Закрыть
Наверх Наверх

Коррупция
The Corrupted

6,7 
82 голоса
Оценить:
IMDB 5,6/10

Страна, год: Великобритания, 2019

Жанр: триллер, криминал

Режиссёр: Рон Скальпелло

Сценарист: Ник Муркрофт

Продюсер: Эндрю Берг, Ник Бауэр

ЛиамКоннеллиКлиффорд КалленХаммонд

Актёры: Сэм Клафлин, Чарли Мерфи, Тимоти Сполл, Хью Бонневилль, Наоми Аки ...

Премьера в Украине: 04.04.2019

Мировая премьера: 10.05.2019

Продолжительность: 1 ч. 43 мин.PT1H43M

Экс-заключенный Лиам пытается вернуться к жизни и снова заслужить доверие и любовь своей семьи. Он потерял все благодаря местному преступному синдикату, который возглавляет Клиффорд Каллен, имеющий связи в политике, финансах и полиции. Желание Лиама искупить свою вину втягивает его в паутину заговоров, злодеяний и взяточничества.

Интересные факты о фильме "Коррупция":

- Братья Сэм Клафлин и Джо Клафлин играют братьев в киноленте "Коррупция".

- Это вторая киноработа, выпущенная в 2019 году, после "Друзья рыбака" (2019), в которой участвуют как Ноэль Кларк, так и Дэвид Хейман, сценаристом которых выступил Ник Муркрофт.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 05.07.2019 15:56

Місто на крові
Тематика корупції і боротьби з нею актуальне не тільки для України – а і для країн Європи в цілому також. Звісно, там вона не набуває катастрофічних розмірів, проте, крім власне необхідності боротьби з нею, певна увага робиться…

Місто на крові
Тематика корупції і боротьби з нею актуальне не тільки для України – а і для країн Європи в цілому також. Звісно, там вона не набуває катастрофічних розмірів, проте, крім власне необхідності боротьби з нею, певна увага робиться на висвітленні проблеми художніми засобами. В цьому плані і можна розглянути британську кримінальну драму «Корупція» (The Corrupted) режисера Рона Скальпелло – такою художньою ілюстрацією подій навколо будівництв перед Олімпіадою в Лондоні 2012 року, яке стало англійським втіленням цього похмурого явища.
…Сюжет стрічки базується на декількох сюжетних лініях, історіях героїв, що переплітаються одна з одною. Одна з них, наприклад, історія Ліама, котрий вийшов з тюрми на «умовне-дострокове», або Кліффорд Каллен –забудовник і – образно - будівничий системної корупційної схеми в яку втягнуто поліцейське і міське керівництво, курує організовану злочинність, він іде вперед по трупах, це для нього – не питання грошей, а скоріше природна жадібність. Принципове розслідування офіцера поліції Беккета розворушить зміїне кубло, і зведе долі зовсім різних людей у фіналі.
Загалом, величезним плюсом «Корупції» є той факт, що вона не є таким «ідеалістичним» фільмом, якими є більшість продукції Голлівуду. Автори не намагаються вивести ідеальні образи, проте образи фільму – це образи сильних людей, яких рухає вперед або патологічна жадібність, як ось Кліффорда Каллена і його «підопічних», або бажання вижити, - як Ліама, або жага правосуддя – як Бекетта. І глядач відчуває саму природу злочинів, вона не сконцентрована в руках однієї особи, ми бачимо як вона затягує у свої тенета новачків, і знищує навіть своїх – що можуть стати свідками. За допомогою вмілої операторської роботи ми бачимо зміну характерів і подій у динаміці, в розумінні логіки, а не миттєвих «стрибках» сюжету.
Гра акторів. Так, авторам вдалось вдало підібрати акторів і головного, і другого плану – і загалом автори не ставлять акценту на якомусь одному персонажі, даючи переживати драму таких різних доль. Дуже колоритно вийшли такі типажі як Кліффорд Каллен – його зіграв актор Тімоті Сполл, Ліам – у виконанні Сема Клафліна. Перший – великий бос, який сам не цурається брудної роботи, другий – боєць, у житті і на рингу, проте лише затиснутий в скрутні обставини…
Щодо підсумку. Стрічка, хоч і не будучи в принципі революційною, вміє тримати гарячий азарт /– на відміну від затишного залу київського СінемаСіті, за сприяння якого і створений даний огляд/, напругу, динаміку. Вона прийдеться до смаку поціновувачам кримінального кіно, будучи в більшості «безкомпромісним» фільмом – і нехай з корупцією ми зустрінетесь тільки на екрані.
Недзельницький Андрій

Місто на крові
Тематика корупції і боротьби з нею актуальне не тільки для України – а і для країн Європи в цілому також. Звісно, там вона не набуває катастрофічних розмірів, проте, крім власне необхідності боротьби з нею, певна увага робиться…

+4 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 1

Отзывы о фильме Коррупция

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Вулкан Кладбище домашних животных Гоген на Таити. В поисках потерянного рая
драма, комедия star 6,1
ужасы star 7,4
документальный star 5,0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее