Закрыть
Наверх Наверх

Погоня за ураганом
The Hurricane Heist

6,4 
125 голосов
Оценить:
IMDB 5,1/10

Страна, год: США, 2018

Жанр: боевик

Режиссёр: Роб Коэн

Сценарист: Карлос Дэвис, Энтони Финглтон

Продюсер: Карен Элиз Болдуин, Марк Дэймон

УиллКейсиБриз

Актёры: Тоби Кеббелл, Мэгги Грейс, Райан Квантен, Ралф Айнесон, Мелисса Болона ...

Премьера в Украине: 01.03.2018

Мировая премьера: 01.02.2018

Бюджет, $: 35 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 3 353 484

Мировые кассовые сборы, $: 6 115 825

Продолжительность: 1 ч. 42 мин.PT1H42M

Преступники предпринимают попытку ограбления Монетного двора США во время надвигающегося урагана пятой категории.

Интересные факты о фильме "Погоня за ураганом":

- Фильм стал второй совместной работой Тоби Кеббелла и Ральфа Айнесона после мини-сериала "Переписывая Шекспира" (2005).

- Мэгги Грейс и ее коллега по фильму Райан Квантен до этого оба появлялись в сериале "Закон и порядок: специальный корпус" (1999) и работали вместе на фильме Supercon (2017).

- У сценаристов Карлоса Дэвиса и Энтони Финглтона уже есть совместный сценарий – к комедии "Вредный Фред" (1991).

- Основная часть съемок проходила в Болгарии.


Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 01.03.2018 14:45

Стихія пограбування
Фільми про пограбування стали класикою жанру в жанрі бойовику, а іноді і розкриваються у формі драматичного бойовика, в них загалом сформувалась форма та канони, проте вони радували і радують глядачів – як видовищем, і творців – не самим…

Стихія пограбування
Фільми про пограбування стали класикою жанру в жанрі бойовику, а іноді і розкриваються у формі драматичного бойовика, в них загалом сформувалась форма та канони, проте вони радували і радують глядачів – як видовищем, і творців – не самим великим ризиком при виробництві, і часто – непоганими касовими зборами. Загалом, в більшості фільмів оточення виконує формат обрамлення, і оригінальність тут виглядає деяким жестом поваги до глядачів. У випадку стрічки «Погоня за ураганом» режисера Роба Коена в якості «змістовної оправи» був використаний ураган, під підкриттям якого грабіжники намагаються пограбувати грошове сховище, а за сценарій взялась ціла команда - Роб Коен, Карлос Девіс, Ентоні Фінглтон, Джефф Діксон, Скотт Віндхаузер. Дуже цікавою аналогією подібного сюжету можна назвати досить непогану стрічку «Злива» Микаела Саломона, зняту у 1997, де події «мегазлочину» відбуваються під час повені.
Отже, метеоролог Вілл приїжджає у своє рідне містечко, над якім якраз збирається величезний ураган і оцінку якого він намагається дати. В цей же час грабіжники збираються пограбувати федеральне казначейство США, в яке як раз привезли партію списаних грошей аж на 600 мільйонів доларів, проте на заваді їм стає принципова агент Кейсі, яка з самого початку бачить щось неладне і у зламаному подрібнювачу, і підозрілій «техпідтрмці». Звісно, злочинцям легко вдається нейтралізувати цілий загін військових, проте бій їм дає чарівна жінка, ботан-метеоролог, що зразу стає «лицарем без страху і докору», та його брат, звісно колишній військовий - Бріз.
Події відбуваються досить динамічно, автор вводить і прибирає персонажів, розігруючи сюжет протистояння невеличкої групи сміливців з армією головорізів, яка тим більше не може спланувати свої дії у розвиток форс-мажорної ситуації. Дійсно досить видовищні картини урагану, проте з допущеннями, що все грає на руку «гарним парням», і у всьому відчувається рука майстра, хоча у багатьох епізодах і діалогах без якоїсь явного бажання імпровізації.
Акторський склад виглядає вдало підібраним, їм дісталась не досить важка задача розіграти драму протистояння. Тобі Кеббелл (Віктор фон Дум у Фантастичній четвірці 2015-го) втілює образ дещо наївного метеоролога, Райан Квонтен – його брата Бріза, а їх чарівну супутнцю Кейсі зіграла Меггі Грейс. Заагалом, персонажі виглядають досить майстерно підігнаними, проте не досить рельєфними, що відзнчається і у діалогах.
Якщо казати загалом, то ми маємо в даному випадку класичне і якісне втілення класичного сюжету, з класичними його кліше, яке автори зробили, щоб не ускладнювати життя і собі, і глядачу. Стрічка підійде для легкого вечора для невибагливого глядача, яка не потребує особливої уваги, а ідеально підходить для вечора з пивом та попкорном.
Недезльницький Андрій

Стихія пограбування
Фільми про пограбування стали класикою жанру в жанрі бойовику, а іноді і розкриваються у формі драматичного бойовика, в них загалом сформувалась форма та канони, проте вони радували і радують глядачів – як видовищем, і творців – не самим…

+4 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Погоня за ураганом

Кадры к фильму

всего - 13

Отзывы о фильме Погоня за ураганом

всего - 2
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

ответить

Так , ничего особенного, на троечку

ответить
Смотрите также
Чудо-женщина 1984 Форсаж 9 Брейвен
боевик, приключения star 3,5
триллер, боевик, приключения, криминал star 8,4
боевик star 5,9

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее