Закрыть
Наверх Наверх

Мы
Us

4,9 
269 голосов
Оценить:
IMDB 6,9/10

Страна, год: США, 2019

Жанр: триллер

Режиссёр: Джордан Пил

Сценарист: Джордан Пил

Продюсер: Джейсон Блум, Иэн Купер ...

Аделаида УилсонКитти ТайлерГэбриел "Гейб" УилсонДжош ТайлерРасселл Томас

Актёры: Люпита Нионго, Элизабет Мосс, Уинстон Дьюк, Тим Хайдекер, Яхья Абдул-Матин II ...

Премьера в Украине: 28.03.2019

Мировая премьера: 08.03.2019

Кассовые сборы в Украине, грн.: 8 566 897

Мировые кассовые сборы, $: 254 664 460

Продолжительность: 1 ч. 57 мин.PT1H57M

Семья отправляется на отдых к пляжному дому у моря. Они не подозревают, что вскоре страшные гости-двойники превратят их жизни в мрак. Пути для спасания не существует - ведь от себя не спрячешься.

Интересные факты о фильме "Мы":

- По словам Джордана Пила, киноработа "Мы" является логическим продолжением его режиссерского дебюта – детективного фильма ужасов "Ловушка".

- Съемки фильма проходили в Калифорнии в 2018 году.

Рецензии к фильму

всего - 2
Yura Polyakov 03.04.2019 00:12

Ми – фільм американського режисера Джордана Піла, який за свій дебют отримав Оскар у категорії найкращий сценарій.
Ми – це друга картина режисера, проте, у якійсь мірі, його вже можна назвати майстром кіно. У самій професії він доволі давно: актор,…

Ми – фільм американського режисера Джордана Піла, який за свій дебют отримав Оскар у категорії найкращий сценарій.
Ми – це друга картина режисера, проте, у якійсь мірі, його вже можна назвати майстром кіно. У самій професії він доволі давно: актор, комік (Кей і Піл), продюсер і сценарист, внаслідок цього, отримавши досвіду, він знімає свій перший фільм: “Забирайся”, який зірвав американський бокс – офіс й очікування критиків. Соціальний меседж, яким був просочений кожен кадр фільму дійшов до широких мас у найоптимальнішій формі завдяки лаконізму постановки. Доволі маленький бюджет, великі амбіції, людина професії і двісті п’ятдесяти мільйонів доларів зборів, при чотири і п’ять бюджету, по світі, оплески глядачів й визнання критиків.
Із другим фільмом режисера все набагато складніше у хорошому сенсі слова. Джордан Піл – фігура неоднозначна, тому звичайним повторенням формули першого фільму він не обмежився, а пішов шляхом великих, намагаючись інтегрувати величезний пласт все можливих тем у один фільм й подати нам, через великі екрани.
Сюжет, на перший погляд доволі простий, американська чорна сім’я, раптово зустрівши злих двійників (допельгангерів), які починають на них полювати, намагається вижити й дізнатися правду появлення тих самих двійників. Режисер, порівняно зі своїм першим фільмом, збільшив масштаб подій, тому ця незвична ситуація, у сюжетній площині, переслідує кожну американську сім’ю, проте саме Аделаїда (Лупіта Ніонго), із якою пов'язаний головний сюжетний так і символічний твіст фільму, запустила процес довгої підготовки до виходу у світ двійників.
Ми – це дуже цікавий фільм, особливо дивлячись, крізь кадри сюжетної площини. Чого лише варта сцена із кроликами, на фоні якої відкриваються початкові титри фільму під музику, яка яскраво віддає алюзіями Джері Голдсміта й мотивом Омена. Тут і критика білого суспільства, згодом суспільства загалом й водночас ремінісценція на проникливі очі приголомшеної героїні, алюзія на Алісу в країні чудес й Матрицю, яку в деяких моментах, наслідує чисто стилістично. І таких деталей тут безліч: футболка із зображенням акули фільму “Щелепи” Спілберга, футболка із “Трилером” Майкла Джексона, червоні комбінезони, що відсилають і до Джексона, водночас із рукавичкою, (його відома кожанка) й класу робочих. Пісні The Beach Boys й NWA, один із треків яких, через сильний соціальний посил став символом цілого народу.
Проте фільм не обмежується безкінечним цитуванням поп – культури й возвеличенням соціальних тем, а й демонструє те, що називається хорором. По — суті, це не стільки хорор, як саспенс, проте незалежно від цього фільм деякими частина зможе налякати непідготовлених глядачів.
Головна із сильних сторін фільму – його атмосфера. Сильно стильний, якісно знятий фільм детально занурює глядача у глибини жаху. Соціальний підтекст ховається під величезним шаром ночі, криків, битв, чорних жартів й певної недомовленості так, що реклама: “Давайте, візьмемось за руки” нікому не буде мішати, окрім тих, хто хоче дізнатися сенс китайської стіни із допельгангерів і його смисловий вплив на фільм.
Прекрасна музика, повільна камера, яка вміло розтягує задоволення фільмом, й майстерні актори, які відіграють на максимумі можливостей показують справжнє шоу, яке мій свій стиль і характер. У фільмі відчувається нотка ідентичності й розуміння власної унікальності, яка робить його, у якомусь сенсі, великим. Особливо вражають очі Лупіти Ніонго, яка отримала цього року всі похвали критиків. Професіональне поєднання монтажу, задуму режисера й, у першу чергу, музики, яка міцним контрастом налягає на свідомість глядача, робить із фінальної сцени, яку із легкістю можна назвати примітивізмом бойових постановок, справжнім блокбастером, даруючи насолоду нейронним зв’язкам нашого мозку.
Фільм являється уособленням великої кількості ідей і тем, що не піддаються простому трактуванню, для чого треба час проведений в осмислені всіх алюзіях поміщених режисером, проте, якщо намагатись не задавати багато питань й зберегти логічну послідовність подій, від фільму можна отримати задоволення, принаймні тому, що він знятий із розумінням своєї справи. Сюжет у фільму повністю працює на символи, проте це не заважає насолоджуватися вибухами й вбивствами своїх двійників, незалежно від того, що це значить… Чисто…

Ми – фільм американського режисера Джордана Піла, який за свій дебют отримав Оскар у категорії найкращий сценарій.
Ми – це друга картина режисера, проте, у якійсь мірі, його вже можна назвати майстром кіно. У самій професії він доволі давно: актор,…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью
Жека Никитин 28.03.2019 15:05

Режисер и сценарист Джордан Пил до этого снял офигенный триллер "Прочь", который мне нормально так понравился - на тот момент это было ново, со схожим сценарием в том году даже вышла одна из серий Черного Зеркала про подсадку одного сознания…

Режисер и сценарист Джордан Пил до этого снял офигенный триллер "Прочь", который мне нормально так понравился - на тот момент это было ново, со схожим сценарием в том году даже вышла одна из серий Черного Зеркала про подсадку одного сознания к другому. Соответственно ожидал что-то подобное, качественное и цепкое.

В целом - не плохо. Чуть затянуто, не так страшно, как хотелось бы, но и не переборщили с сердцехватательными моментами - выдержали хорошо. Некоторые моменты были очень яркими и красочными. Актеры сыграли хорошо. Хочется выделить из всех именно Люпита Нионго, которая после Оскара за "12 лет рабства" в 2014 году, продолжает далее держать планку и фильм "Мы", хоть и не так высок, но и к явным неудачам в карьере точно не отнести - среднячок для фильмографии. Не до конца было понятно - кто они (проекции) такие и откуда взялись, до разгадки и сути в течении фильма не дойтете - тут явный недечет сценария.

Есть над чем задуматься после просмотра, рефлексия и все-такое. Фильм на 1 раз. В кинотеатр стоит идти ради нескольких реально красочных моментов и просто скоротать время. Хорошего всем просмотра!

Режисер и сценарист Джордан Пил до этого снял офигенный триллер "Прочь", который мне нормально так понравился - на тот момент это было ново, со схожим сценарием в том году даже вышла одна из серий Черного Зеркала про подсадку одного сознания…

+4 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Мы

Кадры к фильму

всего - 6

Отзывы о фильме Мы

всего - 19
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Бред полнейший!

ответить

мне по началу было реально страшно, аж мороз по спине когда напряженные моменты. но конец так себе(

ответить

Концовка - лучшее, что было в этой истории...

ответить

Тупейший бессмысленный бред. Не тратьте свое время.

ответить

Эй, а чего у этого фильма такой низкий рейтинг? Вы чего? 5,9 - разве это заслуживает данный фильм? Господи, вот уж действительно, что расисты...

ответить

я подобного рода бреда давно не видела, весь фильм ты порываешься уйти, но всё же думаешь может сейчас станет понятно почему зрителя заставляют скучать вот уже так долго, но нет... ничего не происходит! Ставлю 1 с минусом! Даже Люпита не спасла этотфильм!

ответить

Расист

ответить

Maks Shark Скорей твой комментарий подошел бы про тех, кому не понравилась "Черная Пантера".))) (безпроигрышная формула Марвел, лол)

ответить

Ну там вообще изичайши

ответить

Этот фильм можно сравнивать с фильмом Прочь. И да, во всех трех фильмах темнокожих героев - большинство, и это их объединяет.

ответить

Janet Saliy Господи, да чего истерично то так, а?) Фильм как фильм. Джордан Пил. И будет пить.))) P. S. Идея действительно свежая, и поставлено вполне себе.

ответить

Не страшный совсем,но развязка неожиданная....а значит разок глянуть можно

ответить

Кстати, играет главную роль Люпита Нионго - оскароносная актриса.

ответить

Интересно, а что не понятно? Для своего жанра фильм отличный, свежая идея, не избитый сюжет, хорошо использованные приемы жанра и, солидарна с Сашей Харьков, отличные черные шутки. Короче, кто хочет и посмеяться и "поужасаться" - вам сюда)

ответить

Я и не говорю, что фильм плохой. Но после него мне нужно было час посидеть на западном ютубе, чтобы все догнать

ответить

Не поняла, что было непонятного))

ответить

*** не понятно, но очень интересно.

ответить

Просто бомба!Действительно новая интересная история.Есть напряженные моменты, и так же угарные шутки.Вообщем идти 100%

ответить
Смотрите также
The Assent Код "Красный" Проклятый дом
триллер, ужасы star 1,8
триллер, детектив star 7,3
драма, ужасы star 5,0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее