Закрыть
Наверх Наверх

Голем Лаймхауза
Limehouse Golem

7,3 
69 голосов
Оценить:
IMDB 6,3/10

Страна, год: Великобритания, 2017

Жанр: триллер, фэнтези

Режиссёр: Хуан Карлос Медина

Сценарист: Джейн Голдман, Питер Акройд

Продюсер: Элизабет Карлсен, Джоэнна Лори

Джон КилдэрЛиззи КриДэн ЛеноДядя

Актёры: Билл Найи, Оливия Кук, Дуглас Бут, Эдди Марсан, Мария Вальверде ...

Премьера в Украине: 19.10.2017

Мировая премьера: 10.09.2016

Кассовые сборы в Украине, грн.: 934 300

Продолжительность: 1 ч. 58 мин.PT1H58M

Викторианский Лондон потрясла серия жестоких и загадочных убийств. Жители решают, что только легендарное существо из темных времен - мифический Голем - причастно к преступлениям.

Интересные факты о фильме "Голем Лаймхауз":

- Фильм стал адаптацией криминального романа Питера Экройда "Процесс Элизабет Кри", написанного в 1994 году.

- Кинолента "Лаймхаузский голем" была включена в программу "Специальных показов" на кинофестивале в Торонто-2016.

- На роль в фильме рассматривался Алан Рикман, но из-за болезни он выбыл из проекта. Вскоре актер скончался от рака, а на его роль был приглашен Бил Найи. По словам актера, для него было честью занять это место, так как он всегда с большим восхищением относился к Алану Рикману и его творчеству.

- Для спортивного комментатора Джейка Сэнсона кинолента стала дебютом.

- Среди персонажей романа и фильма есть реальные исторические личности: комик Дан Лено, писатель Джордж Гиссинг и Карл Маркс.

- Съемки фильма проходили в Манчестере и Уэст-Йоркшире. 

- Кинолента посвящена памяти Алана Рикмана, умершего 14 января 2016 года.


Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 23.10.2017 23:36

Театр вбивства.
Вікторіанська епоха для зовнішнього, сучасного спостерігача запам‘яталась небувалим підйомом промислового виробництва, пишнотами англійської аристократії, проте насправді була справжньою боротьбою за виживання більшості для тих, на чиї плечі ліг тягар цих історичних змін – нетрі Лондону, для яких були…

Театр вбивства.
Вікторіанська епоха для зовнішнього, сучасного спостерігача запам‘яталась небувалим підйомом промислового виробництва, пишнотами англійської аристократії, проте насправді була справжньою боротьбою за виживання більшості для тих, на чиї плечі ліг тягар цих історичних змін – нетрі Лондону, для яких були характерні бідність та породжена нею розпуста, лавина злочинів, і жорстокість самої каральної машини. Одну з цих граней, звісно, у завуальованій манері і розглянув режисер Хуан Карлос Медина у своєму фільмі «Голем» («Лаймхаус Голем», англ. The Limehouse Golem).
Отже, десь в нетрях Лондону стається жахливе вбивство родини – а за розслідування береться інспектор Джон Кілдер (Билл Найі). Йому доводиться і розслідувати одночасно отруєння театрального продюсера Джона Крі, в якому підозрюють його дружину Елізабет, роль якої зіграла акторка Олівія Кук. Інспектор знаходить зв‘язок між книгою в бібліотеці та почерком на стіні дому… І йому прийдеться пройти весь шлях, подолавши забобони містян, поринути в театральну тусовку, а серед його підозрюваних буде навіть сам Карл Маркс…
…«Голем» можна назвати таким собі екскурсом у вікторіанську епоху, в формі детективного роману, що разом так чи інакше розкриває анатомію тодішнього Лондону. Інспектор «співставляє» злочин з підозрюваними, він уявляє, як це би зробив кожен, і вкцнці-кінців коло замикається... Фактично, міф про потвору і раціональний підхід головного герою є символічним театральним актом між закінченням епохи забобон і наукової методи криміналістики – як ось, аналіз почерку. Гра-«розслідуванн» в брудному районі переходить у гру на театральних підмостках, між якими часто стирається грань - і разом вони характеризують драматичну гру долі. Власне, це досягається через відточену гру акторів – і – декорації, що характеризують дану епоху.
Отже, даний фільм, наприклад, у введені конкретних історичних персонажів дає нам нотку гротеску, проте разом з тим, дає нам основні точки зламу старої епохи – та приходу нової, оберт машини історії, що зламала долі і жертв, і винуватця злочину… Сам даний фільм все-таки можна вважати масовим кіно, сцени в якому тяжіють більше до трилера, аніж до фільму жахів.
Недзельницькй Андрій

Театр вбивства.
Вікторіанська епоха для зовнішнього, сучасного спостерігача запам‘яталась небувалим підйомом промислового виробництва, пишнотами англійської аристократії, проте насправді була справжньою боротьбою за виживання більшості для тих, на чиї плечі ліг тягар цих історичних змін – нетрі Лондону, для яких були…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 27

Отзывы о фильме Голем Лаймхауза

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
На глубине 6-ти футов Матрица времени Моя девушка - монстр
триллер, драма star 6,8
триллер, фэнтези, детектив star 7,8
фантастика, комедия star 7,0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее