Наверх Наверх

Дикое поле
Дике поле

7,0 
273 голоса
Оценить:

Страна, год: Украина, 2018

Жанр: драма

Режиссёр: Ярослав Лодигин

Сценарист: Наталья Ворожбит, Сергей Жадан ...

Продюсер: Владимир Яценко

Актёры: Олег Москаленко , Владимир Ямненко, Алексей Горбунов, Руслана Хазипова, Евгения Муц ...

Премьера в Украине: 08.11.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 2 246 342

Продолжительность: 2 ч. PT2H0M

Главный герой приезжает в родной городок на востоке Украины, чтобы защитить бизнес брата от рейдерской атаки.

Интересные факты о фильме "Дикое поле":

- Киноработа является экранизацией романа "Ворошиловград" Сергея Жадана (2014), получившего швейцарскую литературную премию Фонда Яна Михальски и литературную премию ВВС Украина за лучший роман десятилетия.

- Это режиссерский дебют в полнометражном кино Ярослава Лодигина.

- Съемки фильма "Дикое поле" проходили летом 2017 года в Старобельске (Луганская область) и в Киеве. 

- Робота над фильмом "Дикое поле" длилась 7 лет.

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 07.11.2018 16:22

Право сильного
Дорога додому – дорога в один кінець
Сергій Жадан, «Ворошиловград»
Екранізації літературних творів посідають важливе місце в кінематографі кожної країни - проте загалом цей напрям викликає чи не найбільше дискусій. Власне, в новому українському кіно він робить свої…

Право сильного
Дорога додому – дорога в один кінець
Сергій Жадан, «Ворошиловград»
Екранізації літературних творів посідають важливе місце в кінематографі кожної країни - проте загалом цей напрям викликає чи не найбільше дискусій. Власне, в новому українському кіно він робить свої перші кроки, як ось нова драма Ярослава Лодигіна «Дике поле» за романом Сергія Жадана «Ворошиловград» розпочне свою ходу по екранам кінотеатрів з 8 листопада: сама стрічка була презентована у формі допремьєрного показу та прес-конференції у київському кінотеатрі СінемаСіті 6 листопада.
Отже, за сюжетом молодий хлопець, Герман, з телефонного дзвінка дізнається, що, оскільки, його брат поїхав за кордон, він тепер – власник заправки. Йому одразу «пропонують» продати бізнес, і хлопець ніби і не проти, проте не вирішивши питання з першого разу, другого шансу в нього вже нема – він або власник, або бізнес просто «відіжме» місцевий кукурудзяний король – Марлен Владленович. І тепер Герману зі своїми новими друзями – Кочею та силачем Олександром на прізвисько Травма потрібно вистояти – в нерівній боротьбі. Найбільш цікавим моментом є той факт, що ми ніколи не бачимо заправку працюючою як господарський об’єкт – це радше символ зіткнення принципів, а не боротьбу за важливий актив.
Загалом, «Дике поле» (хоча сам автор роману був проти зміни назви з «Ворошиловграду» (стара назва Луганська) – це українська історія часів «первинного накопичування капіталу», хоча, звісно протистояння такого типу вічні, як вічне змагання великого і малого бізнесу, одинака і системи. При всьому стрічка не виглядає «клоном» подібних історій, вона просто самобутня – і цим дійсно є значною. Так, тут є чудові пейзажі Старобільску, рідному місті Сергія Жадана, Луганської області, просто неймовірно переданий колорит мови – є тут і чиста українська, і російська, нецензурна лексика, що виглядає не даниною епатажу, «жива» мішанина цих компонентів. Окреме спасибі можна сказати декораторам та костюмерам - від самої заправки до дрібниць антуражу невеличкого містечка. З невеличкої ложки дьогтю - можна відзначити, що авторам важко давалась динаміка сюжету, деякі сцени виглядають надто філігранними.
Гра акторів. Власне, історія Германа – це історія дорослішання, коли хлопчик, нехай і в 30, стає справжнім чоловіком – відповідальним за свою долю, людей, які його оточують, він уособлює боротьбу «хазяїна» проти «магната». Виконавець цього персонажу Олег Москаленко втілив перехід цієї грані, втілив поступовий перехід цієї грані – від якої нема вороття, він ніби навчається у двох своїх друзів – Кочі (Володимир Якименко) та Травми (Георгій Поволоцький)…. Загалом, це інша, «не-столична», химерна реальність, де нема шляхів відступу – так само інші персонажі показані певними зібраними типажами – мудреця-пастора (Олексій Горбунов), бригадира «решал» Ніколая Ніколаєвича (Ігор Портянко), що є виконавцем волі «олігарха» - Марлена Владленовича (Роман Халаїмов). Цікаві і жіночі образи – бухгалтера Олі та юної Каті – вибір між якими символізує для героя кінець парубоцтва і прихід в справжнє доросле життя… Так само вдало підібрані і актори другого плану.
«Дике поле» можна записати до успіхів українського кіно, якщо глядач не читав самого роману, то перегляд буде дуже інтригуючим в контексті загальних «зібраних» образів, чудових пейзажів, і знайомого «бізнесу» «по-українськи»

Право сильного
Дорога додому – дорога в один кінець
Сергій Жадан, «Ворошиловград»
Екранізації літературних творів посідають важливе місце в кінематографі кожної країни - проте загалом цей напрям викликає чи не найбільше дискусій. Власне, в новому українському кіно він робить свої…

+10 / -1
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Дикое поле

Кадры к фильму

всего - 28

Отзывы о фильме Дикое поле

всего - 46
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Фильм атмосферный , снят в стиле американских вестернов с отличными пейзажами. Фантасмагоричность, абсурдность и не досказанность фильма просто зашкаливают. Можете считать кремлеботом так как черное назвать белым совесть не позволяет.

ответить

ГДЕ ФИЛЬМ!??? Почему до сих пор нет в свободном доступе в Инете!??? С какой целью это "сокровище" придерживают\скрывают от зрителей!???

ответить

Я вот сам сижу тупо всем сайтам не могу найти ни одного украинского фильма из новых в прокате уже по телеку показали, а в интернете тупо нет.

ответить

На съёмках этого фильма я был Администратор съёмочной площадки. Скажу так, снимали действительно шикарные сцены, но фильм разочаровал, думаю что Режисёр не смог продумать так сценарий чтобы фильм был Целостный, поэтому многие сцены вырезали под Формат.

ответить

Фільм шыкоўны. Сюжэт трэба ўспрымаць як суцэльную мэтафару. Запраўка - гэта Украіна. Ключ да мэтафары - у дыялогу галоўнага героя з галоўным бандытам.

ответить

Шикарний фільм і крапка. По всім параметрам) Про мову - якби всі герої говорили українською, жанр мав би бути "фантастика". Кіно це ж життя, воно про те, як є, а не як має бути.

ответить

На жаль стрічка більше не вийшла ніж вийшла. Книгу не читав, тим краще, хто читав взагалі не сподобається. Фільм не має цілісності, кожна сцена живе окремо від попередньої. Усі актори грають більше-менш окрім головного. Не вірю я в такий Донбас 2010. 5/10

ответить

Щоб зрозуміти цей фільм, потрібно читати на сам перед книгу "Книгу не читав, ТІМ краще, хто читав Взагалі НЕ сподобається." А тим хто читав, і зрозумів, фільм не може не сподобатися.

ответить

Чудовий фільм Так, не для всіх, але він якісно і красиво знятий, чудовий саундтрек, відмінна гра акторів. Книжку не читав тому порівнювати не буду.

ответить

Отличный фильм. Лучший из украинских для меня на данный момент. В общем рекомендую всем кто устал от глупых комедий и сказок и хочет немного подумать.

ответить

отличный фильм. атмосферный. саундтрек выше всяких похвал

ответить

Гарний фільм, харизматичний. Мені зайшов. Не пожалкував ані часу, ані грошей. Але так, не для "широкої" аудиторії.

ответить
Смотрите также
Эскобар 5 терапия Место
драма, криминал, биография star 6,0
драма star 8,5
драма, комедия star 6,0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее