Закрыть
Наверх Наверх

Франц
Frantz

8,1 
31 голос
Оценить:
IMDB 7,5/10

Страна, год: Германия, Франция, 2016

Жанр: мелодрама

Режиссёр: Франсуа Озон

Сценарист: Франсуа Озон

Продюсер: Эрик Альтмайер

Анна

Актёры: Паула Бир, Пьер Нинэ, Эрнст Штёцнер, Мария Грубер, Йохан фон Бюлов ...

Премьера в Украине: 17.11.2016

Мировая премьера: 07.09.2016

Продолжительность: 1 ч. 53 мин.PT1H53M

Главная героиня Анна похоронила своего жениха, погибшего на фронте во Франции. Анна регулярно приходит на кладбище, но однажды у могилы она замечает незнакомца, который изменит всю ее жизнь.

Интересные факты:

- Сценарий фильма написан по пьесе Мориса Ростана, которая была экранизирована в 1932 году Эрнстом Любичем под названием "Недопетая колыбельная".

- Это первый черно-белый фильм Франсуа-Озона и его первый франко-немецкий проект. 

Съемки фильма проходили в Саксонии (Германия) и в Эимутье (Франция) и длились с 25 августа по 17 октября 2015 года. 

- Это первый фильм для немецкой актрисы Паулы Бир, который вышел во Франции. Ранее она снималась во французской киноленте "Дипломатия" (2014), но при монтаже сцены с ее участием были вырезаны.

Рецензии к фильму

всего - 1
Yevhen Sadoviy 24.11.2016 18:47

Фільм спокійний, без різких ривків, змушує думати. Чому з’явився француз, який знав вбитого німця – нареченого головної героїні (Анни)? Лише щойно війна завершилася. Все ще дуже болюче і запальне аби говорити про якесь повне примирення тощо. Режисер тут майстерно показує…

Фільм спокійний, без різких ривків, змушує думати. Чому з’явився француз, який знав вбитого німця – нареченого головної героїні (Анни)? Лише щойно війна завершилася. Все ще дуже болюче і запальне аби говорити про якесь повне примирення тощо. Режисер тут майстерно показує як суспільство починає (точніше не хоче починати) зализувати рани і прощати.

Дуже неоднозначний сюжет. Події, які в ньому розгортаються. Не лише мені здалося, що француз приїхав аби заявити батькам вбитого ворога про якийсь, можливо, камінг-аут. Думалося, що зображення на картині Мане, яку двічі показують, буде реалізоване кимось із персонажів у реальному житті. Припустив, що в готелі на Анну випадуть якісь скелети з шафи. Не можу зрозуміти чи відчуття, які починають «диміти», але не «палати» наприкінці фільму можливі в принципі. Важко логічно це уявити, але все може бути. Місцями здавалося, що прибулий француз якийсь зовсім геть збочений аферист і з’являться елементи трилера, картина піде динамічніше. Переходами з ч\б в колір автор мене не здивував.

Сподобалася гра головної героїні і сама виконавиця ролі - нова 21-річна німкеня Паула Бір. Професійно, правдиво зіграли усі дійові особи дому в Німеччині і, пізніше, французького.
Режисер змушує глядача поставити себе на місце Анни (німкені) та Адріана (француза), на місце батьків, відвідувачів генделиків. Співставити «а що б я відчував? А що зробив би я у такій ситуації?»

Цікаво чи випадково, чи з каверзою Франсуа Озон вбитого і похованого героя-німця назвав саме Францем?
Певні паралелі: «Гудбай, Ленін!» (створення для людини паралельної реальності) та «Нічний портьє» (1974).

Фільм спокійний, без різких ривків, змушує думати. Чому з’явився француз, який знав вбитого німця – нареченого головної героїні (Анни)? Лише щойно війна завершилася. Все ще дуже болюче і запальне аби говорити про якесь повне примирення тощо. Режисер тут майстерно показує…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 21

Отзывы о фильме Франц

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Джульетта Светская жизнь Человек – швейцарский нож
мелодрама star 8,2
драма, комедия, мелодрама star 7,9
драма, комедия, приключения, мелодрама, фэнтези star 7,4

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее