Закрыть
Наверх Наверх

Кролик Петрик
Peter Rabbit

8,3 
355 голосов
Оценить:
IMDB 6,5/10

Страна, год: Австралия, США, Великобритания, 2018

Жанр: комедия, приключения, фэнтези, семейный

Режиссёр: Уилл Глак

Сценарист: Уилл Глак, Роб Либер

Продюсер: Уилл Глак, Зарех Налбандян

Актёры: Элизабет Дебики, Марго Робби, Донал Глисон, Дэйзи Ридли, Роуз Бирн ...

Премьера в Украине: 22.03.2018

Мировая премьера: 09.02.2018

Бюджет, $: 50 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 30 162 139

Мировые кассовые сборы, $: 351 266 433

Продолжительность: 1 ч. 35 мин.PT1H35M

На небольшой ферме в Озерном краю творится переполох. Живущие на самой ферме и поблизости от нее звери озабочены тем, что фермой завладел новый хозяин — Томас МакГрегор. Молодой человек объявил беспощадную борьбу с грызунами, облюбовавшими грядки с морковью. Но животные тоже не собираются сдаваться. Проворный кролик Петрик и его товарищи объявляют войну новому хозаяину.

Интересные факты о мультфильме "Кролик Питер":

- Мультфильм основан на рассказах и повестях писательницы Беатрис Поттер.

- Писательнице Беатрис Поттер посвящен фильм "Мисс Поттер", главную роль в котором исполнила Рене Зеллвегер.

- Это третья совместная работа Донала Глисона и Марго Робби после фильмов "Бойфренд из будущего" (2013) и "Прощай, Кристофер Робин" 2017-го.

- Донал Глисон ранее играл вместе с Дэйзи Ридли в двух эпизодах "Звездных войн" — "Пробуждении силы" (2015) и "Последних джедаях" (2017).

- Картина стала шестым анимационным проектом в фильмографии Джеймса Кордена после "Груффало" (2009), "Планеты 51" (2009), "Дочурки Груффало" (2011), "Троллей" (2016) и "Эмоджи Фильма" (2017).

- Изначально роль мистера МакГрегора должна была достаться Сэму Нилу, однако он оказался занят на съемках фильма "Тор: Рагнарёк" (2017).

- В киноработе совмещены реальные съемки и анимация.

- Съемки проходили в Озерном краю в Британии, в тех самых краях, где в начале ХХ века Беатрис писала книги о кролике Питере.

Рецензии к фильму

всего - 4
Владислав Синицин 16.06.2018 12:44

Анімований фільм спільного виробництва Великобританії, Австралії та США знятий за мотивами знаменитої серії дитячих казок, написаних англійською письменницею Беатріс Поттер більш ніж сто років тому. Оригінальну розповідь про "Кролика Петрика" трохи змінили, як і в усіх екранізаціях казок. Режисером став…

Анімований фільм спільного виробництва Великобританії, Австралії та США знятий за мотивами знаменитої серії дитячих казок, написаних англійською письменницею Беатріс Поттер більш ніж сто років тому. Оригінальну розповідь про "Кролика Петрика" трохи змінили, як і в усіх екранізаціях казок. Режисером став Уілл Глак.

Зав'язкою у фільмі стає конфлікт між Петриком - пухнастим спритним кроликом, який живе зі своєю сім'єю неподалік від ферми, на якій ростуть смачні овочі, та старим містером Макґреґором, який і є власником цієї ферми, та якому дуже не подобається, що кролики постійно крадуть у нього городину. Після нещасного випадку дідусь помирає, а його маєток успадковує племінник, у якого починається справжня війна з кроликами.

У Петрика є молодші сестри Флопсі, Мопсі, Піксі та двоюрідний брат Бенджамін. На початку фільму буде розказана трагічна історія, яка пояснює, чому у кролика така погана поведінка, але ніяк не виправдовує її. У книзі Петрик був добрим бешкетником, а у фільмі він демонструє такі риси як заздрість, підлість, злість, а співчуття проступає тільки іноді.

Родичі Петрика такі ж непосидючі хулігани, які вважають, що будь-яка їхня витівка залишиться без покарання. Проте, на відміну від головного героя, їхній характер практично не розвивається. В більшості випадків сестри беззаперечно погоджуються зі своїм братом, а сперечаються тільки між собою. Більшу самостійність характеру показує Бенджамін, який всяко намагається відговорити Петрика від його пустотливих та не дуже намірів. У нашої сімейки також багато друзів: буркотлива качка, хазяйновита їжачиха, яка постійно щось готує, та трохи безмозглий півень, який радується кожному дню та кричить про це на всю ферму.

Аніматори добре постаралися над графікою. Шубки головних героїв пропрацьовані до найменших деталей, а шерсть коливається від вітру в тому ж напрямку, що й рослини на городі та трава. В результаті вдалося отримати дуже ралістичну картинку, що, правда, не заважає їй залишатися привабливою та милою.

Крім пухнастих героїв у фільмі також присутні живі актори. Злого, на перший погляд, фермера зіграв відомий новозеландський актор Сем Нілл. Його персонаж кожен ранок просинається завдяки тому самому півню, працює весь день і цілком нормально, що він не хоче, аби його урожай дістався диким звірям.

Важливою сюжетною лінією є кохання між молодим Макґреґором, якого зіграв ірландський актор Донан Гліссон, та його новою сусідкою Беатрис, роль якої дісталася Роуз Бірн. Юнак зовсім не збирався надовго залишатися на фермі. Йому вона була потрібна тільки на продаж, щоб за виручені кошти відкрити магазин іграшок. Герой сприймає кроликів як перепону на шляху отримання грошей. І він точно не такий злий, як може спочатку здатися, адже він всього лише хоче позбутися самотності та стати щасливим.

Щитом між людиною та наглими тваринками виступає вже відома нам Беатрис. Це проста та мрійлива дівчина, яка шукає натхнення в природі для своїх малюнків. Останні в неї виходять, м'яко кажучи, не ідеально, але це не заважає її отримувати задоволення від малювання. Зате дівчина має чисту, добру душу та щиро вірить, що кролики можуть говорити. Пухнасті герої в не меншому захваті від Беатрис, тому коли Петрик бачить, що вона починає дружити з Беатрис, зважується на підлості.

"Кролик Петрик" залишив у мене не однозначні емоції. З одного боку є миле створіння, яке просто хоче жити в своє задоволення. А з іншого - люди, яким він заважає жити. І чим більше розростається цей конфлікт, тим більше видно, що за пухнастою шубкою не той добрий та співчутливий герой, якого очікуєш побачити в дитячій казці. У фільмі явно виражена ідея помсти, хоча і замаскована під безпосередність та бешкетництво кроликів. У будь-якому разі, ні Макґреґор, ні Петрик не праві по-своєму, але на чий бік стануть глядачі, вирішувати безпосередньо їм.

Анімований фільм спільного виробництва Великобританії, Австралії та США знятий за мотивами знаменитої серії дитячих казок, написаних англійською письменницею Беатріс Поттер більш ніж сто років тому. Оригінальну розповідь про "Кролика Петрика" трохи змінили, як і в усіх екранізаціях казок. Режисером став…

+0 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью
Мария 03.04.2018 13:48

"Кролик Петрик": пушистая семейка на большом экране!

Комедийный анимированный фильм "Кролик Петрик", основан по серии книг Беатрис Поттер.

В колоритном месте, под огромной мохнатой елью, обитает очаровательный кролик Петрик и его пушистая семейка. С этими ребятами нет практически никаких хлопот,…

"Кролик Петрик": пушистая семейка на большом экране!

Комедийный анимированный фильм "Кролик Петрик", основан по серии книг Беатрис Поттер.

В колоритном месте, под огромной мохнатой елью, обитает очаровательный кролик Петрик и его пушистая семейка. С этими ребятами нет практически никаких хлопот, ведь они дружелюбные, приветливые, пушистые-милахи. Но лишь тогда - если с ними подружиться.

Заклятый враг кроликов безжалостный, старик МакГрегор. Фермер вовсе не рад тому, что его огород разоряют какие-то зверьки и мечтает о расправе с ними. И тогда Петрик принимает решение дать отпор злому фермеру...

Когда старик умирает от сердечного приступа, кролики принимают решение, что больше никто и никогда не помешает им рвать помидоры и копать морковку. Но веселье пушистиков оказывается преждевременным. Владения переходят по наследству к молодому Томасу МакГрегору. Так на ферме появляется новый хозяин, и тут происходит самое интересное!

Молодой фермер объявляет войну грызунам на своих владениях, но пушистики просто так не сдаются.
Бесстрашный кролик Петрик постоянно оказывается в центре событий. Захватывающее противостояние, развивается как в настоящем боевике, с применением электричества и взрывателя...

Звериная команда хулиганит не на шутку и с успехом развлечет даже самого заскучавшего зрителя.

В этом фильме присутствует любовь и ревность, утрата и расставание, обман и разочарование.

Как и положено сказке, она с хорошим концом: юного зрителя ждет счастливое примирение и веселые приключения неугомонных кроликов, которым наконец разрешат вдоволь насладится овощами из сада.

Зверьков для "Кролика Петрика" нарисовала студия компьютерной графики Sony Pictures Animation, и зверята получились прекрасно. Они очень забавны и убедительны. Смотреть на них одно удовольствие.

За кадром не узнать украинских звезд дубляжа: Евгения Кошевого, Оли Цибульской, Ирмы Витовской.

Веселый мультик об бесстрашных приключениях кролика Петрика. Интересный, захватывающий очень красочный пронизанный веселыми треками. "Кролик Петрик" не даст вам скучать!

"Кролик Петрик": пушистая семейка на большом экране!

Комедийный анимированный фильм "Кролик Петрик", основан по серии книг Беатрис Поттер.

В колоритном месте, под огромной мохнатой елью, обитает очаровательный кролик Петрик и его пушистая семейка. С этими ребятами нет практически никаких хлопот,…

+3 / -2
Рецензия была полезной?
Читать полностью
Оксана Чередник 28.03.2018 17:29

Дивилися усією родиною. Діти (7 та 10) були в захваті. А ми в шоці, дуже шкодую, що пішли.
1. Брати поп-корн рекомендую лише тим, в кого немає проблем зі шлунком. Перший вибрик «гумора» - головний герой-людина пробує на смак воду…

Дивилися усією родиною. Діти (7 та 10) були в захваті. А ми в шоці, дуже шкодую, що пішли.
1. Брати поп-корн рекомендую лише тим, в кого немає проблем зі шлунком. Перший вибрик «гумора» - головний герой-людина пробує на смак воду в унітазі через соломинку, щоб досягнути підвищення по службі. Ця дія на додачу обговорюється його колегами (це для тих глядачів, хто раптом не вкурив, про що мова).
2. Трохи пізніше головний герой-кролик доводить до інфаркту далекого родича головного-героя людини і пробує лапою повіки його широко відкритих мертвих очей (якщо вам подобається, коли ваша дитина сміється з такої сцени – йдіть, якщо шокує, подумайте тричі).
3. Для дорослих мульт відверто нудний. Дітям дуже смішно як головний-герой кролик та головний герой людина цілісінький фільм прагнуть убити один одного: б’ють струмом, підривають, застосовують алергени та інше - усе це показується як щось надзвичайно комічне. Переважна більшість дорослих від цих сцен задоволень не отримає. Сюжет сам по собі абсолютно нецікавий, бо все зрозуміло з першої сцени. Гідних жартів мало. Більшість на рівні як хто впав. Жарт з півнем повторюється декілька разів, що не додає йому шарму.
4. Коли я спитала малих, що їм, власне, сподобалося. Старший із щирим захопленням вигукнув: «Це найсмішніший мультфільм з тих, що я бачив!!!» Я спитала, а що найбільше сподобалося: «Як кролик засунув діду в попу морквину! Такого ще ніде не показували! А як звірі знущалися над людьми – це було так класно!» Далі питаю: «А тобі сподобалося, як вони помирилися?». «Ні, тоді вже пішла така нудота, тільки в кінці було цікаво, коли звірі струмом вигнали людей з будинку. Люди так верещали!». Якщо, коли ви таке почуєте, вам не захочеться засунути авторам мульту морквину в дупу, – йдіть і дивіться.
Мені не подобається, коли експлуатуються особливості дитячої психіки. Діти радіють, коли менший виявляється сильнішим за більшого, молодший сильнішим та кмітливішим за старшого, оскільки асоціюють себе з меншим, молодшим і слабшим.
Діти звикли, що в реальному житті недозволено брати чуже (як це роблять кролики), ображати старших і знущатися над ними, а у мультфільмі показано, що це круто. Наскільки я розумію, дітям приємно зламати заборону хоча б у віртуальній реальності.
Це не перший і не єдиний такий мульт. Але інші не такі жорстокі. Адже тут смерть показана такою як вона є. Деякі герої дійсно помирають. Я не скажу, що цей мульт такий вже шкідливий (врешті решт найголовнішим є батьківське виховання і якщо мій син так реагує, то можливо в цьому є якась і моя провина). Але мульт в цілому викликає неприємне почуття, а ніякої особливої користі від нього я не бачу.
З плюсів: милі тваринки, бездоганна гра героїв-людей, прекрасні краєвиди Лондона. Все це – три бали. І два бали за щирий сміх моїх дітей, чим би він не був викликаний. Хлопчик і дівчинка, різного віку, різних характерів – сподобалося обом.
Отже 5 з 10.
Рекомендую/не рекомендую: на розсуд батьків.

Дивилися усією родиною. Діти (7 та 10) були в захваті. А ми в шоці, дуже шкодую, що пішли.
1. Брати поп-корн рекомендую лише тим, в кого немає проблем зі шлунком. Перший вибрик «гумора» - головний герой-людина пробує на смак воду…

+7 / -5
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Кролик Петрик

Кадры к фильму

всего - 25

Отзывы о фильме Кролик Петрик

всего - 39
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

ответить

ответить

Класнный, веселый фильм с мультяшными героями

ответить

странно все пишут что плохо а насамом деле круто

ответить

ответить

Не рекомендую. Скучно, затянуто, для ребенка непонятно (ребенку 5 лет)

ответить

ответить

Не рекомендую, Категорически!!!! 99% Агрессии и 1% морали и то которая нивелируется потому что в конце фильма на эту мораль наплевали, дети не умеют анализировать, они как губки впитуют любую информацию.

ответить

Для чого Ви таке пишете. Гарний смішний мультфільм, звідки у Вам стільки злосі??((((

ответить

ответить

cмешно обалдеть смотреть класно

ответить
Смотрите также
Ледяное сердце II Банда котиков Астероиды!
комедия, мультфильм, приключения, семейный, анимация star 8,7
мультфильм, семейный star 6,2
мультфильм star 6,4

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее