом не пожалкувала, що таки зробила це... Тривалість несподіваної підбірки, що налічує вісім картин, довжиною в 90 хвилин трохи відірве від…

До уваги глядачів представлено анімаційні короткометражки - номінанти премії “Оскар” 2018 років.Чесно кажучи, сумнівалась, що потрібно витрачати на це час...Згодом не пожалкувала, що таки зробила це... Тривалість несподіваної підбірки, що налічує вісім картин, довжиною в 90 хвилин трохи відірве від дорослого погляду на світ і допоможе відчути себе більш безтурботним і повернутися в дитинство (інколи корисно), насолоджуючись проникливими емоціями, гумором...Повірте, мозок не залишиться без їжі...
Недарма “Оскар” звертає увагу до короткосюжетних анімацій...Це виклик часу...Комерційне пристосування до розповсюдженого кліпового мислення сучасних глядачів...Спроба авторів анімацій донести максимум життєво необхідної інформації за короткий час в якісній естетичній обгортці з оригінальної графіки та музичного супроводу, назавжди викарбовуючи в пам'яті нагадування про незмінні цінності, важливість комунікації, досвід, що отримувався впродовж цілого життя, знання, що передавались скрізь покоління...
Про що кожна з них? Розповім...Але так щоб зберегти інтригу)))
1.Любий баскетбол.(США)
Монолог, звернення, подяка, сповідь... Ко́бі Бін Бра́йант, професійний баскетболіст, 24 номер,”Лос Анжелес Лейкерс”. А ви знаєте, що таке сила розуміння шляху інших людей?)))
В техніці графіка, під ідеальний інструментальний супровід.
2.Порожнє місце.(Франція)
Що таке порожнє місце? Коли його нема і як воно з'являється? Все залежить від нашого погляду на окремі предмети чи людей...Особливості просторового розподілення нутрощів звичайної валізи для відряджень є специфічним алгоритмом єднання батька з сином...
Для взаєморозуміння розмовними темами не завжди повинні бути футбол, автомобілі чи щось надсучасне ... Достатньо навіть маленьких об'єднуючих ритуалів...
Стрічка насичена нестандартними візуальними образами, аналогіями, тому аніматори студії Pixar не перевантажували її надсучасною графікою.
3.Лу (США)
Знаєте хто такі шкільні забіяки? Це вразливі недолюблені діти...Невгамовний і кумедний Лу знає це))) і знає що робити щоб виправити їх поведінку і перетворити на шовкових...Ніяких покарань! Лише мотивація! А ще любов і тепло торкнеться вашого серця під час перегляду)
4.Хуліганські казки.(Велика Британія)
От в тренді казки-коктейлі!!! Ця дуже прагматична, несподівана і все як у дорослому житті.Червона Шапка, Білосніжка та 3 хряки об'єднали свої зусилля.
Майже гангстерський сюжет, розпочато похмуро під краплі дощу, але чомусь римовано віршами... Навіть при всім зрозумілому і простому класичному сюжеті відомих казок, неможливо передбачити сюжетний ланцюг і кінцівку...
5.Вечірка в саду.(Франція)
В цій стрічці навпаки, яскрава і реалістична графіка нівелює будь яку потребу в речовому супроводі...Безтурбонта вечірка тварин серед запустіння в саду...Але ж з підступним фіналом, не для слабаків)))
6.Бюро знахідок.(Австралія)
Все по місцях, ідеальний порядок і цілий світ в знайдених речах...Його світ, його життя...
Досить похмура стрічка, за кольоровою гаммою, як ретро-фото... Відповідає лише на одне питання: “Що робити коли життя втрачає сенс?” І розв'язання — відповідь присутня...Треба загалом бачити.
7.Бур'яни.(США)
Шлях здолає той, хто йде! Ніколи не здаватися і зробити все можливе, а може й надможливе...Мати свою окрему думку, мати віру і надію на найкраще...Бачимо тендітне створіння — кульбабку. Може якщо у нього вийшло, може і в нас все вийде?
8.Апчих.(США)
Стародавній Китай і змагання драконів. Мужній Червоний, граціозний Золотий і слабкий- невдаха Синій. Умови конкуренції зашкалюють напругою. Чи завжди сила і краса супроводжує перемогу? Може такі чесноти як розум і кмітливість теж чогось варті?

Підбиваючи підсумки, можу зазначити, що в цілому задоволена переглядом. Однак, незважаючи на те, що представлено збірку короткометражних мультфільмів, віковий діапазон цільової аудиторії 16+. Глядача з тонкою психічною організацією можуть шокувати деякі сцени пов'язані зі сприйняттям смерті, прояву агресії, думок про суїцид. Перелічені явища також є проявом людського існування і проблемою, замовчення яких веде до незворотніх наслідків. Тому в будь якому випадку рекомендую батькам супроводжувати підлітків і обов'язково обговорити побачене.
Приємного інтелектуального перегляду.

До уваги глядачів представлено анімаційні короткометражки - номінанти премії “Оскар” 2018 років.Чесно кажучи, сумнівалась, що потрібно витрачати на це час...Згодом не пожалкувала, що таки зробила це... Тривалість несподіваної підбірки, що налічує вісім картин, довжиною в 90 хвилин трохи відірве від…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью
Nedzelnitsky Andrey 22.11.2018 14:51

Краткость – сестра таланта
Талант майстра – це багато в чому вміння розкритись в короткому, лаконічному творі. У кінематографі це вміння розкрилось в напрямі короткометражного кіно, в тому числі і короткометражної анімації. Компанія Kinolife Distribution представила для українського глядача програму…

Краткость – сестра таланта
Талант майстра – це багато в чому вміння розкритись в короткому, лаконічному творі. У кінематографі це вміння розкрилось в напрямі короткометражного кіно, в тому числі і короткометражної анімації. Компанія Kinolife Distribution представила для українського глядача програму Oscar Shots – програму з восьми найкращих анімаційних стрічок, що були відібрані Америкнською кіноакадемією.
Власне, є сенс позірно пробігтись по самій підбірці – вона досить неоднорідна в своєму розрізі, що демонструє сучасний «нарис» анімаційної сфери. Отже, перша стрічка - “Дорогий Баскетбол” (США) – історія життя, злету, та закінчення кар’єри баскетболіста, виконана у манері «малюнка олцівцем» - це, звісно, гімн американський наполегливості і шляху до успіху, першості – в улюбленій справі. Друга – французький ляльковий мультфільм «Порожнє місце» - таке собі переосмислення життя як подорожі, де ідеєю-фікс є вправно спакований чемодан. Третя - “Лу” (США) – це, звісно, «Pixar-наше все» - данина популярному масовому кінематографу, історія про бешкетника та таємничого героя, який ставить на місце розбишаку. Четвертою була представлена стрічка “Хуліганські казки” (Великобританія) – більш, ніж повновісний кінотвір, досить значним, як для анімації, хронометражем, про химерну суміш традиційних нам оповідок. Французська , “Вечірка в саду” - це історія вечірки жаб, що створюють «безлад в безладі». Австралійське, лялькове в тьмяних тонах, «Бюро знахідок» - історія вибору людини при досить складних обставинах, що намагається перейти в новий етап життя. “Бур’яни” (США) – історія волі до життя кульбабки – історія тренду «не відступати і не здаватись», і заключна “Апчих” – історія маленького дракону, що захворів перед важливим змаганням – проте кинув виклик більш сильним конкурентам.
Власне, дана підбірка, між анімаціями якої вставлені кумедні ролики – це можливість поглянути на сучасний захопливий анімаційний світ, щиро посміхнутись, і знову зустрітись з вічними цінностями в обрамленні мистецтва короткометражки.
Недзельницький Андрій

Краткость – сестра таланта
Талант майстра – це багато в чому вміння розкритись в короткому, лаконічному творі. У кінематографі це вміння розкрилось в напрямі короткометражного кіно, в тому числі і короткометражної анімації. Компанія Kinolife Distribution представила для українського глядача програму…

+3 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 8

Отзывы о фильме Oscar Shorts 2018 Animation

всего - 2
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Чудова збірка короткометражних анімаційних фільмів. Рекомендую!

ответить

Спасибо

ответить
Смотрите также
Дни венгерского кино в Украине Киевская неделя критики -2018 XIV Фестиваль Нового Грузинского кино
фестиваль star 5,5
фестиваль star 4,7
фестиваль star 3,7

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее