Закрыть
Наверх Наверх

Брейвен
Braven

5,9 
91 голос
Оценить:
IMDB 6,1/10

Страна, год: Канада, 2018

Жанр: боевик

Режиссёр: Лин Одинг

Сценарист: Майкл Найлон

Продюсер: Молли Хэсселл

Джо БрейвенЛинденСтефани

Актёры: Джейсон Момоа, Гаррет Диллахант, Стивен Лэнг, Занн МаКларнон, Джилл Вагнер ...

Премьера в Украине: 01.02.2018

Мировая премьера: 01.02.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 2 317 634

Продолжительность: 1 ч. 34 мин.PT1H34M

Главный герой – лесник Джо Брейвен – живет в горах на границе США и Канады вместе со своей семьей. Однажды тихую и спокойную жизнь семейства Джо нарушают беглые наркоторговцы, которые хотят укрыться в его доме. 

Интересные факты о фильме "Дикий":

- Кинолента стала режиссерским дебютом профессионального каскадера Лина Одинга, ставившего трюки к фильмам "Темный рыцарь: Возрождение легенды" и "Начало".

- Это продюсерский проект Джейсона Момоа и его компании Pride of Gypsies.

- Съемки фильма "Дикий" проходили в декабре 2015 года в лесах Канады.


Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 25.01.2018 11:15

Війна Брейвена
Взагалі, є такий цілий піджанр бойовику – «не на того напали» - коли злочинці «середньої руки» нападають на «міцного хазяїна» з метою рекету, пограбування, банального бажання «віджати землю». Ми знаємо і комедійне втілення – це все та же…

Війна Брейвена
Взагалі, є такий цілий піджанр бойовику – «не на того напали» - коли злочинці «середньої руки» нападають на «міцного хазяїна» з метою рекету, пограбування, банального бажання «віджати землю». Ми знаємо і комедійне втілення – це все та же чудова стрічка «Один вдома», проте зараз нашою героїнею буде стрічка про Джо Брейвена «Брейвен» режисера Ліна Одинга – хазяїна лісопильні, що через випадок став мішенню наркоторговців.
Власне, сюжет стрічки простий, як п’ять пальців. На кордоні США та Канади веде свою справу з заготівлі лісу Джо Брейвен, - в нього є чарівна дружина, Софі (Джілл Вагнер) і дочка Шарлотта, та вже старіючий батько, Лінден (Стівен Ленг), якого вже турбують проблеми з пам’яттю. Живуть вони міцно і в злагоді, проте небагато – аж ось одного дня в хижці Джо його колега вимушений сховати наркотики, які перевозив нелегально. По нещасливому збігові обставин, наркоторговці та родина Брейвена сходяться в одному пункті, і тому Джо вимушений дати злочинцям бій, а дім перетворити у фортецю.
Отже, як результат ми маємо стрічку, розвиток, основні канони, та драматургію якої, більш менш знайома з американським (і не тільки) масовим кінематографом, людина, може розповісти навіть спросоння. В досить, здавалось, тривалому вступі глядач повинен відчути симпатію до позитивних персонажів, і так само – антипатію – до негативних, - без складних образів та характерів. Потім йде «перший конфлікт», що переходить у справжню війну, потім... Можна продовжити і далі, проте це буде відвертим «спойлер»-злочином, звісно, головним є «виконання». З останнім в стрічці все гаразд – чудові пейзажі Півночі Америки, використання самих різноманітних видів зброї непогана, операторська робота та поєднання основних «інгрідієнтів» у сценарії. Головним чином стрічка «заточена» під виконавця головної ролі Джейсона Момома, який часто дуже «картинно переграє» – проте в харизмі виконавців ролей - а чи позитивних персонажів, а чи їх антагоністів – відмовити теж не можна.
Як висновок. «Брейвен» - це «один з багатьох» фільмів-бойовиків, знятий по самому класичному лекалу, що однозначно зацікавить поціновувачів подібного жанру, і так само підійде для легкого вечора масового глядача, оскільки автори не робили акцент на натуралізмі, а скоріше навпаки. Отже, Джо Брейвен – на стежці війні!
Недзельницький Андрій

Війна Брейвена
Взагалі, є такий цілий піджанр бойовику – «не на того напали» - коли злочинці «середньої руки» нападають на «міцного хазяїна» з метою рекету, пограбування, банального бажання «віджати землю». Ми знаємо і комедійне втілення – це все та же…

+4 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 16

Отзывы о фильме Брейвен

всего - 8
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Повний відстій, шкода часу та грошей

ответить

Саме гірше, шкода часу та грошей

ответить

Хуже фильма я не видела! Не рекомендую

ответить

Гіршого фільму я ще не бачила. Не ходіть на це кіно, бо це просто ***

ответить

Дешевый фильм, но не плохой. На один раз дома посмотреть.

ответить

Отстой. Я на таке кіно ще не ходив(

ответить

кто хочет поржать от души то вам на этот фильм. так снято и такие задумки, что это просто капец. кроме дикого смеха фильм ничего не вызывает)

ответить

соответственно, кто хочет идти на этот фильм как на боевик, то не стоит.

ответить
Смотрите также
Чудо-женщина 1984 Погоня за ураганом Чистое сердце или Киллеры на колесах
боевик, приключения star 3,5
боевик star 6,4
драма, комедия, боевик star 0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее