Закрыть
Наверх Наверх

Горит, горит, горит
Burn Burn Burn

8,0 
44 голоса
Оценить:
IMDB 7,0/10

Страна, год: Великобритания, 2015

Жанр: комедия

Режиссёр: Чания Баттон

Сценарист: Чарли Ковел

Актёры: Лора Кармайкл, Хлои Пирри, Джек Фарзинг

Премьера в Украине: 24.11.2016

Продолжительность: 1 ч. 36 мин.PT1H36M

Гротескное роуд-муви о двух девушках, отправляющихся в путешествие по Англии, чтобы развеять прах своего умершего друга Дэна. Безвременно угасая от рака, он оставляет видеоролики с разъяснениями, в каких уголках страны и почему нужно по частям развеять его прах. 

Рецензии к фильму

всего - 1
Yevhen Sadoviy 26.11.2016 23:14

Назва є фрагментом з творчості Керуака. Доволі неоднозначний фільм, що відповідає своєму жанру (чорної британської комедії). Тут обов'язкові, чи то просто настільки поширені на сьогодні теми онкології та ЛГТБ. В анотації ви вже прочитали, що хлопчина в доволі молодому віці…

Назва є фрагментом з творчості Керуака. Доволі неоднозначний фільм, що відповідає своєму жанру (чорної британської комедії). Тут обов'язкові, чи то просто настільки поширені на сьогодні теми онкології та ЛГТБ. В анотації ви вже прочитали, що хлопчина в доволі молодому віці заповідає аби дві його подруги після його смерті відвідали 4 різні точки Великобританії та розвіяли там частини [його] праху. При досягненні певного конкретного пункту є ще підзавдання. Тут чи там подруги повинні в чомусь зізнатися чи щось сказати чи пригадати.

Неоднозначною є, зокрема, сцена, де одна з подруг робить зізнання, будучи розіп'ятою на хресті. Такий собі сеанс гіпнозу від уже мертвого товариша.

Комедією стрічку можна назвати з натяжкою. Вона розпочинається обіцяюче-комедійно, але потім не дуже тягне смітися, хоча приколи з прахом в кінематографі вже мали місце. В залі було близько 20 глядачів і хіхікнув кілька разів лише один чоловік. Британська іронія тут присутня, хоча не завжди для нас одразу ж вловима.

Суть (спойлерство далі) - померлий, на вигляд і по саркастичній манері розмови (він мовить до героїнь із запису на флешці) скоріше на шарлапая, що покурює травичку, схожий, витягує на чисте повітря та на чисту воду двох начебто звичайних "зальотних" дівчат. Тобто стислий відвідений час йому (звати хлопця Dan) дає можливість усвідомити помилки свого життя і, можливо, спробувати донести свою ідею небайдужим до нього і навпаки подругам. Заодно можна побачити британські ландшафти, переконатися, що не такі вже й консерватори-пуритани ті англійці.

Одну лише віддалено знайому акторку побачив - Sally Phillips (з "Бріджит Джонсів"). Здорово, коли за артистами на сцені нема шлейфу попередніх зіграних персонажів. Одна з двох головних героїнь нав'язливо ззовні нагадувала Alanis Morissette. Десь її роками не видно-нечутно.

Поставив аж 8 балів за оригінальність.

Назва є фрагментом з творчості Керуака. Доволі неоднозначний фільм, що відповідає своєму жанру (чорної британської комедії). Тут обов'язкові, чи то просто настільки поширені на сьогодні теми онкології та ЛГТБ. В анотації ви вже прочитали, що хлопчина в доволі молодому віці…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 6

Отзывы о фильме Горит, горит, горит

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Гнездо горлицы Привет из Фукусимы Метаморфозис
драма star 7,3
драма star 9,0
драма star 0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее