Закрыть
Наверх Наверх

Дочки-матери
Telle mère, telle fille

5,6 
44 голоса
Оценить:
IMDB 5,1/10

Страна, год: Франция, 2017

Жанр: комедия

Режиссёр: Ноэми Сальо

Сценарист: Ноэми Сальо

Продюсер: Ноэми Сальо

МадоМаркШарлотта

Актёры: Жюльет Бинош, Ламбер Вильсон, Камилль Коттен, Стефи Сельма, Жан-Люк Бидо ...

Премьера в Украине: 13.04.2017

Мировая премьера: 27.03.2017

Кассовые сборы в Украине, грн.: 974 587

Не всегда дети наследуют черты характера родителей. Главные героини – Мадо и ее дочь Аврил – абсолютные противоположности. Мадо не собирается взрослеть и будто бы поменялась ролями со своей 30-летней дочерью. Неожиданно их жизнь принимает новый оборот, когда обе героини узнают о своей беременности. Мадо, переживающая личный кризис, не готова стать бабушкой, тогда как Аврил охватывает паника.

Интересные факты о фильме "Дочки-матери":

- Это третья совместная работа Камилль Коттин с режиссером Ноеми Сальо после фильмов "В первый раз" (2015) и "Идиотка — королева сердец" (2015).

- Саглио уже работала с Максимилиьеном Жоржем-Пико, Ив Сальо-Дрю Тейлор и Чарльзом Жоржем-Пико в ленте "В первый раз" (2015).

- Это вторая совместная работа Жюльет Бинош и ее коллеги по фильму Ламбера Вильсона, ранее они играли вместе в драме "Свидание" (1985).

- Жюльет Бинош и Катерина Жакоб работали вместе в киноленте "Детишки" (1985).

- На английском языке киноработа "Дочки-матери" называется "Baby Bump(S)".

 

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 11.04.2017 16:54

Комедія «цікавих положень»
«Французька комедія» - це поняття стало не тільки назвою карїни-кіновиробника, а і загальною назвою, стандартом, який втілює в себе багатогранність гострого гумору, м’якої іронії, в кожній своїй епосі воно демонструє як і вірність класиці, так і відображає…

Комедія «цікавих положень»
«Французька комедія» - це поняття стало не тільки назвою карїни-кіновиробника, а і загальною назвою, стандартом, який втілює в себе багатогранність гострого гумору, м’якої іронії, в кожній своїй епосі воно демонструє як і вірність класиці, так і відображає сучасні тенденції розвитку суспільства. А зараз розглянемо смачну кіно страву з Франції – фільм жінки-режисера НоемиСальо, яка одночасно виступила сценаристом та продюсером –«Дочки-матері».
Отже, сюжет переповідає історію старанної господині, що сама тягне на собі господарство у невеличкий паризький квартирі, працюючи ведучим «дирижером запахів» у компанії з виробництва побутових виробів (типу прального порошку або дезодорантів). Власне, їй вдвічі важко, бо на її плечах лежать і мати -Мадо, яка веде досить таки легковажний спосіб життя, і хлопець, який днями працює над дисертацією. Аж ось наша героїня Авріль запрошує на вечерю і батьків нареченого, і заради «пристойності» і власного батька, відомого дирижера Марка – щоб повідомити, що вона вагітна. Власне, це запускає цикл подій в яких і її мати теж опиняється в «цікавому положенні». І тепер героїв очікує ціле сплетіння різноманітних веселих, а частіше – трагікомінчих ситуацій, приємних радощів, розчарувань, - якими вони повинні або насолодитись, або і повинні розв‘язати….
Стилістка фільму, незважаючи на деяку делікатність теми – легка і невимушена, автори не намагаються епатувати глядача, хоч можна відмітити, що деякі речі здаються дещо награними. Можна сказати, що сама автор фільму одночасно намагалась як приділити увагу соціальним проблемам, так само зразу ж обходячи їх, хоча звісно в даній стрічці це було і не головне. Головними тут виступили саме тонкий і легкий французький гумор, саме загострені почуття двох жінок. І, звичайно, що за кіно з Франції без кохання – яке тут приймає форму єдності замкнутого кола надії і ніжності «жінка – чоловік - дитина». Візуальний і музичний супровід – як нестерпна легкість буття – без зайвих вишуканих прийомів, це стосується і операторської роботи, проте такого рівня, що вповні розкриває сценарний задум авторки.
Гра акторів також повністю розкриває сценарний задум, особливо в зв‘язці «мати - дочка»: той факт, що дочка Авріль, у виконані акторки Каміль Котін, вимушена вирішувати основні побутові проблеми, а її мати, Мадо, що її блискуче зіграла Жульєт Бінош, веде досить просте і майже молодіжне життя, майже «зрівнює» їх у віці, після чого і лікарі, і просто їх зустрічні на життєвому шляху часто вважають парочку за сестер… Досить цікаво вийшла роль і у Ламберта Уільсона, в ролі майбутнього батька і дідуся одночасно – його герой, Марк, лише після майже стількох років усвідомлює цінність і радість батьківства, так само і його бувша майбутня дружина - материства. Якщо казати про інших героїв фільму – то вони в дечому також або іронічні персонажі, наприклад, як продавчині вуличної крамниці, або сатиричні постаті – особливо в контексті героїв, що втілюють систему охорони здоров’я.
Як висновок. «Дочки-матері» - це напрочуд легка комедія, що разом з тим іноді змушує глядача «затамувати подих», фільм який в дечому іншому ключі розкриває «конфлікт поколінь» в «жіночій» площині через саме жіночий погляд. Мабуть, це і кіно, яке в усіх гранях показує неймовірні труднощі перед відповідальним кроком поняття «завести дитину» - і – ні з чим незрівнянну радість материнства і батьківства.
Недзельницкий Андрій

Комедія «цікавих положень»
«Французька комедія» - це поняття стало не тільки назвою карїни-кіновиробника, а і загальною назвою, стандартом, який втілює в себе багатогранність гострого гумору, м’якої іронії, в кожній своїй епосі воно демонструє як і вірність класиці, так і відображає…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 12

Отзывы о фильме Дочки-матери

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Королева Испании Ночь в Париже Инфоголик
драма, комедия star 5,4
комедия star 7,1
комедия star 8,2

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее