Наверх Наверх

Кто тебе доктор?
Docteur?

7,6 
103 голоса
Оценить:
IMDB 6,6/10

Страна, год: Франция, 2019

Жанр: комедия

Режиссёр: Тристан Сегела

Сценарист: Тристан Сегела, Джим Бирмант

Продюсер: Бруно Наон, Каролин Натаф

Актёры: Мишель Блан, Шанталь Лоби, Лусия Санчес

Премьера в Украине: 16.01.2020

Мировая премьера: 11.12.2019

Продолжительность: 1 ч. 30 мин.PT1H30M

Главный герой - незаменимый семейный врач, сам оказывается в роли больного, но он не может оставить пациентов без медицинской помощи накануне праздников. Он уговаривает простого курьера с Убер посетить пациентов по вызову.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 19.01.2020 22:34

Докто(убе)р
Загалом, французська комедія стала своєрідним напрямом в історії світового кінематографу – і тому на кожному режисерові лежить значна відповідальність. Загалом, вони часто звертаються і до соціальних проблем і колізій, які притаманні розвиненому капіталістичному суспільству в Західній Європі, проте часто…

Докто(убе)р
Загалом, французська комедія стала своєрідним напрямом в історії світового кінематографу – і тому на кожному режисерові лежить значна відповідальність. Загалом, вони часто звертаються і до соціальних проблем і колізій, які притаманні розвиненому капіталістичному суспільству в Західній Європі, проте часто роблять достатньо м‘яко і тактовно. Режисер (разом з Джимом Бірмантом виступив і автором сценарію) Трістан Сегела у комедії «Хто тобі доктор?», представлену в Україні компанією «Своє кіно», через легку іронію змалював важку ніч кур‘єра та лікаря, що опинились в скрутній ситуації.
Отже, черговий доктор столиці Франції Маму Мані на чергуванні зіткнувся з традиційним загостренням болю в спині. Кинути свій пост в машині «лікарняної служби» (яка існує як аналог «швидкої допомоги» при ситуаціях, що не потребують термінової допомоги, проте пов‘язані з раптовими болісними нападами хвороби) він не може, усі його колеги за святковим столом, а сам він повинен спокутувати «проколи» за минулі чергування. Отже, в під‘їзді «на виклику» він зустрічається з кур‘єром Uber eats - Маліком, і вони один одному повинні «підставити плече». Тепер доктор їздить на доставки «морського салату», а кур‘єр повинен зображувати лікаря – консультуючись з професіоналом через навушник смартфону. В цей день вони відвідають квартиру-палац, невеличкі помешкання рядових французів, будуть лікувати і горло, і приймати пологи, рятувати і допомагати в контексті самих різних діагнозів. Ця ніч дасть відповіді на багато питань минулого, і кожен з героїв знайде свій шлях в майбутнє.
Загалом, на відміну від голлівудського кіно, стрічка, хоч і підвищує оберти і загальний драйв, проте не до гротескного рівня. Автори, навпаки, хотіли показати важку і рутинну працю, часто невдячну, - і це їм вдалось. Ми бачимо «наскрізні» червоні нитки – як наприклад, образ жінки Рози, в якої зустрілись герої, або, наприклад, чоловіка що не впізнавав Маліка-кур‘єра в образі Маліка-доктора. Гумор картини м‘який, автори дистанціювались від фізіологічного напряму, без епатажу, місто «зводить-розводить» персонажів, і саме так ми уявляємо, як багато людей стоять за нашими повсякденними буднями. Настрій картини передається і через ненав‘язливо плавну операторську робот, проте головним чином – через багатство персонажів і локацій.
Гра акторів. Думаю, виконавцям головних ролей лікаря і кур‘єра Мішеля Блана та Хакіма Джемілі відповідно, довелось докласти багато зусиль, щоб зіграти таких щирих і в чомусь наївних персонажів. Вони не намагаються звертатись до глядача, вони просто живуть життям нічного Парижу, а їх суперечки згладжує жіночий персонаж – Роза (її зіграла Солен Ріжо). Так, картина багата на різноманітні типажі другого плану, вони одночасно розвіюють «приторно-романтичний» образ Парижу, і додають стрічці реалістичності.
У підсумку маємо стрічку, яка більш, ніж вдалась, проте це комедія створена не в плані «веселої оперети», а «посмішки через осмислення» - і саме цим зацікавить вдумливого глядача, що хоче відпочити.
Недзельницький Андрій

Докто(убе)р
Загалом, французська комедія стала своєрідним напрямом в історії світового кінематографу – і тому на кожному режисерові лежить значна відповідальність. Загалом, вони часто звертаються і до соціальних проблем і колізій, які притаманні розвиненому капіталістичному суспільству в Західній Європі, проте часто…

+5 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 12

Отзывы о фильме Кто тебе доктор?

всего - 8
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Класна іронічна комедія, для тих, хто любить європейське кіно. Фільм добрий і легкий. Нагадує, що в будь який ситуації треба залишатися людиною.

ответить

Редкостная ерунда, комедия без шуток . Просто добрый фильм, но на столько не интересный сценарий, что через пол часа хотели встать и уйти .

ответить

Каеншно ж без шуток. На украинском язике как раз очень хорошие шутки. Перекладение на наш лад. А то что сценарий не интересний, ето не значить что фильм плохой. Ето просто вам не зашло

ответить

Ерунда! На 4 с большим минусом!

ответить

Ерунда разная бивает. Сказали б что не понравилось

ответить

Приятная комедия, с неплохим сценарием, раскрывающим истинные жизненные ценности французов – по собственной практике: не всегда таких галантных и приятных людей, как принято считать

ответить

Фильм чудесный. Очень рекомендую. Легкий, добрый юмор. Зашел в удовольствие.

ответить

Хорошее, смешное и мило французское кино) Актёры и опеоаторскпя работа прекрасны!

ответить
Смотрите также
Моя собака Идиот Особенные Короткий метр о любви - 2
комедия star 7,4
драма, комедия star 7,0
драма, комедия star 2,4

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее