Наверх Наверх

Моя собака Идиот
Mon chien Stupide

7,3 
135 голосов
Оценить:
IMDB 6,3/10

Страна, год: Франция, Бельгия, 2019

Жанр: комедия

Режиссёр: Иван Атталь

Сценарист: Иван Атталь, Дин Крэйг ...

Продюсер: Флориан Женете-Морель, Жорж Керн

Анри МохенСесиль МохенЛуиза Бреварт

Актёры: Иван Атталь, Шарлотта Генсбур, Эрик Руф, Паскаль Арбийо, Бен Атталь ...

Премьера в Украине: 13.02.2020

Мировая премьера: 20.08.2019

Продолжительность: 1 ч. 46 мин.PT1H46M

У писателя Анри творческий кризис, он снова в поисках своего вдохновения, а также пытается отыскать потерянное взаимопонимание с женой и уже взрослыми детьми. Однажды он встречает одну задиристую бездомную собаку, с которой внезапно подружился. Из-за собаки он попадает в разные курьезные ситуации и у него появляется возможность начать все заново.

Интересные факты о фильме "Моя собака Идиот":

- Клод Берри хотел адаптировать книгу Джона Фанте двадцатью годами ранее в Соединенных Штатах (Питер Фальк тогда был выбран на главную роль), но, поскольку Берри недостаточно хорошо говорил по-английски, он предложил Ивану Атталу взять эту роль на себя. Но в то время (1985) Аттал вообще не был заинтересован проектом.

- Собака - неаполитанский мастиф.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 13.02.2020 15:42

Небесне і земне…
-Ти зі своєю собакою розмовляєш…
-Вона, принаймні, слухає
Мій пес ідіот, режисер Іван Атталь
Так, будні ламають натхнення. Натхнення самих талановитих розбивається о скелі буденщини, сонети змінюються на рахунки, а кохання – на з’ясування стосунків в родині.…

Небесне і земне…
-Ти зі своєю собакою розмовляєш…
-Вона, принаймні, слухає
Мій пес ідіот, режисер Іван Атталь
Так, будні ламають натхнення. Натхнення самих талановитих розбивається о скелі буденщини, сонети змінюються на рахунки, а кохання – на з’ясування стосунків в родині. З такою ситуацією і зіткнувся талановитий письменник Анрі – в кіноадаптації однойменної книги Джона Фанте «Мій пес ідіот» (Mon chien Stupide), поставлену режисером Іваном Атталем, який написав сценарій і виконав головну роль. Стрічка, вирішена в жанрі мелодраматичної комедії, була представлена компанією Своє кіно, на допрем’єрній вечірці 12 лютого в кінотеатрі «Баттерфляй Космополіт», а в українській прокат вийде з 13 лютого.
Отже, автор бестселера в минулому, а зараз – оточений родиною, яка одночасно вимагає грошей і шматує кпинами, письменник Анрі відчуває творчу кризу. Одного разу до його затишного будинку приходить неаполітанський мастиф, якому дає прізвисько «Ідіот» - і власне його поява стає приводом для цілого ланцюжка подій. Так, для творчої людини він стає істотою, на якого літератор намагається звертати свою увагу, чим викликає «ревнощі» оточуючих. Саме так Анрі знаходить натхнення, і патетична книга «На захід від Рима» перетворюється на «Мій пес ідіот», саме так він прощає і починає розуміти своїх синів – Гаспара, Рафаеля, Ноя та дочку – Полін. Всі вони різні, всі хочуть вирватись з-під батьківського крила, а чоловіку потрібно дати бій, показати свою майстерність перед суперниками.
Так, зразу можна сказати, що «Мій пес ідіот» не належить до традиційного «голлівудсько-комедійного» кіно. Шлях героя аніяк не патетичний, так само автору вдалось передати той, здається, в’язкий глухий кут в який потрапив головний герой, і який знайшов можливість йти далі. Розвиток сюжету відбувається неквапливо, проте дозволяє зануритись у внутрішній світ кожного з персонажів; так само автори відмовились від яскравої кольорової та насиченої музичноїї гами, дозволяючи зконцентруватись на емоційних акцентах, хоч іноді трохи затягнуто. «Родзинкою» можна назвати літературність тексту, і розбирати його на цитати.
Акторська гра вповні відповідає сценарній задумці, тим більше, що головну роль виконав сам режисер та автор сценарію Іван Атталь, його супутницю втілила знаменита Шарлотта Генсбур. Загалом, акторський склад зіграний, і зміг передати доказ існування теореми романтики «від противного»
Щодо висновку. «Мій пес ідіот» є зразком класичного європейського кіно, воно, звісно, припаде до смаку його поціновувачам, а також тим, хто хоче знайти нетривіальну стрічку для перегляду, а також знайти щось нове.
Недзельницький Андрій

Небесне і земне…
-Ти зі своєю собакою розмовляєш…
-Вона, принаймні, слухає
Мій пес ідіот, режисер Іван Атталь
Так, будні ламають натхнення. Натхнення самих талановитих розбивається о скелі буденщини, сонети змінюються на рахунки, а кохання – на з’ясування стосунків в родині.…

+6 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 12

Отзывы о фильме Моя собака Идиот

всего - 7
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Скучно, но глубоко!

ответить

Хороший фильм, понравился!

ответить

Когда мы пришли на премьеру, то очень удивились, что весь зал был забит мами с маленькими детками. Все повелись на трейлер, название фильма и жанр, а в итоге это больше драма, нежели комедия, дети точно фильм не поняли

ответить

Фильм очень интересный, но действительно это не комедия, из комедийного было только то, что пес был неправильной ориентации и бросался на мужчин, но это было в промежутках. Главный акцент был на семейных ценностях и проблемах.

ответить

Це не комедія, це я би сказав сімейна драма , яка показана легко з нонатками комедії. Фільм про неминучу самотність батьків, коли їхні діти стають дорослими, про вічну тургенівську проблему батьків та дітей. Гра акторів чудесна.

ответить

Краще б назвали "Мій пес Дурбес"

ответить

Это не комедия, это просто гениальный фильм о жизни....

ответить
Смотрите также
Пушки Акимбо Особенные Короткий метр о любви - 2
комедия, экшн star 5,8
драма, комедия star 7,0
драма, комедия star 2,4

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее