Закрыть
Наверх Наверх

Брейвен
Braven

5,8 
89 голосов
Оценить:

Страна, год: Канада, 2018

Жанр: боевик

Режиссёр: Лин Одинг

Сценарист: Майкл Найлон

Продюсер: Молли Хэсселл

Джо БрейвенЛинденСтефани

Актёры: Джейсон Момоа, Гаррет Диллахант, Стивен Лэнг, Занн МаКларнон, Джилл Вагнер ...

Премьера в Украине: 01.02.2018

Мировая премьера: 01.02.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 2 317 634

Продолжительность: 1 ч. 34 мин.PT1H34M

Главный герой – лесник Джо Брейвен – живет в горах на границе США и Канады вместе со своей семьей. Однажды тихую и спокойную жизнь семейства Джо нарушают беглые наркоторговцы, которые хотят укрыться в его доме. 

Интересные факты о фильме "Дикий":

- Кинолента стала режиссерским дебютом профессионального каскадера Лина Одинга, ставившего трюки к фильмам "Темный рыцарь: Возрождение легенды" и "Начало".

- Это продюсерский проект Джейсона Момоа и его компании Pride of Gypsies.

- Съемки фильма "Дикий" проходили в декабре 2015 года в лесах Канады.


Рецензии к фильму

всего - 1
AVA
Andrey Nedzelnitsky 25.01.2018 11:15

Війна Брейвена
Взагалі, є такий цілий піджанр бойовику – «не на того напали» - коли злочинці «середньої руки» нападають на «міцного хазяїна» з метою рекету, пограбування, банального бажання «віджати землю». Ми знаємо і комедійне втілення – це все та же…

Війна Брейвена
Взагалі, є такий цілий піджанр бойовику – «не на того напали» - коли злочинці «середньої руки» нападають на «міцного хазяїна» з метою рекету, пограбування, банального бажання «віджати землю». Ми знаємо і комедійне втілення – це все та же чудова стрічка «Один вдома», проте зараз нашою героїнею буде стрічка про Джо Брейвена «Брейвен» режисера Ліна Одинга – хазяїна лісопильні, що через випадок став мішенню наркоторговців.
Власне, сюжет стрічки простий, як п’ять пальців. На кордоні США та Канади веде свою справу з заготівлі лісу Джо Брейвен, - в нього є чарівна дружина, Софі (Джілл Вагнер) і дочка Шарлотта, та вже старіючий батько, Лінден (Стівен Ленг), якого вже турбують проблеми з пам’яттю. Живуть вони міцно і в злагоді, проте небагато – аж ось одного дня в хижці Джо його колега вимушений сховати наркотики, які перевозив нелегально. По нещасливому збігові обставин, наркоторговці та родина Брейвена сходяться в одному пункті, і тому Джо вимушений дати злочинцям бій, а дім перетворити у фортецю.
Отже, як результат ми маємо стрічку, розвиток, основні канони, та драматургію якої, більш менш знайома з американським (і не тільки) масовим кінематографом, людина, може розповісти навіть спросоння. В досить, здавалось, тривалому вступі глядач повинен відчути симпатію до позитивних персонажів, і так само – антипатію – до негативних, - без складних образів та характерів. Потім йде «перший конфлікт», що переходить у справжню війну, потім... Можна продовжити і далі, проте це буде відвертим «спойлер»-злочином, звісно, головним є «виконання». З останнім в стрічці все гаразд – чудові пейзажі Півночі Америки, використання самих різноманітних видів зброї непогана, операторська робота та поєднання основних «інгрідієнтів» у сценарії. Головним чином стрічка «заточена» під виконавця головної ролі Джейсона Момома, який часто дуже «картинно переграє» – проте в харизмі виконавців ролей - а чи позитивних персонажів, а чи їх антагоністів – відмовити теж не можна.
Як висновок. «Брейвен» - це «один з багатьох» фільмів-бойовиків, знятий по самому класичному лекалу, що однозначно зацікавить поціновувачів подібного жанру, і так само підійде для легкого вечора масового глядача, оскільки автори не робили акцент на натуралізмі, а скоріше навпаки. Отже, Джо Брейвен – на стежці війні!
Недзельницький Андрій

Війна Брейвена
Взагалі, є такий цілий піджанр бойовику – «не на того напали» - коли злочинці «середньої руки» нападають на «міцного хазяїна» з метою рекету, пограбування, банального бажання «віджати землю». Ми знаємо і комедійне втілення – це все та же…

+4 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1

Кадры к фильму

всего - 16
Брейвен фильм Брейвен фильм с Джейсон Момоа Джейсон Момоа в фильме Брейвен Гаррет Диллахант в фильме Брейвен Стивен Лэнг в фильме Брейвен лучшый кадр фильма Брейвен смотреть кадр к фильму Брейвен все кадры фильма Брейвен новый кадр к фильму Брейвен интересные моменты фильма Брейвен кадры из Брейвен кадры из фильма Брейвен Брейвен кадры Брейвен картинки фото из Брейвен

Отзывы о фильме Брейвен

всего - 8
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:
AVA

Повний відстій, шкода часу та грошей

ответить
AVA

Саме гірше, шкода часу та грошей

ответить
AVA

Хуже фильма я не видела! Не рекомендую

ответить
AVA

Гіршого фільму я ще не бачила. Не ходіть на це кіно, бо це просто ***

ответить
AVA

Дешевый фильм, но не плохой. На один раз дома посмотреть.

ответить
AVA

Отстой. Я на таке кіно ще не ходив(

ответить
AVA

кто хочет поржать от души то вам на этот фильм. так снято и такие задумки, что это просто капец. кроме дикого смеха фильм ничего не вызывает)

ответить
AVA

соответственно, кто хочет идти на этот фильм как на боевик, то не стоит.

ответить