Закрыть
Наверх Наверх

Новая эра Z
The Girl with All the Gifts

6,7 
52 голоса
Оценить:
IMDB 6,7/10

Страна, год: США, Великобритания, 2016

Жанр: триллер, драма, ужасы

Режиссёр: Колм МакКарти

Сценарист: Майк Кэри

Продюсер: Камилль Гатин, Энгус Ламонт

ХеленДоктор Кэролайнсержант Эдди ПерксД-р Селкирк

Актёры: Джемма Артертон, Гленн Клоуз, Пэдди Консидайн, Сенниа Нануа, Доминик Типпер ...

Премьера в Украине: 24.11.2016

Мировая премьера: 03.08.2016

Кассовые сборы в Украине, грн.: 1 510 329

Продолжительность: 1 ч. 51 мин.PT1H51M

В центре сюжета - история о новом поколении инфицированных, обладающих высоким IQ, которых держат в специальном бункере. Однажды одна из них - девочка с суперспособностями освобождается, чтобы спасти человечество. 

Интересные факты:

- Кинолента является экранизацией мирового бестселлера Майка Кэрри "Дары Пандоры".

- Съемки фильма проходили в пригороде Солихалла (Англия), недалеко от заброшенного здания энергетической компании Powergen, на станции Королевских военно-воздушных сил в Оксфордшире, а также часть съемок велась в Припяти с помощью дрона.

- Киноработа стала фильмом открытия кинофестиваля в Локарно 3 августа 2016 года.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 27.11.2016 22:58

Скринька Пандори
Фільми про зомбі можна виділити в цілу культурну кінотрадицію – зазвичай, це історії глобального рівня, хоча, іноді є рішення про локальний апокаліпсис, в якому інтригою є переростання загрози в світову епідемію. Так само різними є акценти у фільмах…

Скринька Пандори
Фільми про зомбі можна виділити в цілу культурну кінотрадицію – зазвичай, це історії глобального рівня, хоча, іноді є рішення про локальний апокаліпсис, в якому інтригою є переростання загрози в світову епідемію. Так само різними є акценти у фільмах - від комедійних до власне тем з метою візуально шокувати глядача, або перевести тему у площину спецефектів. Що ж нам приготував драматичний трилер жахів «Нова ера Z»(«The Girl with All the Gifts») режисера Колма МакКарті за новелою британського письменника Майка Кері «Дівчина з усіма дарунками»?
Сюжет фільму обертається навколо групи дітей в бункері, - їх умови утримання нагадають умови, що підійшли би до найжахливіших злочинців – камери, повністю зафіксований корпус при переміщенні. За розвитком сюжету, нам стає відомо, що вони – продукт симбіозу нормального людського організму, та дивного грибка, що зазвичай перетворює людей на зомбі. Вони теж «потвори», що бажають живої плоті людини, а чи тварини – проте разом з тим, зберігають здатність мислити, як люди. Для доктора Керолін Колдвелл – вони лише піддослідні, для вчительки Гелен Джастіно учні цього незвичного класу – лише діти, які мають право на людяність. І ось, після трагічного випадку, одна з учениць Мелані, керівник наукового відділу і група військових вимушені зустріти небезпеку вже поза базою.
Отже. Даний фільм намагається розв‘язувати для глядача два напрями. Перший - це продемонструвати «жесть» постапокаліптичного світу: чого варті, наприклад, люди у стані напівкоматозного стану на вулицях Лондону, і разом з тим цей натвоп здатний перетворитись на традиційний зомбі-натиск, відчувши смак «живих». Другий напрям – більш тяжіє до питань наукової фантастики, і вирішення філософської проблематики можливості появи «постлюдського» суспільства і мислення – наскільки живе те, що може з‘явитись у химерний збіг обставин, таких, як біологічна катастрофа.
Основна сюжетна канва – це своєрідне роад-муві постапокаліптичним світом. Зеленувата кольорова гама фільму досить-таки важка, хоча автори вміло тримають настрій фільму, який не можна назвати легким. Так само творці вдало грають з композиційним рішенням кадру, разом з тим «за ходом стрічки» «невеличкими дозами» розкривати питання що і як сталось, не вдаючись до якогось розгорнутого вступу. І разом з тим – зважаючи на той факт, що тема зомбі розповідалась вже «тисячу і один раз» багато що здається до болю знайомим і передбачуваним. Будучи фільмом більш європейським, автори зовсім таки не заграють з глядачем – ані у візуальному плані, так і змальовуючи життя в такій площині, що іноді благі наміри і співчуття часто виявляються роковими.
Гра акторів впевнена, такі персонажі як Глен Клоуз як прагматична жінка-науковець, та Пэдди Консидайн як сержант чудово розкривають свої типажі, дуже впевнено виглядає і Сеніа Нануа у вигляді продукту щось на зразок нового витка еволюції, проте найбліьш драматичним мені здався типаж вчительки Гелен, що її зіграла Джема Артертон – що вирішує дилему між милосердям і «необхідністю».
…Взагалі, багато в чому – навіть в сюжетній проблематиці та дилемі минулого і майбутнього– картина перегукується саме з «28 тижнів потому». Сам настрій більш тяжіє до наукової фантастики, чим до зобмі-трешу або сюжетів, де вірусний апокаліпсис є лише приводом продемонструвати широкий набір спецефектів. Дуже вразливим особистостям цей фільм не дуже й таки підійде, проте до тих, хто любить полоскотати нерви на тлі досить таки змістовного підґрунтя – ця каритна буде в «самий раз»
Недзельницький Андрій

Скринька Пандори
Фільми про зомбі можна виділити в цілу культурну кінотрадицію – зазвичай, це історії глобального рівня, хоча, іноді є рішення про локальний апокаліпсис, в якому інтригою є переростання загрози в світову епідемію. Так само різними є акценти у фільмах…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 18

Отзывы о фильме Новая эра Z

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также

Не стучи дважды
Don't Knock Twice
Абатуар. Лабиринт страха
Abattoir
Хакер
Hacker
Чунгул
Чунгул
Коллектор
Коллектор
Последний поворот
Lemon Tree Passage

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее