Закрыть
Наверх Наверх

Это чертово сердце
Dieses bescheuerte Herz

6,1 
121 голос
Оценить:
IMDB 7,0/10

Страна, год: Германия, 2017

Жанр: комедия, мелодрама

Режиссёр: Марк Ротемунд

Сценарист: Мэгги Перен

Продюсер: Оливер Бербен, Виола Ягер

Ленни

Актёры: Элиас ЭмБарек, Филип Шварц, Надина Вриц, Уве Пройсс, Лиза Биттер ...

Премьера в Украине: 26.07.2018

Мировая премьера: 21.12.2017

Продолжительность: 1 ч. 44 мин.PT1H44M

Безрассудному подростку отец поручает заботу об одном из своих пациентов. Это парнишка с врожденным пороком сердца. Внезапно взаимоотношения двух совершенно разных подростков перерастают в настоящую дружбу.

Интересные факты о фильме "Это чертово сердце":

- Кинолента "Это чертово сердце" основана на одноименном романа Ларса Аменда и Дэниела Майера, который вышел в свет в 2013 году.

- Работа над съемками велась осенью 2016 года в Берлине и Баварии.

- Композитор Джонни Клаймек написал музыкальное сопровождение к фильму.

Рецензии к фильму

всего - 1
Valentinka Semenyuk 09.08.2018 19:26

Фільм Марка Ротемунда «Це чортове серце» прекрасно пройшовся по людському житті, його справжнім і уявним цінностям. У ньому також добре показано, і при цьому без непотрібного менторства, яке звело б все нанівець, на що дійсно варто витратити це життя, а…

Фільм Марка Ротемунда «Це чортове серце» прекрасно пройшовся по людському житті, його справжнім і уявним цінностям. У ньому також добре показано, і при цьому без непотрібного менторства, яке звело б все нанівець, на що дійсно варто витратити це життя, а повз чого - пройти, навіть не залишивши погляд. Чимала заслуга в тому, що кіно дійсно зачіпає до глибини душі, належить тріо сценаристам - Меггі Перен, Енді Рогенхагену і Деніелу Мейеру. Вони дуже дбайливо обійшлися зі ста хвилинами хронометражу, зумівши приділити однакову увагу всім сторонам цієї людської драми, що вдається в подібних фільмах аж ніяк не завжди. А сторін в фільмі цілих п'ять: 15-річний Девід, що страждає пороком серця і не тільки; мажор Ленні, який витрачає своє життя на вечірки і тусовки; втомлена мати хлопчика, яка стійко несе свою ношу; батько мажора, який спостерігає за розтрачання життя власним сином; і нарешті - спостерігачі з боку - від медсестри в лікарні до мерзотника-сусіда хворого підлітка.
У фільмі є кумедні моменти, але дуже мало навмисних жартів. Автори стрічки явно хотіли, щоб глядачі в залі не сміялися, а розчулювалися наївності Девіда і безпосередності Ленні. Це дуже добре і сентиментальне кіно, в якому потік позитивних флюїдів порушує лише сусід Девіда по дому, який чомусь не любить хлопчика і пакостить йому. Однак Ленні ще в середині картини ставить його на місце, і після цього ніщо не заважає обливати глядачів хвилями душевності. Щоб фільм не був зовсім вже солоденьким і безпроблемним, Ротемунд не перестає нагадувати, що Девід тяжко хворий. Періодичні напади, дихальний апарат, пригорщі таблеток, поїздки в школу на «швидкій допомозі», відвідування лікарні... Девіду не потрібні вороги, щоб зробити його життя драматичним. Навіть простий похід в супермаркет за курткою і футболкою може для нього обернутися сутичкою зі смертю, а закохатися для хлопця - такий же ризик, як для звичайної людини стрибок з парашутом. В цілому стрічці Ротемунда при бажанні можна поставити в провину штампи і кліше. Але, на мій погляд, зайвий раз сказати про головне в житті, нехай навіть знайомими простими словами - дуже важливо і потрібно. І в «Цьому чортовому серці» це вдалося. Про те, що в житті треба не тільки брати, але й віддавати, причому набагато більше. Про те, що потрібно сподіватися і жити, коли навіть у тебе немає впевненості, чи побачиш завтрашній день. Про те, що всім людям потрібно, по суті небагато - співчуття, увага і участь. Так, у Девіда буде список бажань матеріальних. Але насправді йому потрібно, щоб в його житті з'явилася людина, цікава йому і якій буде небайдужий він сам, яка зможе переконати його радіти життю, незважаючи ні на що, і отримувати від нього не тільки страждання, але і радості. Простіше кажучи, Ленні вчиться віддавати, а Девід вчиться брати. Незважаючи на всю зовнішню сюжетну простоту фільму, це безумовно, один з кращих німецьких фільмів року.

Фільм Марка Ротемунда «Це чортове серце» прекрасно пройшовся по людському житті, його справжнім і уявним цінностям. У ньому також добре показано, і при цьому без непотрібного менторства, яке звело б все нанівець, на що дійсно варто витратити це життя, а…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1

Кадры к фильму

всего - 18
Это чертово сердце фильм Это чертово сердце фильм с Элиас ЭмБарек Элиас ЭмБарек в фильме Это чертово сердце  в фильме Это чертово сердце  в фильме Это чертово сердце лучшый кадр фильма Это чертово сердце смотреть кадр к фильму Это чертово сердце все кадры фильма Это чертово сердце новый кадр к фильму Это чертово сердце интересные моменты фильма Это чертово сердце кадры из Это чертово сердце кадры из фильма Это чертово сердце Это чертово сердце кадры Это чертово сердце картинки фото из Это чертово сердце фото из фильма Это чертово сердце фото к фильму Это чертово сердце

Отзывы о фильме Это чертово сердце

всего - 4
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Очень хороший фильм на реальных событиях. перекликается с фильмом "1+1".Добрый, жизненный, поучительный, смешной.

ответить

Класний фільм! Ходила з синами - 10 і 13 років! Сподобався всім!

ответить

крутой фильм

ответить

Очень крутой фильм ! Со смыслом и с шикарной актерской игрой ) Рекомендую ! Тема хоть и тяжёлая , но смеяться можно много , так как очень красиво подают эту тему , сценарий прекрасный.

ответить

Смотрите также

Стубер
Stuber
Горячие Мамки
MILF
Холодная война
Zimna wojna
Не романтично ли это?
Isn't It Romantic
Мектуб, моя любовь
Mektoub, My Love: Canto Uno
Ночная смена
Ночная смена

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее