Закрыть
Наверх Наверх

Омен: Перерождение
The Prodigy

5,5 
109 голосов
Оценить:
IMDB 5,9/10

Страна, год: Гонконг, США, 2019

Жанр: триллер, ужасы

Режиссёр: Николас МакКарти

Сценарист: Джеффри Бюхлер

Продюсер: Тара Фарни, Трип Винсон

СараМайлсАртур ЯкобсонМаргаретДжон

Актёры: Тейлор Шиллинг, Джексон Роберт Скотт, Колм Фиор, Бриттани Аллен, Питер Муни ...

Премьера в Украине: 09.05.2019

Мировая премьера: 07.02.2019

Кассовые сборы в Украине, грн.: 1 049 130

Мировые кассовые сборы, $: 14 856 291

Продолжительность: 1 ч. 32 мин.PT1H32M

Семейная пара воспитывает чудо-ребенка Майлза, который отличается феноменальными способностями. По прошествии времени в характере мальчика происходят зловещие метаморфозы, которые пугают родителей. 

Интересные факты о фильме "Омен: Перерождение":

- Фильм "Омен: Перерождение" - продолжение серии британских мистических триллеров о приходе и становлении антихриста.

- Из-за сильного фактора страха некоторые сцены киноленты были повторно отредактированы после показа тестовой аудитории. 

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 08.05.2019 20:15

Буденне зло
Мабуть, кожен знає зловісну історію трансформацій зла, що повстає з попелу і йде у своєму шляху до влади. Ось і режисер Ніколас МакКарті взявся за історію відродження демонічного початку у дитині – у своїй стрічці-жахастику «Омен: переродження» (The…

Буденне зло
Мабуть, кожен знає зловісну історію трансформацій зла, що повстає з попелу і йде у своєму шляху до влади. Ось і режисер Ніколас МакКарті взявся за історію відродження демонічного початку у дитині – у своїй стрічці-жахастику «Омен: переродження» (The Prodigy/Вундеркінд)
Власне, сюжет стрічки, як можемо здогадатись, заснований на переродженні зла у дитині. Це – хлопчик Майлс, що став очікуваною дитиною в сім‘ї Сари і її чоловіка. Жінка поступово помічає, що її чадо «з різним відтінком очей» не тільки проявляє дар вундеркінда (загалом це самостійний твір, з «Оменом» Доннера і біблійними мотивами тут є тільки варіант перекладу), а і відчуває потяг до насилля і жорстокості; вкінці-кінців, розуміє, що первісток став інкарнацією серійного вбивці.
Загалом, все в цей стрічці знайомо, і загалом є класичним для такого роду картин. Сценарій абсолютно не вигадує «велосипед», це вся та ж «одноетажна Америка», буря серед стабільності у родини «міцного середнього класу)… Тут нема якихось карколомних сюрпризів – натомість, автори пояснюють і достатньо забагато, щоб на кожному кроці розвіювати інтригу – наприклад, прямо таки роблячи акцент на величезниому досвід усіляких цілителів. Так, все тут є, проте – де ж та сама «родзинка»? Стрічку досить таки рятує операторська робота і самовіддана гра акторів, можна відзначити вправну і стильну роботу з «холодним» відтінком кольорів картини.
Гра акторів. Акторка Тейлор Шиллінг втілила образ домогосподарки Сари, яка просто хворобливо прив‘язана до дитини – мабуть, цей образ виглядає більш цільним, ніж постать самого демонічного Майлса. Все-таки сценарій по перше не вимагав особливих завдань, а по друге сам акторський склад був дійсно підібраний з людей, що знаються на акторській майстерності, і могли б впоратись і з більш складним рівнем…
Щодо висновку. Так, «Омен: переродження» досить гарно зшита картина, в традиційному стилі – проте достатньо однознчна, і підійде більше, щоб скоротати час, аніж в контексті серйозної заявки у світі кіно.
Недзельницький Андрій

Буденне зло
Мабуть, кожен знає зловісну історію трансформацій зла, що повстає з попелу і йде у своєму шляху до влади. Ось і режисер Ніколас МакКарті взявся за історію відродження демонічного початку у дитині – у своїй стрічці-жахастику «Омен: переродження» (The…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 10

Отзывы о фильме Омен: Перерождение

всего - 2
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Самое страшное в этом фильме то, что за него еще и платить нужно! ШЛАК!

ответить

Чушь полнейшая!!!

ответить
Смотрите также
Голем: Начало Брайтбьорн Эфир
ужасы star 2,5
фантастика, ужасы star 5,6
триллер, мистика star 6,8

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее