Закрыть
Наверх Наверх

Кошмарный директор или школа №5
Кошмарний директор або школа №5

8,2 
307 голосов
Оценить:

Страна, год: Украина, 2019

Жанр: комедия

Режиссёр: Мила Погребиская

Сценарист: Татьяна Гнедаш, Саша Ткаченко ...

Продюсер: Татьяна Гнедаш, Саша Ткаченко ...

Премьера в Украине: 31.10.2019

Продолжительность: 1 ч. 55 мин.PT1H55M

Главный герой - замначальник колонии Леонид Прыгунов, переживает сложный период в своей жизни. Леонида уволили с работы и от него ушла жена. Чтобы восстановиться в должности, главный герой должен несколько месяцев поработать директором проблемной школы в его родном городе. Леонид соглашается на новую должность...

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 31.10.2019 11:12

Недитячі пристрасті школи №5
Так, можна в котрий раз зазначити, що українське кіно стало певним викликом. В той час, як «програмні» стрічки знімаються за підтримки Держкіно, сам факт розвитку кінематографу став викликом для творчих людей, які реалізовують амбітні проекти. Одним…

Недитячі пристрасті школи №5
Так, можна в котрий раз зазначити, що українське кіно стало певним викликом. В той час, як «програмні» стрічки знімаються за підтримки Держкіно, сам факт розвитку кінематографу став викликом для творчих людей, які реалізовують амбітні проекти. Одним з таких прикладів можна назвати стрічку «Кошмарний директор або школа №5» режисерки Міли Погребиської, допрем’єрний показ-вечірка якої відбувся в київському кінотеатрі мережі СінемаСіті, - за участю акторів і натхненників створення.
Власне, сюжет стрічки може здатись досить класичним (згадаймо, наприклад, німецьку трилогію «Ульотний препод» Бори Дагтекін) – в «проблемну» школу приїжджає новий директор. Шансів змінити в «новачка» Леоніда Пригунова не так багато, проте він приступає до справ з ентузіазмом – і в цьому йому допоможе досвід, набутий на посаді замначальника колонії. Так, йому прийдеться зустрітись і з інтригами завуча, Алли Борисівни, і заохотити дітей до навчання, а вчителів – мотивувати до цікавого викладання. Ще більше важким завданням стане повернути втрачене в юності кохання, збалансувати відносини між учнями, а також зустрітись з примарами минулого і бандитами.
Власне, величезним плюсом стрічки можна назвати той факт, що стрічка знята про «реальну» школу зараз – так, у неблагополучному районі, в період, коли цінності дітей тут не належать освітньому процесу. Проте і тут є любовні трикутники, бажання і амбіції, конфлікту підступу і честі- автори показали це через призму деякої награності, молодіжного оптимізму. Мабуть, той факт, що стрічка знімалась не за державні кошти, - підтримку надав телевізійний «Новий канал» - зумовило той факт, що фільм вийшов, на відміну від переважної кількості українських стрічок – саме розкутим від «театральності» і безпосереднім. Такою виявився і сценарій, і гра акторів, і власне «натуральні» локації – «школу» зіграла сама «школа», а сцени в дитячій колонії – втілені в справжній колонії. Ця стрічка звільнена від загальної «космополітичності» - скоріше, вона розкриває спільні тенденції для пострадянського суспільства вцілому: як проблеми, так і вподобання молоді, які лежать поза ідеологічними штампами – ілюстровану актуальнми «молодіжними» музичними інтонаціями.
Звісно, згадаємо про гру акторів. Головну роль Леоніда Пригунова виконав Сергій Фролов, знайомий глядачу по «Таємному щоденнику Симона Петлюри» і ролям в телесеріалах. Можна зізнатись, що «кошмарний директор» в його виконанні – не затиснутий в ряд умовностей і кліше, образ: він може постояти за себе і на особистому фронті, і фронті школи, як бути героїчним, так і просто «наклюкатись». Свобода дій відчувається і у виконавців інших планів, у стрічці зіграло багато молодих акторів, і ряд вже досвідчених, як Даша Астаф’єва та Віктор Павлік в епізодах. Дуже цікавий образ завуча Алли Борисівни – антагоніста головного героя, у виконанні акторки Оксани Сташенко, - жінки, що не хоче залишити фактичну владу над «шкільним королівством».
Як певний підсумок. Саме головне, що «Кошмарний директор або школа №5» вийшов, як самобутня і дуже щира стрічка, актуальна для підліткової аудиторії і зможе зацікавити дорослого глядача – що демонструє і радощі молодості та ціну помилки, випромінює оптимізм та ілюстрована щирим гумором.
Недзельницький Андрій

Недитячі пристрасті школи №5
Так, можна в котрий раз зазначити, що українське кіно стало певним викликом. В той час, як «програмні» стрічки знімаються за підтримки Держкіно, сам факт розвитку кінематографу став викликом для творчих людей, які реалізовують амбітні проекти. Одним…

+7 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 1

Отзывы о фильме Кошмарный директор или школа №5

всего - 8
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Трейлер непоганий. Потрібно підтримати українського виробника. Але напевно в режимі домашнього перегляду

ответить

Хорошее семейное кино. Рекомендую?

ответить

Очень классный и позитивный фильм . Всем советую !!! Приходите не пожелтеете !!!!!

ответить

Я лично, "не пожалел", да так, что ... В общем, лучше бы не снимали!

ответить

Хороший фильм) вызывает искренние эмоции радости и умиления. Спасибо съёмочной группе и всей команде за хорошее настроение

ответить

Фильм очень понравился. Интересный, смотрится легко. Рекомендую.

ответить

"Очень понравился", ибо ничего другого не снимают. Даже российский фильм "Крыша" (хоть и другого жанра) на порядок выше. А о "Республике ШКИД" я вообще молчу. Да, ретро, но смотреть очень интересно.

ответить

Наивный фильм - верните гроши!!! Ладно оставьте только для Астафьевой!

ответить
Смотрите также
Фабрика грёз Дух ведьмы Джекси
драма, комедия star 5,8
триллер, ужасы, мистика star 6,7
комедия star 7,2

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее