Закрыть
Наверх Наверх

Киевская неделя критики -2018
Kyiv critics week

4,7 
23 голоса
Оценить:

Год: 2018

Жанр: фестиваль

Премьера в Украине: 26.10.2018

Второй фестиваль "Киевская неделя критики" собрал в программе фильмы с лайн-апов главных европейских кинофестивалей этого года. В качестве кураторов выступили известные украинские кинокритики: Дарья Бадьёр, редактор раздела "Культура" онлайн-издания "LB.ua"; киновед и редактор раздела "Кино" Cultprostir Надежда Заварова; автор изданий "Украинская правда" и "Укринформ"
Александр Гусев; режиссер, основатель портала Cineticle Станислав Битюцкий; кинокритик и журналист Ярослав Пидгора-Гвяздовский; критик, автор изданий "LB.ua", "Фокус" и "DTF MAGAZINE" Сергей Ксаверов и кинокритик, автор изданий "Коридор", "Colta.ru", "Afisha.ru", "Сеанс" Наталья Серебрякова.

После каждого показа зрителей ждет дискуссия. Фильмы демонстрируются на языке оригинала с субтитрами. Больше информации – на сайте фестиваля.

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 31.10.2018 13:22

Колись в Китаї
Щоб уявити зріз сучасного кінематографа, недостатньо бути знаймим лише з «прокатним» кіно. Загалом, з арт-кіно можна знайомитись, скажімо, і в онлайн, проте є чимало заходів, на яких можна ознайомитись з подібним напрямом в кінотеатрі. Як приклад –…

Колись в Китаї
Щоб уявити зріз сучасного кінематографа, недостатньо бути знаймим лише з «прокатним» кіно. Загалом, з арт-кіно можна знайомитись, скажімо, і в онлайн, проте є чимало заходів, на яких можна ознайомитись з подібним напрямом в кінотеатрі. Як приклад – це «2-й київський тиждень критики» (організований компанією «Артхаус Трафік» за підтримки Держкіно та Українського культурного фонду), що проходить в кінотеатрі «Жовтень», фільми якого доступні і для пересічного глядача. Один з них – це китайська драма сценариста і режисера Цзя Джанке «Попіл - найчистіший білий», на тлі драматичної історії виведений образ сучасної Піднебесної.
Головна героїня – жінка на ім’я Цяо (Чжао Дао)– коханка ватажка невеличкого кримінального угруповання – «брата Біна» (Ляо Фань). В одному з епізодів, вихопивши пістолет, вона рятує життя «бригадира», проте, взявши провину за нелегальний «ствол», відбуває п’ятирічний термін ув’язнення. На волі все змінилось – і вона вимушена знову стати сильною, щоб знайти хоча б засоби для існування. І, наче їй посміхнулась доля, проте її знову знаходить Бін…
Стрічка «Попіл - найчистіший білий» - це зріз нового, сучасного Китаю на прикладі однієї долі. Так, тут вже є нові магнати, що ведуть пишне і заможне життя, а хтось чекає на переселення з депресивних областей. Китай зараз – це величезне будівництво – з нерентабельних регіонів виводять виробництва, в інших – навпаки – планують будівництво величезних транспортних вузлів, водосховищ та електростанцій – країна, що живе в ритмі стукоту залізничних рейок . «Попіл..» це історія сильної жінки, яка жертвує багатьом заради чоловіка, і який не може оцінити її шляхетності, образ Цяо – набагато сильніший, аніж Біна. Багато вчинків не будуть зрозумілі європейському глядачу, так і елементи побуту, проте глядач зрозуміє драматичність стрічки жанру «уся» (Дотик гріха) – світу, де борцям годі сподіватись на допомогу закону («цзянху»)
Щодо підсумку. «Попіл - найчистіший білий» - динамічна драма, яка зацікавить широкі кола глядачів, знята без «провисань» і «води», і яка зможе дати уявлення про долю маленької людини – в наддержаві.
Недзельницький Андрій

Колись в Китаї
Щоб уявити зріз сучасного кінематографа, недостатньо бути знаймим лише з «прокатним» кіно. Загалом, з арт-кіно можна знайомитись, скажімо, і в онлайн, проте є чимало заходів, на яких можна ознайомитись з подібним напрямом в кінотеатрі. Як приклад –…

+0 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 19

Отзывы о фильме Киевская неделя критики -2018

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Oscar Shorts 2018 Animation Дни венгерского кино в Украине XIV Фестиваль Нового Грузинского кино
фестиваль star 6,4
фестиваль star 5,5
фестиваль star 3,7

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее