Закрыть
Наверх Наверх

Дикое поле
Дике поле

7,4 
176 голосов
Оценить:

Страна, год: Украина, 2018

Жанр: драма

Режиссёр: Ярослав Лодигин

Сценарист: Наталья Ворожбит, Сергей Жадан ...

Продюсер: Владимир Яценко

Актёры: Олег Москаленко , Владимир Ямненко, Алексей Горбунов, Руслана Хазипова, Евгения Муц ...

Премьера в Украине: 08.11.2018

Продолжительность: 2 ч. PT2H0M

Главный герой приезжает в родной городок на востоке Украины, чтобы защитить бизнес брата от рейдерской атаки.

Интересные факты о фильме "Дикое поле":

- Киноработа является экранизацией романа "Ворошиловград" Сергея Жадана (2014), получившего швейцарскую литературную премию Фонда Яна Михальски и литературную премию ВВС Украина за лучший роман десятилетия.

- Это режиссерский дебют в полнометражном кино Ярослава Лодигина.

- Съемки фильма "Дикое поле" проходили летом 2017 года в Старобельске (Луганская область) и в Киеве. 

- Робота над фильмом "Дикое поле" длилась 7 лет.

Сеансы в кинотеатрах Киева на среду 14 ноября
Ноябрь
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  22
  23
  24
  25
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  26
  27
  28
  29
  30
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9

Cinema Citi
Сеансы
13:50
18:45
23:50
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 07.11.2018 16:22

Право сильного
Дорога додому – дорога в один кінець
Сергій Жадан, «Ворошиловград»
Екранізації літературних творів посідають важливе місце в кінематографі кожної країни - проте загалом цей напрям викликає чи не найбільше дискусій. Власне, в новому українському кіно він робить свої…

Право сильного
Дорога додому – дорога в один кінець
Сергій Жадан, «Ворошиловград»
Екранізації літературних творів посідають важливе місце в кінематографі кожної країни - проте загалом цей напрям викликає чи не найбільше дискусій. Власне, в новому українському кіно він робить свої перші кроки, як ось нова драма Ярослава Лодигіна «Дике поле» за романом Сергія Жадана «Ворошиловград» розпочне свою ходу по екранам кінотеатрів з 8 листопада: сама стрічка була презентована у формі допремьєрного показу та прес-конференції у київському кінотеатрі СінемаСіті 6 листопада.
Отже, за сюжетом молодий хлопець, Герман, з телефонного дзвінка дізнається, що, оскільки, його брат поїхав за кордон, він тепер – власник заправки. Йому одразу «пропонують» продати бізнес, і хлопець ніби і не проти, проте не вирішивши питання з першого разу, другого шансу в нього вже нема – він або власник, або бізнес просто «відіжме» місцевий кукурудзяний король – Марлен Владленович. І тепер Герману зі своїми новими друзями – Кочею та силачем Олександром на прізвисько Травма потрібно вистояти – в нерівній боротьбі. Найбільш цікавим моментом є той факт, що ми ніколи не бачимо заправку працюючою як господарський об’єкт – це радше символ зіткнення принципів, а не боротьбу за важливий актив.
Загалом, «Дике поле» (хоча сам автор роману був проти зміни назви з «Ворошиловграду» (стара назва Луганська) – це українська історія часів «первинного накопичування капіталу», хоча, звісно протистояння такого типу вічні, як вічне змагання великого і малого бізнесу, одинака і системи. При всьому стрічка не виглядає «клоном» подібних історій, вона просто самобутня – і цим дійсно є значною. Так, тут є чудові пейзажі Старобільску, рідному місті Сергія Жадана, Луганської області, просто неймовірно переданий колорит мови – є тут і чиста українська, і російська, нецензурна лексика, що виглядає не даниною епатажу, «жива» мішанина цих компонентів. Окреме спасибі можна сказати декораторам та костюмерам - від самої заправки до дрібниць антуражу невеличкого містечка. З невеличкої ложки дьогтю - можна відзначити, що авторам важко давалась динаміка сюжету, деякі сцени виглядають надто філігранними.
Гра акторів. Власне, історія Германа – це історія дорослішання, коли хлопчик, нехай і в 30, стає справжнім чоловіком – відповідальним за свою долю, людей, які його оточують, він уособлює боротьбу «хазяїна» проти «магната». Виконавець цього персонажу Олег Москаленко втілив перехід цієї грані, втілив поступовий перехід цієї грані – від якої нема вороття, він ніби навчається у двох своїх друзів – Кочі (Володимир Якименко) та Травми (Георгій Поволоцький)…. Загалом, це інша, «не-столична», химерна реальність, де нема шляхів відступу – так само інші персонажі показані певними зібраними типажами – мудреця-пастора (Олексій Горбунов), бригадира «решал» Ніколая Ніколаєвича (Ігор Портянко), що є виконавцем волі «олігарха» - Марлена Владленовича (Роман Халаїмов). Цікаві і жіночі образи – бухгалтера Олі та юної Каті – вибір між якими символізує для героя кінець парубоцтва і прихід в справжнє доросле життя… Так само вдало підібрані і актори другого плану.
«Дике поле» можна записати до успіхів українського кіно, якщо глядач не читав самого роману, то перегляд буде дуже інтригуючим в контексті загальних «зібраних» образів, чудових пейзажів, і знайомого «бізнесу» «по-українськи»

Право сильного
Дорога додому – дорога в один кінець
Сергій Жадан, «Ворошиловград»
Екранізації літературних творів посідають важливе місце в кінематографі кожної країни - проте загалом цей напрям викликає чи не найбільше дискусій. Власне, в новому українському кіно він робить свої…

+8 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2

Другие трейлеры фильма Дикое поле

Кадры к фильму

всего - 28
Дикое поле фильм Дикое поле фильм с в фильме Дикое поле Владимир Ямненко в фильме Дикое поле Алексей Горбунов в фильме Дикое поле лучшый кадр фильма Дикое поле смотреть кадр к фильму Дикое поле все кадры фильма Дикое поле новый кадр к фильму Дикое поле интересные моменты фильма Дикое поле кадры из Дикое поле кадры из фильма Дикое поле Дикое поле кадры Дикое поле картинки фото из Дикое поле фото из фильма Дикое поле фото к фильму Дикое поле Дикое поле фото первые кадры из фильма Дикое поле фотографии Дикое поле Дикое поле кадры из фильма фото из фильма Дикое поле бесплатно картинки из Дикое поле картинки к фильму Дикое поле фото из Дикое поле в Дикое поле Дикое поле с

Отзывы о фильме Дикое поле

всего - 31
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

тем кто читал книгу по фильму, посещение не рекомендую!!! Сжато всё что можно сжать, вырезано и скомкано. Просто набор кадров. Логика и цепь событий потеряли смысл из-за такого видения фильма режисёром. Ожидал большего- жаль потраченого времени и денег.

ответить

Съемка супер! Долго ожидали выхода этого фильма , пересматривали трейлеры и вот наконец то дождались . Диалоги фильма очень здорово ложатся на музыку(она завораживает ), актеры ,звук - все супер! Для того чтобы понять фильм, нужно прочесть книгу !

ответить

Фильм из тех, которые про эстетику и философию, а не про сюжет. Зайдет не каждому. Очень красивая картинка, шикарный звук, запоминающиеся персонажи, и довольно странные диалоги. Наверное, такой была и книга. Мне понравилось, 2.5 часа пролетели как 1 .

ответить

Фильм или, скорее, сборище бессвязных кадров! Пропаганда вульгарной лексики! После просмотров действительно сильных украинских лент думается что это происки сепаратистов, порочащих все украинское. Короче, фильм - разочарование...

ответить

Фільм не для всіх. Дивитися можна

ответить

Згоден, що фільм ніпрощо. Можливо фанатам порожняку накшталт марвел зайде.

ответить

Фільм ніпрощо. Немає ні сюжету, ні ідеї, ні якогось сенсу. Повний треш. Не рекомендую нікому.

ответить

Фільм просто жах, повно не цинзурної лексики.Не рекомендую , даремно потрачений час та гроші.Не розумію, чому такі позитивні коментарі вище,дуже засмучені.

ответить

Фільм сподобався . Після роботи гарно провів вечір. нажаль рідні не підтримали, дивився картину наодинці. Дивно було спостерігати , але в залі були одні лиш дівчата.Куди ж наші герої-парубки ділися, мабуть бояться на вулицю після дванадцятої виходити.

ответить

Дивився фільм 09.11.18р., не сподобався.

ответить

Смотрите также

Эскобар
Loving Pablo
5 терапия
5 терапія
Место
The Place
Мария Магдалина
Mary Magdalene

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее