Закрыть
Наверх Наверх

Джекси
Jexi

7,2 
93 голоса
Оценить:
IMDB 6,1/10

Страна, год: США, 2019

Жанр: комедия

Режиссёр: Джон Лукас, Скотт Мур

Сценарист: Джон Лукас, Скотт Мур

Продюсер: Сюзанн Тодд, Марк Камине

ФилДжексибосс ФилаКейт Финнеган

Актёры: Адам Дивайн, Роуз Бирн, Майкл Пенья, Александра Шипп, Джастин Хартли ...

Премьера в Украине: 10.10.2019

Мировая премьера: 10.10.2019

Кассовые сборы в Украине, грн.: 3 630 423

Мировые кассовые сборы, $: 5 862 353

Продолжительность: 1 ч. 26 мин.PT1H26M

История о том, что может произойти, когда смартфон с каждым днем начинает все больше и больше подчинять разум своего владельца и красть драгоценное время.

Интересные факты о фильме "Джекси":

- Изначально фильм должен был называться "Лекси" (Lexi), однако возникли юридические проблемы с получением этого названия. Итак, в первый день съемок Адам Девайн просто предложил поменять букву "L" в "Лекси" на букву "J", и так родилось имя "Джекси"(Jexi).

- Фильм был снят под рабочим названием "Телефон".

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 12.10.2019 23:28

Життя в смартфоні
Важко зробити життя кращим,
Особливо коли ти – придурок
(Джексі)
Так, наше життя все більше залежить від гаджетів – вони прокладають нам шлях, заповнюють дозвілля, допомагають і відволікають в робочий час, ми розраховуємось через мобільні додатки. Це…

Життя в смартфоні
Важко зробити життя кращим,
Особливо коли ти – придурок
(Джексі)
Так, наше життя все більше залежить від гаджетів – вони прокладають нам шлях, заповнюють дозвілля, допомагають і відволікають в робочий час, ми розраховуємось через мобільні додатки. Це майже ідеальний світ інтровертів – проте режисери і сценаристи в одному обличчі Джон Лукас та Скотт Мур вирішили створити свою версію, як «штучний інтелект зі смартфону» змінив життя одного молодого чоловіка подібного складу характеру– у комедійній стрічці «Джексі» (англ. Jexi).
…Філ Томпсон живе в своєму ідеальному світі – ввечері він виставляє оброблені картинки в інстаграм, вдень працює в інтернет-компанії редактором заголовків, мріючи про кар‘єру журналіста, все його життя сконцентровано в екрані телефону. Одного разу, розбивши – буквально – увесь свій світ в друзки, він купляє новий смартфон. Його операційна система – Джексі – бере під контроль усе його життя, цілком. Тепер «вона» змушує проводити дозвілля серед друзів, і дає поштовх познайомитись з власницею крамниці велосипедів. Проте як «жінка», «операційна система» починає ревнувати успіхам і просто – ревнувати - свого підопічного, і Філ повинен зробити свої власні кроки, щоб досягти щастя…
Загалом, хоч стрічка не намагається бути серйозною, на самому початку вона майже ідеально, хоч і кумедно, досліджує світ людини, яка обмежила своє життя екраном девайсів. Останні не спрощують життя – вони його заміняють, власне, для людини яка біжить від свого недосконалого життя. Їм важко визнати, що це лише замінник, тут просто можна поаплодувати яскравому монологу продавчині магазину гаджетів, яка натякає, що залежність від смартфона майже така, як наркотик – хоча «ті самі наркоші хоч іноді виходять на вулицю з реальними друзями». Потім грайливо-іронічний настрій змінюється ліричним, коли герой знаходить подругу – Кейт. Сам сценарій напрочуд легкий, і навіть якщо ви побачите себе у головному герою, то не дуже засмутитесь; звісно, багато сценок виглядає гротескними,і звісно, тільки у кіно мрії збуваються настільки швидко, і взагалі-то скажімо – «дуже казково». Величезний успіх полягає в тому, що автори змогли-таки показати незамінне місце гаджетів в житті людини; доречі, текстові звернення Джексі переписані вбудованими українськими субтитрами, що дозволяє повністю зануритись в атмосферу «єдності і протилежності» людини і операційної системи… Гумор стрічки, як і в багатьох американських, хоч і сміливий, проте саме їх інтонації такі, в яких відчувається м‘яка іронія та симпатія.
Гра акторів. Звісно, даний формат передбачав, що стрічка – це така собі оперета, і акторський склад за тим самим задумом досить «переграє», за задумом, доводячи сценки або до певного фарсу, або ідеалізуючи романтичний настрій. Адам ДеВайн розкрив образ Філа – людини, що змінюється під впливом – «операціної системи-жінки» Джексі і подруги – Кейт (акторка Олександра Шіпп). Кожна з них намагається по своєму повернути до реального життя застряглого у смартфоні чоловіка: перша – інтенсивною терапією «чарівних пенделів», друга – співчуттям та ніжністю. Досить цікава епізодична роль Майкл Пеньї в ролі начальника новинної інтернет-компанії, теж інтроверта в душі, проте при цьому яка вміє згуртувати в команду зовсім різних людей..
Щодо висновку. Так, «Джексі» не претендує на дослідження «гаджет-залежності», проте пропонує ліричну казку «з життя середнього класу», пропонує втекти в іншу – в кінореальність, як, наприклад, затишних крісел кінотеатру київської «СінемаСіті», за сприяння якого і був створений даний матеріал.
Недзельницький Андрій

Життя в смартфоні
Важко зробити життя кращим,
Особливо коли ти – придурок
(Джексі)
Так, наше життя все більше залежить від гаджетів – вони прокладають нам шлях, заповнюють дозвілля, допомагають і відволікають в робочий час, ми розраховуємось через мобільні додатки. Це…

+3 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 18

Отзывы о фильме Джекси

всего - 5
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

o_

ответить

Согласен, по такой классной идее можно было снять комедию позабористее. Но в целом легко и весело - самое то перед рабочей неделей

ответить

С таким сюжетом москали сняли бы шикарную комедию, а америкосы показали полный примитив.

ответить

Ризик померти від сміху відсутній. Якщо нема що робити можна подивитись, але краще цього не робити.

ответить

Настолько пошлых и бредовых фильмов я еще не видел. полное дно американского умопомрачения

ответить
Смотрите также
Фабрика грёз После свадьбы Космический джем 2
драма, комедия star 5,8
драма star 5,1
комедия, боевик, мультфильм, приключения star 0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее